2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

anlıyor tabi artık senin sesini ayırt edebiliyor

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bir de hep tek tarafıma vuruyodu şimdi her yerimde geziniyorrr  ;D 
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 13:36:58
kızlar benim oğlan hiç uyumuyo sanırım sürekli aktifff gece vuruyo gündüz vuruyo ama dün sanki sesimi farkettiğini düşündüm konuşunca vurmuyoo sustuğum zaman konuş der gibi vuruyo dün tam 6 kere denedim hepsinde de oldu belkide tesadüftür bilmiyorum.anlamaya başlamış olabilir mi acaba beni

aynen. 2 gündür uyumuyo heralde diyorum bende  :dontknow: hadi ben 2 haftadan beri uyuyamıyorum ona ne oluyo ekmek plasentadan su benden  :ehi: :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 10 Mart , 2011, 13:35:39
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 13:33:45
:ehi: :ehi: :ehi: aaaa iki dakika ortadan kayboldum kaçırdık fıstığııı

:ehi: :ehi: zaten az kız var sitede sende yeni hamişleri bekle artık  :k06: Kevser, Aybenim, Aydinays onların birtanesi kız olur belki  ;D

gözümü dört açıyım daa oğlan doyğmadan bi kerteyim onu allahın izniyle :D

izemsevi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: allah seni ayti alemsin kızzz çok yaşa emi :ehi:

izemsevi

hiç yazıyorsunuz okuyorum arada bir tepki veriyim dedim öyle işte.

Aytii

:k06:

Nurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

Sevalin kızını alllllllllllll  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 13:30:13
GİZEM KIZINA TALİBİM ALLAHIM EMRİYLE  :ehi:

Nurcum ben senin oğlanı unuttum ya napalım kısmet böyleymiş söz verdik bi kerem Meleğe  :k06: :k06:

Sende Sevalin kızına talip ol hayatım  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

allahım emriyle kızına talibiimmm oğlum 21 hafta 6 günlük şu an da biraz hareketliii şu an işsiz ama arkasında kapı gibi anası varrr  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 10 Mart , 2011, 13:44:18
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 10 Mart , 2011, 13:30:13
GİZEM KIZINA TALİBİM ALLAHIM EMRİYLE  :ehi:

Nurcum ben senin oğlanı unuttum ya napalım kısmet böyleymiş söz verdik bi kerem Meleğe  :k06: :k06:

Sende Sevalin kızına talip ol hayatım  :ehi:

hayırlısı olsun alnımıza böyle yazılmış demekki önemli olan onların mutluluğu :D