2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

NASIL ÖZENİYORUM SİZE Bİ BİLSENİZZ BEN OTOBÜSTE GİDERKEN ŞUNU YAPIYIM BUNU YAPIYIM DİYORUM YOL 1.5 SAAT SÜRÜYO 15 DK EVE YÜRÜYORUM AZCIK UZANIYIM DİYORUM TABİ SAAT 8 BU ARADA O UZANIŞ O UZANIŞ  :-[
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Mart , 2011, 15:38:06
NASIL ÖZENİYORUM SİZE Bİ BİLSENİZZ BEN OTOBÜSTE GİDERKEN ŞUNU YAPIYIM BUNU YAPIYIM DİYORUM YOL 1.5 SAAT SÜRÜYO 15 DK EVE YÜRÜYORUM AZCIK UZANIYIM DİYORUM TABİ SAAT 8 BU ARADA O UZANIŞ O UZANIŞ  :-[
oy canım benim ya :( her yemek yapışımda ve yiyişimde aklımda sen oluyosun biliyomusun  :-\ acaba Nurum ne yaptı diyorum içimden  :'( ama az kaldı canım kurtulacaksın bu durumdan  :opucuk:

izemsevi

balık ve süt oldu bitti hiç sevmedim ama zorla yiyorum kızım için :k06:

burcu MELEK

ay canlarım benim ben 2 nizede kıyamam allah yardımcınız olsun cok zor sizin işiniz calışan bilir ben önceden calışırken zor geliyodu birde hamileyken cok zor

izemsevi

yok burcum hiç gitmedim cankuşum ama benim memlektimin her yeri güzel.

izemsevi

nurcum birgün önceden yapsam 2günlük yemek gelince hazır olur bende çalışıyorum öyle yapıyorum yoksa eve gidince halim olmuyor.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 15:42:24
yok burcum hiç gitmedim cankuşum ama benim memlektimin her yeri güzel.
canım sen nereliydin  :dontknow: evet ya insanın memleketi gibisi yok valla gözümde tütüyor su ankarayı sevemedim gitti

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 15:38:59
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Mart , 2011, 15:38:06
oy canım benim ya :( her yemek yapışımda ve yiyişimde aklımda sen oluyosun biliyomusun  :-\ acaba Nurum ne yaptı diyorum içimden  :'( ama az kaldı canım kurtulacaksın bu durumdan  :opucuk:

CANIMSIN SAĞOL BİTANEMMMM CİDDEN ÇOK ZOR OLUYO EŞİM DE BAZEN TEMBELSİN DİYO ÜZÜLÜYORUM TEMBEL OLSAM PAZARLARI DA YAPMAM YATARIM DİYORUM AMA ÇORBASI YEMEĞİ SALATASI TATLISI HER ŞEYİYLE GÜZELL Bİ YEMEK YİYORUZ AMA HAFTADA BİR KEZ OLUNCA O DA BAZEN İSYAN EDİYO ZATEN ONUN BASKISI DA ÇOK ETKİLİ İŞTEN AYRILMA KARARIMDAN ONU DA ANLIYORUM GEÇ SAATLERE KADAR ÇALIŞIYO GELİYO HATUN UYUYO AÇ SUZUZ YATMIŞ  BANA MI ÜZÜLSÜN KENDİNE Mİ ÜZÜLSÜNN
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

ben önceden ancak hafta sonları hazırlarım yemeğimi. yoksa hafta içi eve girince hazırlıyorum ama başım dönüyo biraz  :sad1: dayanıyorum yinede sonra masayı hazırlıyorum ve eşimle yiyoruz  :love8: bakalım son aylarda nasıl olacak  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 15:45:51
nurcum birgün önceden yapsam 2günlük yemek gelince hazır olur bende çalışıyorum öyle yapıyorum yoksa eve gidince halim olmuyor.

CANIM ANCA PAZAR YAPIYORUM 2 GÜN YİYORUZ SONRAKİ GÜNLERDE ÇOK ZOR OLUYO YOL BENİ ÇOK YORUYO AMA AZ KALDI ÇIKCAM YA BÖYLE DERTLERİM OLMICAK ALLAHIN İZNİYLEE

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 22 Mart , 2011, 15:47:03

CANIMSIN SAĞOL BİTANEMMMM CİDDEN ÇOK ZOR OLUYO EŞİM DE BAZEN TEMBELSİN DİYO ÜZÜLÜYORUM TEMBEL OLSAM PAZARLARI DA YAPMAM YATARIM DİYORUM AMA ÇORBASI YEMEĞİ SALATASI TATLISI HER ŞEYİYLE GÜZELL Bİ YEMEK YİYORUZ AMA HAFTADA BİR KEZ OLUNCA O DA BAZEN İSYAN EDİYO ZATEN ONUN BASKISI DA ÇOK ETKİLİ İŞTEN AYRILMA KARARIMDAN ONU DA ANLIYORUM GEÇ SAATLERE KADAR ÇALIŞIYO GELİYO HATUN UYUYO AÇ SUZUZ YATMIŞ  BANA MI ÜZÜLSÜN KENDİNE Mİ ÜZÜLSÜNN

evet kadın çalışınca çok zor oluyor. iyiki kayınvalidem var bebeğe bakmak için yoksa neyaparız bilmiyorum  :dontknow: tek maaşla geçim zor oluyor. iki maaşla bile yetiştiremiyosun çoğu zaman yinede Allahım bereketini versin  :amin: ama hayat çok pahalı  :-\ bi alışveriş edeyim diyosun 200 den aşağı ödemiyosun. ve aldıklarında hiç bişey yok

izemsevi

ben samsundan katılıyorum yarışmaya :ehi: türkiyenin her yeri cennet varmı Türkiye gibi bir yer ne mutlu türküm diye :hello2:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 22 Mart , 2011, 15:35:28
hilal kuru üzüm çok daha güzel olur
ok Ozaman hemen onuda yapayım bariiii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

BU ARADA BEN ÇOK AÇ GÖZLÜ OLDUM KOCAYA MESAJ YAZDIM CANIM KURU KAYISI İSTEDİ DİYE.GEÇEN GÜN DİYOKİ NE GÜZEL HİÇ EZİYET ETMEDİN BANA ŞUNU İSTİYORUM BUNU İSTİYORUM DİYE DEDİ.BUGÜN Bİ ŞIMARIYIM DEDİM BAKALIM ALACAK MI