2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

FeHi

Günaydın Aybüke
Lavaboyla kanka oldum artık hiç ayrılmıyoz birbirimizden sürekli ziyaret ediom Ayten İnşallah doğumdan sonra devam etmez bu lavabo ziyaretleri pöfff

Aytii

melek-çağlar

hoşbulduk canım korkunç şeyler dediğiniz ne merak ettim  :dontknow:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 04 Mart , 2011, 08:58:04
:k06: :k06: :k06:

evet okudum hatta ben bile yazdım yaşadıklarımı oraya ama ben korkmuyorum  :)

Ayy evet sende yazmıştın dimi  :icon_pale:  Anacım ben korkarım öyle şeylerden etkisinde de kalmışım zaten o gece kocam nereye ben oraya gittim peşinde dolandım hep korkudan  :toothy10: :toothy10:   Sonra kızdı zaten okuma öyle şeyler diye ama başlığı görünce merak ettim bi kaptırdım kendimi  :icon_pale: :icon_pale:   Gündüzleri evde yalnızım ya açıyorum tv nin sesini nerdeyse son ses  :toothy10: 

Günaydın melek, günaydın fehi  :hello:  :opucuk:

Aytii

izemsevi

GÜNAYDIN KIZLAR yeni güne merhaba ayda bir tsh değerlerime baktırmak için kan verdiğim için bana aşı çok normal geliyor.

<<AyBüKe>>

:toothy10: :toothy10: :toothy10: 

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 04 Mart , 2011, 09:03:02
hoşbulduk canım korkunç şeyler dediğiniz ne merak ettim  :dontknow:

Melekcim geçen forumda okudumda kızlar lohusayken hamileyken falan yaşadıkları, başlarına gelen şeyleri paylaşmışlar onları okudumda tırstım baya  :icon_pale:  Gerçi başlıkta +hamile yazıyodu ama ben dayanamadım okudum tabi  :k06:  Sonuççççç :   geceleri altıma işemek olucak sanırım   :-ooo :-ooo

Aytii

melek-çağlar

aybüke unut sen onları çıkart aklından ya da bir süre tuvalete kalkarken eşinide uyandır gerçi gecede on kere kalktığımız için kızarlar ama  :k06:

izemsevi

kızlar niye okuyorsunuz öyle şeyler okumayın etkisinde kalırsınız çoğu arkadaşda bunu şehir efsanesi gibi anlatıyor ben dediğiniz sayfayı hiç görmedim ama etkilenmemk adına görsemde okumazdım sonra kurar kurar dururum.

Aytii

vallahi ben hepsinide okudum hiçte etkilenmedim eşim gececi oluyo bazı haftalar tek başıma uyuyorum evde çok ta tın  8)

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: melek-çağlar - 04 Mart , 2011, 09:11:14
aybüke unut sen onları çıkart aklından ya da bir süre tuvalete kalkarken eşinide uyandır gerçi gecede on kere kalktığımız için kızarlar ama  :k06:

Bencede canım akşamları eşim evdeyken kapıyı açık bırakıp giriyorum tuvalete  :k06: :k06:  Zaten bu gidişle fena azar işiticem  :laughing7: 

izemsevi

aytencim herkesin yapısı farklı oluyor sen mesela gece evde yalnız kaldığın için etkilenmeye bilirsin ama ben evde asla yalnız kalamayacak biri olduğum için oyüzden okumak istemem hatta otarz şeyler anlatıldığında bile hemen uzaklaşıyorum o ortamdan bence hamile bayanın yanında çok fazla doğumla ilgili kötü şeyler olumsuz şeyler anlatmak ii değil ilk gece muhabbeti gibi bir çok insan anlatılanlardan dolayı belki aylarca veya yıllarca eşiyle birlikte olamıyor onu söylemek istedim canım.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günaydın kızlarrrr ben de korkmak istiyorumm zaten uyuyamıyorum geceleriii nerden okudunuz ben de okuyum ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿