2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Aytii

Pisicik hoşgeldin  :opucuk:

Nur kabızım der demez harekete geçti  :muzz: :muzz: :muzz: duydu sesimiii  :amin:  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hOŞBULDUK AYTİ :opucuk: Neden aşı olmayacaksın ki  ???
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

anam birisi kolumu hissetmiyorum diğeri inme indi diyo nasıl yaptırayım  :k06:

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:ehi: :ehi: :ehi: OLSUN BEBİŞLER İÇİN YAAAAA ACI BİLE ZEVK VERİYO   :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

melek-çağlar

kızlar biz geldik oğlumla  :flowers:
tetanoz aşısının 2.dozunda o kadar ağrı acı olmuyor ilki kadar benim öyle olmuştu.

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 10 Mart , 2011, 12:37:41
ben yemeğe gider  :wave:

Afiyet olsun şekerimm ..bence vurul canım ne olur ne olmaz yok ya kan aldırırken hissettiğin o ince sızıyı hissediyorsun okadar vurulduktan bir süre sonra agrı yapıyor biraz geçiyor sonra hemen ,bugün boş günüm oldugu için bugünü seçtim aşı vurulup derse gitmek zor olurdu diye
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Bizde prensesimle kahvaltı yaptık geldik. Geceleri uyuyamadığımız için babamız işe gidince uyuyoruz ondan geç kalkıyorum.

AYRICA AŞI ACITMIYOR Kİ BEN İĞNEDEN FELAKET KORKARIM VE SOL KOLUMDA GAYET İYİ DURUMDA BÜNYEDEN BÜNYEYE DEĞİŞİYOR DEMEK Kİ CANLAR  :love9: :love9:

melek-çağlar

izemsevi

ayten hacı yatmaz olcan yakında kız 1saat önce sen 2.kahvaltını yapmadınmı ya bende kızlar bir yedim maşallah şiştik kızımla pilav+nohut+salata+2dilim börek+ ince iki dilim ekmek yarasın kızıma lop lop et olsun  :k06: pisicik geçmiş olsun kabızdım nohuttan sonra dahada bir kabız olurum sanırım. :'( :crybaby2:

Shadowqueen

melek-çağlar

bugün kendimi pek iyi hissetmiyorum acayip bir halsizlik var üstümde hep yatmak istiyorum ama işteyim malesef :y25:

izemsevi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 10 Mart , 2011, 12:52:12
Selam kızlar nasılsınız bakalım? Bizde prensesimle kahvaltı yaptık geldik. Geceleri uyuyamadığımız için babamız işe gidince uyuyoruz ondan geç kalkıyorum.

AYRICA AŞI ACITMIYOR Kİ BEN İĞNEDEN FELAKET KORKARIM VE SOL KOLUMDA GAYET İYİ DURUMDA BÜNYEDEN BÜNYEYE DEĞİŞİYOR DEMEK Kİ CANLAR  :love9: :love9:

slm canım hoşgeldin,iyiyiz çok şükür bizde aşımızı vurulup geldik  ;) aşı vurulduktan sonra zaten az bişey agrı yapıyor bir süre kullanamıyorum sol kolumu sonra geciyor bende önceden çok korkuyordum korktugum gibi değilmiş çok şükür

sağol izemsevicim kabızlık ah ahhh..benim düzeldi şu aralar inşallah tekrar olmaz her sabah şişmiş gün kurusu yemekten içim dışıma çıoktı ama işe yarıyor canım kayısının siyahımsı olanı akşamdan şişirip sabah aç karınla yedıkten sonra üstüne ılık 1 bardak su iç iyi geliyor hergun yapınca