2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Abe kaynana da naptın bize de naptın bize,
Biz birbirimizi çok sevdik,
Kaçıyoz bize,
Kaçıyoz yarimle.

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BEN SİNCAN LOKMAN HEKİMDE DÜŞÜNÜYORUM DOĞUMUMU CANIM
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 16:08:22
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Mart , 2011, 16:05:57
Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 16:00:19
kızlar doğuma bir hafta kala burdan birini cep telimi vercem ama doğumu benden önce yada benden sonra olmalı ben giremem ama o beni yada ben onu telden arayıp doğum yaptığımı bildirim oda siteye yazar yoka nete giremem zaten sezeryanda 2gün hastanede kalnıyor.
canım sen neden sezeryan olacaksın kendi kararınmı bide hangi hastaneyi düşünüyosunuz ankaradaki kızlar  :director:  :director:  :director:

burcu kendim istiyorum canım normal iç düşünmüyorum.
canım sen bilirsin ama sezeryanın sonrası kötü doktor bana catın cok dar normalde cok zor olur dedi olsun sezeryandan iyidir dedim cekicem artık napalım  :-\  :-\

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Mart , 2011, 16:09:27
Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 16:06:45
çok Gittim Burcu Dayımlar orda
ay ne güzel neresindeler köyde filanmı merkezdemi? ayyyyyyyyyyyyyyyyyy hızınıza yetişemiyorum valla  :cildir:   :cildir:
Tatlım Merkezdeler Mimarsinan caddesi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

CADI KAYNANA AYIRDI YAVRUCUKLARIMIZI
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Mart , 2011, 16:07:56
ALLAHIN EMRİYLE İSTEDİM BEN İZEMSEVİYİ DÜŞÜNCEM DEDİN NE BİLİYİM BEN BAŞKALARINI DA DÜŞÜNDÜĞÜNÜ VAY CADI VAYYYY :caca:

bir kızı bin kişi ister bir kişi alır kısmeti nerdeyse oraya gidier :toothy10:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Mart , 2011, 16:11:42

:ehi: :ehi: :ehi: aman boşver kız ben senin oğlana bir kız yapayım da çatlasın o  :toothy10:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 16:11:35
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 22 Mart , 2011, 16:09:27
Alıntı yapılan: FeHi - 22 Mart , 2011, 16:06:45
çok Gittim Burcu Dayımlar orda
ay ne güzel neresindeler köyde filanmı merkezdemi? ayyyyyyyyyyyyyyyyyy hızınıza yetişemiyorum valla  :cildir:   :cildir:
Tatlım Merkezdeler Mimarsinan caddesi
ah ne güzel valla malatya malatya bulunmaz eşin   :occasion14:  :occasion14:  :occasion5:  oh oh

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 16:09:50
Abe kaynana da naptın bize de naptın bize,
Biz birbirimizi çok sevdik,
Kaçıyoz bize,
Kaçıyoz yarimle.

:occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

karaçalı gibi girdin aramıza karaçalı gibi girdin aramıza
al kızını koy çuvala salla salla vur duvara salla salla vur duvara :toothy10: :toothy10:

Aytii

Seval farkındaysan sana söylüyo Oğuzhan bunu  :ehi:

burcu MELEK

seni hatırlıyorum canım bende lokman hekimle.bizim evin buraya yenimahalle devlet hastanesi acıldı cok güzel ora arasında kaldım valla

izemsevi

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 16:12:28

:ehi: :ehi: :ehi: aman boşver kız ben senin oğlana bir kız yapayım da çatlasın o  :toothy10:

aytenim hürrem 2bölüm peşpeşe çocuk doğurdu senin neyin eksik doğur kız hade bakem :toothy10:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 16:12:28

BUL KIZZZZZZZZ BEN UNUTUYORUM KİMİN KIZI KİMİN OĞLUŞU OLCAK OLMADI TEK TEK ÇALARIM KAPILARINI LİSTEDEN BAKIYIM DA :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 16:14:49
Seval farkındaysan sana söylüyo Oğuzhan bunu  :ehi:

evettttttt canımcımmmmm ordaki cadı kaynana sen oluyosunnn

Aytii