2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

haoşgeldin topragım adıyamanda havalar nasıl :k06:

serife26

doktorlar hamileliği hafta hafta hesaplıoo,ilk adetten itibaren başlıoo 4 hafta geçti ilk ay,2. fln derken o hesapla ben 22. haftamdayım,yani 6. ayın içindeyim:)5,5 aylık fln oluoo benim gebelik o zaman burcu melekte 6 aylık olcak 24. hafta bitince tam,sonra gün almaya başlıcak 7 den...bu hesapla doğum resmen 10 ayda gerçekleşioo ne işse:D

Aytii

20. haftadayım 5 ayın içine girmek üzereyim bende  :basardim:

serife26

AYTİ ama o dr. hesaplarına göre 20 haftan dolunca tam 5 aylık hamile oluyorsun sen işte,6. aydan gün almaya başlıyorsun,yani 21. haftanda 6 ya girdik demen lazım gelioo :ehi: :ehi: :ehi: ben taktım bu mevzuya :toothy10: ama en iyisi hafta hafta söylemek sanırım :laughing7:

Aytii

:D

bak ben böyle hesaplıyorum

20*7=140/30 = 4,6  ;)

serife26

daha aklıllıca doktorların hesaplarından aslında :icon_thumright: gayet mantıklı  :hieyt: bu arada krampların çokmuş,bi yerde denk geldi,okudum,magnezyumun az geldiği yerde doktorlar kalsiyuma geçiyor,bilgin olsun,neyse bana müsade çooook yorgunum,dinlenicem biraz,ii çalışmalar sana...

Aytii

sağol canımda ben zaten şuaralar calsyum vitamini kullanıyorum suda eritilenden ama daha etkisini göremedim  :dontknow: sana iyi dinlenmeler  :-*

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız bakalım? Bugün 3 lü test sonucumuzu aldık çok iyi çıktı şükür ama meleğimi göremedim maalesef özel muayeneme gel dedi bende gitmicem gıcık oldum. Siz neler yapıyorsunuz bakalım?

Aytii

selam Gizemciğim hoşgeldin  :-* gözün aydın tatlım Rabbim sağlıklı kucağımızada almayı nasip etsin inşallah  :amin: bende bu gece resmen tutuldum sol kalçama çok kötü kramp ve uyuşma girdi  :sad1:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 03 Mart , 2011, 15:23:00
selam Gizemciğim hoşgeldin  :-* gözün aydın tatlım Rabbim sağlıklı kucağımızada almayı nasip etsin inşallah  :amin: bende bu gece resmen tutuldum sol kalçama çok kötü kramp ve uyuşma girdi  :sad1:

Hoşbulduk canım, AMin cümlemize nasip olur inş. Valla benimde öyle canım gece ağlıyordum nerdeyse sağa sola yatayım derken o kadar acıdıkı kalcam karnım. Gece ne zaman uyansam hep sırt üstü buluyorum kendimi ne olacak benim halim bilmiyorum yaaaa.

Sende dikkat et canım kendine bana doktorum bu gibi sorunlar için magnezyum verdi unutmazsam alıyorum işte

Aytii

ya bana vermedi magnezyum işte sorun orda. muz yiyorum bugün muz iyi gelirmiş  ::) bakalım bu akşam da ağrayacakmı  :icon_pale:

<<AyBüKe>>

Selaaaam   :hello:   Bende işlerimi hallettim, yemeğimi yaptım geldim ama karnım acıktı yine  :k06:  Offf yaa kramp demeyin bana bende öyleyim  :sad1:

Aytii

hoşgeldin Aybüke  :-* sana ilaç vermedimi sana doktorun?

<<AyBüKe>>

Hoşbuldım Aytencim  :) Verdi canım senin açtığın konuya da yazmıştım bugün , magnezyum diasporal diye bi ilaç toz şeklinde suya karıştırıp içiyosun ...  Çok yorulduğum zaman o ilaç bile fayda etmiyo maalesef  :sad1:  Ne illet bişeymiş  :'(

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 03 Mart , 2011, 15:30:20
ya bana vermedi magnezyum işte sorun orda. muz yiyorum bugün muz iyi gelirmiş  ::) bakalım bu akşam da ağrayacakmı  :icon_pale:

Anladım canım birdahaki gittiğinde sor mutlaka verir, ayrıca muzu fazla tüketme kabız yapar fena olursun dikkat et  :icon_thumright: