2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mart , 2011, 13:53:01
Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mart , 2011, 13:47:26
gizem senin günlük aktivitelerin baya fazla varya ya biri geliyor ya sen çıkıyorsun canım karda çıkma yerler kaygan felan olur allah göstermesin.pisicik hoşgeldin canım.

hoşbulduk tatlımm nasılsınn?

gözdem iyiym çok şükür mide yanmalarıyla uğrasıyoruz bukezde,sen nasılsın?duphalac bitti bakalım duphalac kullanmadanda başlamaz umarım kabızlık gerçi kan ilacı ve eleviti bıraktığımdan beri daha iyiyim onlar çok feci yapmış beni ya
Canım ya kıyamam  :sad1: :love9: Bende iyiyim ne olsun yarın iznim bitiyor onun derin üzüntüsü içindeyim  :y25: İnsan 20 gün evde oturunca bir başka oluyor  :ehi:

hümeyra_t_e

slm kızlar ben geldim nasılsınız

burcu MELEK

Günaydın kızlar ankara karla doldu yollar kapalı hastaneye bile gidemedim :-[ bir yandanda soguk aldım birde yazdıklarınızı okuyunca cok kötü oldum valla hayat bazılarını cok zor sınavlardan geciriyor deyilmi aman takmayın bende neler neler yasadım 3 kardestik annem ben 40 günlükkken bırakıp gitmiş ortada kaldık babam evlendi tabi üvay annem bize neler yapmadıkı babam evde yokken bir dayak yerdik anlatamam korkudan koltuktan inemezdik babama söyleyemezdik.ablamla benim sacımdan tutar yerde koridorda 10 kere sürürdü eline dolayıp utanmadan birde sayardı 10 oldumu diye babam gelene kadar yemek bilmezdik  biraz büyüdük anadolu lisesini kazandım okutmadı calışssın dedi 4 tanede cocuk yaptı basımıza bize baktırdı liseden aldılar fabrikaya verdiler calış diye evlenene kadarda calıştım.büyüyünce babanıza neden söylemediniz derseniz söyledik babam ne derdi biliyomusunuz eti senin kemiyi benim karıcım anaları bırakmasaydı ne ister isen onu yap evlenene kadar dayak yedim babamdanda üvey anamdanda 4 yıl maasımı yediler evlenirken gelinlikle babam kulagıma ne dedi biliyomusunuz gidince seni arayamam cünkü artık karımla cocuklarımlabiraz basbasa kalayım onunda hakkı geldiyinden beri hep siz kadının basındaydınız artık biraz yanlız kalıcaz dedi simdi 4 cocuguyla mutlu beyefendi.yani bende hem annesiz hem babasız büyüdüm bunlar anlatıklarımın milyonda biridir babam öz annem bıraktıgı için bütün acısını nefretini bizden cıkardı.ablam evlendi abim kuaför oldu evini işlini kurdu dagılıp gittik suan onlar malatyada ben ankara gitiyimde ugramam bile binde bir.bu arada bizi bırakıp giden annemi sorarsanız hiç aramadı oda evlenmiş zaten evlenmek için gitmiş birkere buluştuk zorla öptü sonrada kalkıp gitti numaramı vardim aramadı bile bikere aradım suratıma kapattı.ama boşverin kızlar hayatta herkes iyi olmuyor biz onları allaha bırakıp yolumuza bakalım kendi hayatımıza deymezler bir damla göz yasımıza bile

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hoşgeldin afracım,hoşgeldin burcu melek bende ankaradayım bızede tatıl bugun okullar  :icon_thumright:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

burcucum tüm yaşadıklarını kucağına gelecek çocukla unutacaksın eminim annenin niye bırakıp gittiğine anlam veremiyorum ama sen çocuğuna eminim çok iyi bir anne olacaksın bu dünya fani burda fakir olmuşsun zengin oluşsun ne önemi var önemli olan öbür dünyanı kirletmemek sen öz kardeşlerinle bağlarını koparma benim sana en büyük tavsiyem bu.

izemsevi

pisicik canım benimde kabızlık başladı birgün yaparsam ertesi gün ypamıyorum. kanım 11.3 çıktı dr şimdilik iyi ilaca gerek yok dedi afracım sende hoşgeldin.

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mart , 2011, 14:06:52
hoşgeldin afracım,hoşgeldin burcu melek bende ankaradayım bızede tatıl bugun okullar  :icon_thumright:

h.b canım istanbula yeni yeni yağmaya başladı tatil falan yok malesef dua ediyorum ok yağsada tatil olsak diye :k06:

hümeyra_t_e

ya kzılar ben 26 hftalık hamileyim bazen bebeğim çok sakin oluyo illa ki hissediyorum ama çok fazla değil normal mi acaba yoksasorunmu var ya :icon_scratch:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

izemsevicim benim kanım 10 a düşmüş .24.haftamdayım işte .zaten hergun tuvalete cıkan bırı değildim ben şimdi bir gün çıkıp bir gün cıkmasam daha ne isterim :Dbakalım kivide yıyorum işe yaradı gibi sanki

afracım 24 haftalığız bizde benımde pat pat vuruyor çok şükür artık :amin:ama bazı gunler bende hiç hıssetmıyorum telaslanıyorum sonra ertesı gunu hıssedıyorum 28. haftaya kadar bu düzensizlikler olabılıyormuş canım
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mart , 2011, 14:09:06
burcucum tüm yaşadıklarını kucağına gelecek çocukla unutacaksın eminim annenin niye bırakıp gittiğine anlam veremiyorum ama sen çocuğuna eminim çok iyi bir anne olacaksın bu dünya fani burda fakir olmuşsun zengin oluşsun ne önemi var önemli olan öbür dünyanı kirletmemek sen öz kardeşlerinle bağlarını koparma benim sana en büyük tavsiyem bu.
canım benim ablam istanbulda abim malatyada ben ankarada abimle konusuyorum zaten ama ablam o bizimle konuşmak istemedi çünkü çok şey yasadı piskolojisi acayip bozuk o evdeki kimseyi istemiyor ondan bizimde elimişzden bişey gelmiyor. ama ben mutluyum cünkü bütün kötüleri allaha bıraktım canım ün gelecek 4 evlattan cekecekler insan ne ekerse onu biçer ben bunu bilirim herseyi zamana bı-raktım.ama ben cok sansızım ya hayatımdaki tek sansım bebeyim kayınvalidemde neler cektim 1 yıl beraber kaldım durmadan senin anan babanmı var sahipsiz der dururdu halada diyorda simdi ayrıyım cok sükür.tek dediyim sey bebyim gelsin o olsun hayatımda yeter gerisini salla gitsin demekki benim kaderimdede bunları yasamak varmış napayım. hiç takmıyorum hiçççççççççççççççç bebyim için :basardim:

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 09 Mart , 2011, 14:14:42
izemsevicim benim kanım 10 a düşmüş .24.haftamdayım işte .zaten hergun tuvalete cıkan bırı değildim ben şimdi bir gün çıkıp bir gün cıkmasam daha ne isterim :Dbakalım kivide yıyorum işe yaradı gibi sanki

afracım 24 haftalığız bizde benımde pat pat vuruyor çok şükür artık :amin:ama bazı gunler bende hiç hıssetmıyorum telaslanıyorum sonra ertesı gunu hıssedıyorum 28. haftaya kadar bu düzensizlikler olabılıyormuş canım

anladım canım evet bazen pt pat çok vuruyo bazen çok sakin duruyo endişeleniyorum iyi bari 28. haftayı beklicez demek ki

izemsevi

pisicik benim bağırsak düzenim iyiydi işte son bir haftada bozuldu burcucum çevrede öyle kendini bilmez insan varki kimle mücadele edeceksin hangisiyle oyüzden boşver ablanada hak vermek lazım öyle bir kabustan çıkıp yuva kurmak kolay olmasa gerek insanın kendine güveni kalmaz sen şimdi  önüne bak eşin seni seviyor saygı gösteriyormu önemli olanda bu kayınvalidene  neymiş annenin babanın olmaması o çok yürekliyse çok mükemmelse allah korkusu ve vicdanı varsa o yapsın bakıyım sana annelik o sahiplesnsin konuşmaya gelince laf var icraata gelince foss benim kayınvalidemle hiçbir sorunum yok olmadı allaha şükür ama hep resmiyet koydum baştan beri rahatım oda zaten ne etliye ne sütlüye karışır aynı şehirdeyiz ben davet etmeden gelmez çok iyidir ama yinede her zaman mesafe iyidir.

Aytii

merhaba annişler  :opucuk:

yemeğimizi yedik ama şiştik eccük bugün  :-\

nasılsınız  :flowers:

izemsevi

ne yedin okadar maşallah şişecek ben yoğurt çorba pilav tavuk az salata sonrada 1tane çiko yedim amma yemişim maşallah :k06: yarasın kızıma :hello2:

Aytii