2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 16:37:24
bugün çok sıkıcı bir gündü hava kapalı olunca kramplarım arttı baya bir sağ basene bir sol basene giriyor geçer diye bekliyorum.
Ankara da mısın izemsevi burdada hava kapalı çünkü

izemsevi

evt işte benim arkadaşda öyle dedi ayten bende tatlıyı hiç sevmem hiç yemesem aramamda ben tuzlu şeyleri severim tatlıda kabak tatlısını severek yerim.

izemsevi

yok fehicim samsun bu arada adım seval izemsevi teyzesi kızmın ismi  :k06:

Aytii

kızlar ben çıkıyorum iyi akşamlar  :opucuk:  :wave:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 17:05:53
yok fehicim samsun bu arada adım seval izemsevi teyzesi kızmın ismi  :k06:
Memnun oldum Seval Bende Hilal Bu arada kızımızın ismi ne güzel ismiyle yaşasın hayırlı sağlıklı mutlu başarılı bol şanslı :amin:

izemsevi

bende memnun oldum canım sen ne isim düşünüyorsun seninde kızdı yanlış hatırlamıyorsam birde başta biraz bebkle ilgili bir sorun vardı o ne oldu halloldumu

izemsevi

ayten canım iyi akşamlar salı görüşürüz artık  :k06:

FeHi

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 17:14:22
bende memnun oldum canım sen ne isim düşünüyorsun seninde kızdı yanlış hatırlamıyorsam birde başta biraz bebkle ilgili bir sorun vardı o ne oldu halloldumu
Evet canım benim de kız teyzesi isim konusunda bir türlü eşimle mutabıklaşamadık benim seçtiğim isimleri beğenmiyo onun seçtiklerini de ben beğenmiyom nolcak bakalım böyle :toothy10: Bu arada bebeğime o teşhisi koyan prof dışında 3 doktora daha gittim onlar öyle bişi yok biz göremedik dediler bende Allaha emanet ettim kızımı İnşallah sağlıkla gelir yavrum kucağıma  :amin: :amin: :amin:

izemsevi

canım hepimiz allah inancına sahip kişileriz oyüzden sen rabbime güzen bende eminim bişey yok dr bazen çok gereksiz konuşuyorlar canım bende çıkıyorum öpt bebişle seni görüşürüz. :wave:

FeHi

Alıntı yapılan: izemsevi - 18 Mart , 2011, 17:23:54
canım hepimiz allah inancına sahip kişileriz oyüzden sen rabbime güzen bende eminim bişey yok dr bazen çok gereksiz konuşuyorlar canım bende çıkıyorum öpt bebişle seni görüşürüz. :wave:
:wave: :wave: :wave: Güle Güle Sevalcim bende çıkıyorum öptüm çok bende ikinizi  :opucuk:

burcu MELEK

selam kızlar cumartyesi kimse yokmu buralarda :director:  :director:  :director:

serife26

selam Burcu:)haftasonu genelde kimsecikler uğramıoo buraya,ark lar iş yerinden bağlanıoo daha çok ondan olsa gerek.
sen napıyosun nasılsın 26. haftanda flndın sanırım,ben 24 de :laughing7:

burcu MELEK

Alıntı yapılan: serife26 - 19 Mart , 2011, 11:23:20
selam Burcu:)haftasonu genelde kimsecikler uğramıoo buraya,ark lar iş yerinden bağlanıoo daha çok ondan olsa gerek.
sen napıyosun nasılsın 26. haftanda flndın sanırım,ben 24 de :laughing7:
aa ne güzel sen buradamıydın serifecim evet 26+1 olduk biz büyüyoruz büyüdükçe içimizi heyecan kaplıyor sanada oldumu hadi zaman gecsede bi görsem su küçük meleyi diyorum  ;D  ;D  ;D

serife26

şu an bebeği görmektense gördüğüm rüyaların etkisindeyim ben,yahu gece boyu korkutucu bisürü rüya gördüm,düşünki ölüm tarihimi dahi gördüm,bebeğim düştü fln,çok can sıkıcıydı bu gece,sana da oluyo mu böle?
bebişi düşününce garip bi duygu kaplıyoo beni,anneliğe hem çok yakınım hem çok uzağım sanki,ilk tecrübe nsl olcak bilemiyorum ama,heycan verici olcağı kesin :k06: