2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

burcu bana drum 3ay bitiminde demire başladı benimde sonuçlarım iyiyidi ama nekadar iyi olursa olsun hamilelikte demir ve vitamin takviyesi mutlaka yapılmalı dedi ve 2aydır içiyorum şuan basenlerde acayip kramplarım var gece ağrı yapıyor o kramplar onun dışında iyiyiz allah şükür.

Shadowqueen

Teşekkür ederim kızlar, umarım eşimde en kısa zamanda iyileşecek kızlar buna inanıyorum. Burcucum ben normal doğum yapamaz mışım çünkü kuyruk sokumumda çatlak ve belimde disk kayması var sakıncalı dedi doktor  :icon_thumright:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mart , 2011, 11:32:41
burcu bana drum 3ay bitiminde demire başladı benimde sonuçlarım iyiyidi ama nekadar iyi olursa olsun hamilelikte demir ve vitamin takviyesi mutlaka yapılmalı dedi ve 2aydır içiyorum şuan basenlerde acayip kramplarım var gece ağrı yapıyor o kramplar onun dışında iyiyiz allah şükür.
canım doktor iyi deyip ilaç yazmayınca sasırdım cünkü bende zaten demir ve cinko eksikliyi önceden vardı 6 yıldır kulanıyorum vucut cok emilim yapamıyormuş süreklide kulanmam lazım hamilelikte bıraktım doktorada söyledim yok sonuç iyi dedi mal nolucak  :violent1:  :violent1:  :violent1:
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 24 Mart , 2011, 11:34:35
Teşekkür ederim kızlar, umarım eşimde en kısa zamanda iyileşecek kızlar buna inanıyorum. Burcucum ben normal doğum yapamaz mışım çünkü kuyruk sokumumda çatlak ve belimde disk kayması var sakıncalı dedi doktor  :icon_thumright:
anladım canım gecmiş olsun

Shadowqueen

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 24 Mart , 2011, 11:39:36
Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mart , 2011, 11:32:41
canım doktor iyi deyip ilaç yazmayınca sasırdım cünkü bende zaten demir ve cinko eksikliyi önceden vardı 6 yıldır kulanıyorum vucut cok emilim yapamıyormuş süreklide kulanmam lazım hamilelikte bıraktım doktorada söyledim yok sonuç iyi dedi mal nolucak  :violent1:  :violent1:  :violent1:
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 24 Mart , 2011, 11:34:35
anladım canım gecmiş olsun

Sağol canım

izemsevi

gizemcim allahın izniyle eşinde iyleşir sende kızını hayırlısıyla kucağına alırsın yeterki sen kendine dikkat et şuan hem eşiin hem kızının sana herzamankinden daha çok ihtiyacı var beslenmene çok ama çok dikkat et.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mart , 2011, 11:42:23
gizemcim allahın izniyle eşinde iyleşir sende kızını hayırlısıyla kucağına alırsın yeterki sen kendine dikkat et şuan hem eşiin hem kızının sana herzamankinden daha çok ihtiyacı var beslenmene çok ama çok dikkat et.

Sağol canım amin inş.  :amin: Dikkat etmeye çalışıyorum ama koşturmadan ötürü bazen yemek yemeği bile unutuyorum kızım o zaman hatırlatıyor kendini  :k06:

izemsevi

gizemcim senin sata göre ne kadar geride oluyor geç döllenmeyse.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mart , 2011, 11:48:36
sevalcim sen sezaryandan korkmuyormusun ilerde dikişler zor olur diye

izemsevi

yok canım ya normal doğumdada sonuçta dikiş oluyor çevremde normal doğum yapan yok denecek kadar az ve sezeryanla olanlar hiç bir sıkıntı yaşamadılar hepside ayaktalardı benim panik atağım var oyüzden ben normal doğumda kasılıp kalırve hiç bir şey yapamam ben sezeryanı bile oyüzden epidural istemiyorum genel anestezi şeklinde istiyorum.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mart , 2011, 11:48:36

Tam 2 hafta geride canım, bugün sata göre 23 haftamızda olmamız lazım ama 21 haftada prensesim.

Ben çıkıyorum kızlar eşime anjiyo yapacağız demişler hastaneye geçiyorum görüşürüz

izemsevi

gizemcim geçmiş olsun bende yemeğe gidiyorum grş :wave:

burcu MELEK

anladım canım e bende egzersiz yapayım bari biraz

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

merhaba dünür  :-* hoşgeldin

nasılsınız bugün Elifimle  :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

günaydın canımmmmm,iyiyiz çok şükür siz nasılsınız??ya doğum olayını arastırıyorumda,ısrarla normal doğum ıstıyorum ya ben,açılma olmayınca ki zaten ilk doğumda açılma çok olmuyormuş suni sancıya basvuruyorlarmış buyuk ıhtımal onu düşünüyordum sunı sancıya ragmen normal doğummu??* yoksa sezeryan mi? 7. aya giriyorum haftaya ve her gece ruyalarıma gırıyor bu doğum olayı
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.