2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

evet ya ne çabuk geçiyo zaman .geçen gün eşim soruyo yani şimdi kaç aylık bende 6 dedim ooo geçmek bilmiyo bi türlü diyo :k06:

izemsevi

hepimiizn bebişlerine maşallah kızlar allah nasip ederse 2.çocugunuzu ne zaman düşünüyorsunuz çok beklermisiniz 5-6 yıl gibi yoksa2yıl içinde düşünürmüsünüz?

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 14:06:44
hepimiizn bebişlerine maşallah kızlar allah nasip ederse 2.çocugunuzu ne zaman düşünüyorsunuz çok beklermisiniz 5-6 yıl gibi yoksa2yıl içinde düşünürmüsünüz?

valla canım hele bi meleğim sağlıkla doğsun da..ama ben ve eşim 3 yıl sonra falan düşünürüz diyoruz çok yaş farkı iyi olmuyo

Shadowqueen

Alıntı yapılan: afra024 - 08 Mart , 2011, 14:06:38
evet ya ne çabuk geçiyo zaman .geçen gün eşim soruyo yani şimdi kaç aylık bende 6 dedim ooo geçmek bilmiyo bi türlü diyo :k06:

Canım dün benimkiyle bir muhabbet geçti aramızda sorma gitsin, ben cinsellikten soğudum inan ki eşimde tam aksine kanı kaynıyor adamın, dedim ona 6cı ay bitince mola veriyoruz ondan sonrada 40 gün lohusa dönemi dedim bana ne derse beğenirsin daha kızımız 3 aylık zaman çok  :ehi: :ehi: Deli seni dedim kızım 5.ci ayında ona göre kendini hazırla dedim oda şaşırdı zaman ne çabuk geçti diye yaaa  :k06: :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 14:06:44

Canım şuanki ruh halimle fazla ara vermeden yaş farkı 3 falan olsun istiyorum ama prensesim hele bir doğsun onun yaramazlığına benim ruh halime göre bakacağız artık  :k06: :k06:

izemsevi

bencede çok yaş farkı iyi olmuyor ama az yaş farkıda sıkıntı bir tanıdığımız1 yaşını ilk çocugu yeni bitirdim hala emziriyordu süt koruru diye korunmamış şimdi benimle 4.5aylık2.ye hamile :k06:

izemsevi

eşler hafta hesabını çok bilmiyorlar benim eşimde 1hafta araayla sorar ne kadar oldu şimdi diye

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 14:10:04
bencede çok yaş farkı iyi olmuyor ama az yaş farkıda sıkıntı bir tanıdığımız1 yaşını ilk çocugu yeni bitirdim hala emziriyordu süt koruru diye korunmamış şimdi benimle 4.5aylık2.ye hamile :k06:

Evet canım oda çok zor yaa bizim apt da bir kızcağız var 28 yaşında iki çocuğu arasında 18 ay fark var yani bu bile bana çok az geliyor canım ya

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 14:12:41
eşler hafta hesabını çok bilmiyorlar benim eşimde 1hafta araayla sorar ne kadar oldu şimdi diye
:k06: :k06: bizde de tam tersi ben eşimi test ediyorum ben nasıl hesaplıyorsam sende hesaplıyıp takip edeceksin diyorum hiç ummadığı günlerde soruyorum kızımız ne akdarlık oldu diye ilk 2 kere bilemedi şimdi biliyor  :k06: :k06: ama işin garibi kaç hafta kaç ay onu bilmiyor  :k06: :k06:

izemsevi

afracım artık şu profilindeki kız resmini değiştir bir oğluş resmi koy bence canım bu arada buraya ilk üye olduğumda senle tanışmıştık hatırlıyormusun sen hatta kısa bir süre sonra hamile kalmıştın.

izemsevi

kızlar internetten bakıyordumda biz yemek yedikten 2saat sonra bebeğe yediklerimiz ulaşıyormuş bende 15-20dk içinde zannediyordum.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 08 Mart , 2011, 14:18:42
kızlar internetten bakıyordumda biz yemek yedikten 2saat sonra bebeğe yediklerimiz ulaşıyormuş bende 15-20dk içinde zannediyordum.
;D ;D Canım bebeğe ulaştığı yol bize kısa gelsede aslında çok uzun anca ulaşıyor işte mide görevini gördükten sonra  :icon_thumright:

Shadowqueen

KIZLAR BİR SİTE BULDUM http://www.jinekolojivegebelik.com BURAYA GİRİP HAMİLEYİM BÖLÜMÜNE GİRERSENİZ ÇOK AMA ÇOK FAYDALI BİLGİLER VAR. AKLINIZA TAKILAN BİRÇOK ŞEYİ BULABİLİRSİNİZ BİLGİNİZE  :icon_thumright:

izemsevi

kızlar siizn yaşlar kaç ben 81 kasım doğumluyum 9kasım hatta doğum günümde bebeğim bana hediye olarak gelsin diyordum ama 3kasımda adet olunca çok üzülmüştüm sonra 29 kasımda ogün izinliydim evdeydim içimden bir his evdeki gebeik testini yapmamı söyledi sanki 3tane neydi birini yaptım biraz sonra baktım var inanamadım geldim oturdum hatta buraya girdim msede arkadaş var onla konuştum ona bahsettim oda ya silikse vardır yeniden yap dedi kalktım yaptım bu sefre sanki daha belirgindi hemen eşimi aradım ben iki test yaptım ikisindede çıktı galiba hamileyim dedim ama 5ay olmuştu ve adacağız inanamadı yinede eve çıktı geldi öğle arası 3.yü onunla yaptık eşimde emin oldu dr gittik dr adetin kaç gün geçti bende geçmedi dedim nasıl dedi işte son adetim 3kasım dedim oda e nerden çıkardın ozaman hamile olduğunu dedi bende test yaptım dedim çıktı diye söyledim yok canım olmaz öyle şey dedi daha gelecek adetine 4-5 gün var imkansız dedi benim zorumla ultrasondan baktı yok dedi yine ben israrla kan tahlili istedim tamam ozaman verin dedi ama benim moral bozulmuştu eşim öğleden sonra sonucu almaya gitti daireden çok yakın bir bayan ortak arkadaşımız var onunla betahcg 190 çıkmış hamilesiniz demiş eşimin yanındaki arkadaşa saf dr sabah geldim hiçmi yüzüme bakmadın bide arkadaşla hiç ama hiç benzemeyiz oda panik olmuş yok benim oğlum var ben değilim hamile demiş :toothy10: eşim böyle çok saf bir ifadeyle aşkım hamilesin yaklaşık 2haftalıkmış dr 4hafta sonra gelin dedi diye söyledi dedi tabi biz bir daha o dr gidermiyiz şuan bunu niye anlattım bilmiyorum ama ne biliyim içimden geldi.

Shadowqueen

Ne güzel Sevalcim yaaa, bazı doktorlar maalesef inanamıyor ama işte annelik duygusu o anda başlıyor. Bende 86 Ağustos doğumluyum benim kuzumun şimdi doğum tarihi 22 temmuz gözüküyor evlilik yıldönümümüz 19 temmuz bakalım ne zaman gelicek bizim sıpa  :k06: :k06: Ayrıca benim ilk gebeliğimde 8 gün geçmişti kanda çıkmamıştı ultrsonda da doktor göremedim bişi demişti adet döktürücü vermişti ama ben hamile olduğumu biliyordum içime sezmişti içmemiştim nitekimde hamileydim canımama nasip olmadı. Rabbim çok bekletmedi 3 ay korundum 5.ci ay hamileydim umarım meleklerimiz sağlıkla gelir canım bizlere  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: