2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

zaten suç eşinde  :-\ bence onun söylemesi lazım zaten her karıştığında

hayır yani ben gittim eşimle aldım karyolasını felan kayınvalidemlere neymiş? bana geçende telefonda sallanan karyolamı aldınız diye soruyo bende evet dedim kucağa alışmasın her ağladığında kucağınıza almayın diye sallamak için dedim  :aferin:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 16 Mart , 2011, 14:40:10
zaten suç eşinde  :-\ bence onun söylemesi lazım zaten her karıştığında

hayır yani ben gittim eşimle aldım karyolasını felan kayınvalidemlere neymiş? bana geçende telefonda sallanan karyolamı aldınız diye soruyo bende evet dedim kucağa alışmasın her ağladığında kucağınıza almayın diye sallamak için dedim  :aferin:

Canım şimdi biz onların evinde yaşıyoruz ya eşimde bazen 2-3 ay maaş alamıyor şirketinde problemler var o yüzden onların sözü geçiyor. Bundan istifade edip kendi çocuğumun şeylerinide kendi istedikleri gibi yönlendiriyorlar. Ya ben anne olacağım benim ilk bebeğim, insan ister demi herşey istediği gibi olsun. Ben İst ye gididcem onlar odasını mı düzenleyecek eşyalarını mı yerleştirecek  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

Aytii

işte ben bu olaya sinir oluyorum arkadaş  :caca:

sırf onlar yardım ediyor diye karışması şart mı  :violent1:

senin mi bu çocuk yaaaa  :caca: :caca: :caca: :caca: bırak kız heves ediyo alsın istediği gibi allah allah  :-\

izemsevi

gizemcim hoşgeldin ayten ben imzayı yaptımda ordan mailemi yolluyoruz nasıl alcam söylermisin canım.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 14:50:38
gizemcim hoşgeldin ayten ben imzayı yaptımda ordan mailemi yolluyoruz nasıl alcam söylermisin canım.

Forum yazıyo altta oraya tıklarsan forumlar için link çıkıyo

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 16 Mart , 2011, 14:44:53
işte ben bu olaya sinir oluyorum arkadaş  :caca:

sırf onlar yardım ediyor diye karışması şart mı  :violent1:

senin mi bu çocuk yaaaa  :caca: :caca: :caca: :caca: bırak kız heves ediyo alsın istediği gibi allah allah  :-\

Aynen öyle ama bizimkiler böyle napalım, ben yine konu açılınca dicem nican sonunda verelim siparişi gitmeden ben yerleştirmek istiyorum diye ısrar edicem. Galip gelirim inş.  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 14:50:38

Hoşbulduk Sevalcim

izemsevi

gizem bence şöyle de benim ilk çocugumdada hevesim kaldı ve bu bebğimde herşeyi gönlümün istediği şekilde yapmak istiyorum ben burdayken odasını düzenleyelim bende gitmeden göreyim eksik varsa alırım birdaha çocuk olunca epey zaman çıkamayacağım içime her şey sinsinde.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 15:03:30
gizem bence şöyle de benim ilk çocugumdada hevesim kaldı ve bu bebğimde herşeyi gönlümün istediği şekilde yapmak istiyorum ben burdayken odasını düzenleyelim bende gitmeden göreyim eksik varsa alırım birdaha çocuk olunca epey zaman çıkamayacağım içime her şey sinsinde.

Canım kayınpederim sorsun ne kadar sürüyormuş oda yapımı ona göre tekrar konuşacağım. Sonuçta benim çocuğum olacak ve ben en iyisini eksiksiz istiyorum. Hemde kendi ellerimle düzenlemek süslemek istiyorum. Sanırım karşı çıkmayacaktır. Ben 15 haziranda İst ye kesin gitmem lazım erken doğuma önlem almak ve ileride seyahat edemiyeceğim için

Aytii

özele mi gideceksin doğum için Gizem?

Shadowqueen

izemsevi

Bencede karşı çıkmazlar gizem mantıken çıkmamaları lazım sipariş üzerine yapılacaksa erken vermen daha avantaj çünkü sonra yok elimizde malzeme kalmadı yok öyle yok böyle derken doğumdan sonraya atarlar sen işini sıkı tut aynı evdmisiniz yoksa yeme içmemi aynı evler ayrı canım.

izemsevi

ayten seninki baya uzun imza benimki küçük kaldı canım neden olaki :dontknow:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Mart , 2011, 15:13:40
Bencede karşı çıkmazlar gizem mantıken çıkmamaları lazım sipariş üzerine yapılacaksa erken vermen daha avantaj çünkü sonra yok elimizde malzeme kalmadı yok öyle yok böyle derken doğumdan sonraya atarlar sen işini sıkı tut aynı evdmisiniz yoksa yeme içmemi aynı evler ayrı canım.

Canım ev dubleks yani iki katlı içten merdivenli tek mutfaklı. Genelde biz üst katta oturuyoruz ama yeme içme temizlik hep birlikte cnm

Shadowqueen

Ben çıkıyorum kendinize ve meleklerinize iyi bakın kızlar öpüyorum  :opucuk: