2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 08:11:23
Günaydın  :hello:

maşallah size Burcu  :nazar: :love9:

anaaammmm Rüz sıfatını yediğim nasıl tatlı tatlı bakmış maşallah  :nazar: :love9: :love9: :love9:

sagol canım sizlerede  :nazar:   :nazar: hepimiz büyüyoruz yavas yavas. bide ayten dün normal dogumdan sonra dikişleri okudum okumaz olaydım cok kötü seyler yazmışlar cok korktum ya  :-ooo  :-ooo

Aytii

ya işte ben oyüzden ne doğum görüntülerine bakıyorum nede öyle yorumlar okuyorum  :-\ en iyisi hiç bişeyi bilmeden gitmek diyorum... gidince görürüm ebemin şeyini  :ehi:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 08:16:20
ya işte ben oyüzden ne doğum görüntülerine bakıyorum nede öyle yorumlar okuyorum  :-\ en iyisi hiç bişeyi bilmeden gitmek diyorum... gidince görürüm ebemin şeyini  :ehi:
:toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: allah iyiliyini versin sabah nesemiz yerine gelsin diye senle bi tur konuşmak lazım

Aytii

"İnne rabbekümüllahüllezı halekas semavati vel erda fı sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasısev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemın.

(A'raf suresi 54. ayet)

Meali :
Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden ALLAH'tır. Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir. Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O'nundur. Alemlerin Rabbi olan ALLAH ne yücedir. (A'arf suresi, 54)
2. sancı anında inşirah suresi 10 defa okunur
1.   Elem neşrah leke sadrek             

2.   Ve vada'na 'anke vizreke    

3.   Elleziy enkada zahreke    

4.   Ve refa'na leke zikreke    

5.   Feinne me'al'usri yüsren    

6.   İnne me'al'usri yüsren    

7.   Feiza ferağte fensab    

8.   Ve ila rabbike ferğab    

3. sancılandıkca "Ya Rakibu Ya Allah" dedim bol bol

4. ve bol bol bu duayı okudum : "rabbi yessir velâ tuassir rabbi temmim bi'l-hayr."
manası;
rabbim kolaylaştır, zorlaştırma; rabbim hayırla sonuçlandır.

bak bunları sancın olurken okursan doğumun rahat geçer  ;) ben çıktısını aldım kağıta bakarak doğumu yapçam  :k06: artık ebeler nineler manyakmı der üşütükmü der bilemem  :dontknow:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:12:59
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:03:48
Burcucum günaydın  :wave:
Maşallah size  :nazar: :nazar: :nazar:
Sayılı zaman çabuk geçiyor canım benim az kalmış  :love9:
Alışverişinizin resimlerini bekliyoruz muhakkak  :k06:

sagol canım valla cabuk gecmiyor içimde oynadıkça of nasıl gececek diyorum ya birde sana bişi sorucam hamilelikte senin göyüsler nekadar büyüdü bide sen normal dogummmu yapmıştın.
Canım ben hamile kalmadan önce göğüslerim 80 civarındaydı hamileliğim biterken 90 olmuştum  :muzz: :muzz: Ama emzirme bittikten sonra çektiler resmen  :ehi: Şuan 80i zor giyiyorum 75 bile olabiliyor bazen  :sad1:
Genel anestezi ile sezeryan yaptım tatlım ben.Deli gibi normal doğum istiyordum ama paşam doğum kanalına girmedi kafası göğsümün altındaydı çok da zorlanmıştım  :sad1: Bir de suyum bitince acil sezeryana alındım 36.haftama girdiğim gün  :love9:

burcu MELEK

sagolasın canım bende okuycam bunlarıda okuyayım

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

anaaammmm Rüz sıfatını yediğim nasıl tatlı tatlı bakmış maşallah  :nazar: :love9: :love9: :love9:

Bebeğim hoşgeldin günaydın  :wave: :opucuk: Nasılsınız paşamla ? Rüz bir fırlama diş çıkarmakla boğuşuyor  :cildir: :cildir: :cildir:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:21:30

sagol canım valla cabuk gecmiyor içimde oynadıkça of nasıl gececek diyorum ya birde sana bişi sorucam hamilelikte senin göyüsler nekadar büyüdü bide sen normal dogummmu yapmıştın.
Canım ben hamile kalmadan önce göğüslerim 80 civarındaydı hamileliğim biterken 90 olmuştum  :muzz: :muzz: Ama emzirme bittikten sonra çektiler resmen  :ehi: Şuan 80i zor giyiyorum 75 bile olabiliyor bazen  :sad1:
Genel anestezi ile sezeryan yaptım tatlım ben.Deli gibi normal doğum istiyordum ama paşam doğum kanalına girmedi kafası göğsümün altındaydı çok da zorlanmıştım  :sad1: Bir de suyum bitince acil sezeryana alındım 36.haftama girdiğim gün  :love9:

tesekürler canım bilgiler için ben 75 giyiyordun suan 95 ve o bile zor oluyor daha simdiden böyle cok canım sıkılıyor böyle diye  :-\ :-\

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:23:44

tesekürler canım bilgiler için ben 75 giyiyordun suan 95 ve o bile zor oluyor daha simdiden böyle cok canım sıkılıyor böyle diye  :-\ :-\
Rica ederim tatlım  :opucuk:
Aman boşver büyüsün büyüsün anam bizim göğüslerimizin hepsi süt bezelerinden ibaretmiş emzirme bittikten anladığım bu oldu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Valla göğüslerinizin tadını çıkarın  :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:22:48

Bebeğim hoşgeldin günaydın  :wave: :opucuk: Nasılsınız paşamla ? Rüz bir fırlama diş çıkarmakla boğuşuyor  :cildir: :cildir: :cildir:

sağol canım biz iyiyiz  :opucuk: işe geldim açım birazdan kahvaltı yapıcaz oğlumla  :binkybaby: anamı ağlatıyo geceleri ama olsun seviyorum onu  :love9:

ah o diş çıkarmak  :sad1: yavrum nasıl kaşınıyodur şimdi  :-\ inşallah fazla sorun yaşamaz çıkarırken  :opucuk: :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 25 Mart , 2011, 08:26:12
Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:22:48

sağol canım biz iyiyiz  :opucuk: işe geldim açım birazdan kahvaltı yapıcaz oğlumla  :binkybaby: anamı ağlatıyo geceleri ama olsun seviyorum onu  :love9:

ah o diş çıkarmak  :sad1: yavrum nasıl kaşınıyodur şimdi  :-\ inşallah fazla sorun yaşamaz çıkarırken  :opucuk: :love9:

Afiyet bal şeker olsun sana da paşama da  :hungry: :love9: Daha anacığın çok ağlıcak 30.haftayı bir gör bir geçir de  :ehi:
Rüz'ün şuan görünürde çıkmış büyümüş 4 tane dişi var 2 altta 2 üstte şimdi üsttekilerin yan tarafları çıkıyor mide ilacını vermeye başladım yine diş kulağa vuruyor kulak kusma yapıyor  :sad1: Atlatıcaz inşallah hayırlısıyla  :amin:
Benim dişim şişti  :sad1: :sad1: :sad1: Antibiyotik almaya başladım dün başladım ama hala inmedi yemek yiyemiyorum cornflakes yaptım zar zor yiyim de ilaçlarımı içiyim  :sad1:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 25 Mart , 2011, 08:25:51
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 25 Mart , 2011, 08:23:44

Rica ederim tatlım  :opucuk:
Aman boşver büyüsün büyüsün anam bizim göğüslerimizin hepsi süt bezelerinden ibaretmiş emzirme bittikten anladığım bu oldu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: Valla göğüslerinizin tadını çıkarın  :ehi:

pskolojik galiba ben hep cıtı pıtı bir kız olmaya alışkındım bir anda böyle olunca esimde bsaka yaptını sanıyor sana direk 120 beden alalım filan yapıyor oysa zaten takıyorum farkında deyil...diş için jel yazıyomuş saglık ocagı aldınmı canım rahat cıkarıyomuş cocuk

FeHi

Günaydın Sabah şekerleri
Aytencim güzel paylaşımın için çok tşk

burcu MELEK

hadi kahvaltıya ozaman hepimiz bende ilacımı alalı bir saat oldu kahvaltı vakti geldi .canım sanada gecmiş olsun bebişinede babamız erken gelmese kahvaltıdan sonra döneriz  :wave:  :wave:

Aytii

günaydın Hilal rica ederim  :-*

Gözdem sana dişçi yolu göründü bitanem  :wave: