2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Mart , 2011, 08:40:35
sendedemi var bende de kist var benim sağda 4.5 du şimdi hamilelikte 3.5 düştü küçüldü zaten drumda küçülür ve kaybolur hamilelikte demişti eger kaybolmassada doğum esnasında alacak ayticim maşallah sen zayıfsınya göbüşün hemen bırtlamış benimde var ama seninki kadar belli değil kızlar göbüşüm karıncalanıyor acaba kızımdanmı drum erken diyor martın ortaları yada sonunda anca hissedersin dedi ama.

bendede oluyo o karıncalanma  :-\ :dontknow:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 01 Mart , 2011, 08:49:00
offf offf soğukta nasıl uyanıp geliyosunuz işeee ben sürünüyorum da resmen  :icon_pale:

Ayy canım yaa Allah kolaylık versin size çok zor hamileyken çalışmak  :sad1:  Ben evde olduğum halde zorlanıyorum, hele bulantın varsa çok daha zor ... Allah kolaylık versin size canım  :opucuk:

Aytii

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

evt evdeyken hamilelik geçirmek daha rahat oluyor ama benim işimdede sağolsun müdürlerim anlayışlı işte bir ara lekelenmem olmuştu drum 10gün rapor verdi daha dün başladım işe kısmet olursada son 3hafta kalana kadarda çalışmak istiyorum.

Aytii

bende Temmuz başında çıkmayı düşünüyorum ama zaman ne gösterir bilemem  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Mart , 2011, 09:01:31
evt evdeyken hamilelik geçirmek daha rahat oluyor ama benim işimdede sağolsun müdürlerim anlayışlı işte bir ara lekelenmem olmuştu drum 10gün rapor verdi daha dün başladım işe kısmet olursada son 3hafta kalana kadarda çalışmak istiyorum.

inşallah çalışırsın canım.ben çıkıcam nisan da daha fazlaaa kendimi zorlamak istemiyorum
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

nurcum seninde kanamam olmuş nasıldı benim lekelenme gibi 2 hafta oldu ama hergün değil 1 en fazla 2gün 3drda muayene oldum bir sıkıntı yok dediler acaba neyden kaynaklanabilirki drum 9ay boyunca pruluton deot diye bir iğne var ondan vurunmam gerekeileceğini söyledi

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Mart , 2011, 09:06:30
nurcum seninde kanamam olmuş nasıldı benim lekelenme gibi 2 hafta oldu ama hergün değil 1 en fazla 2gün 3drda muayene oldum bir sıkıntı yok dediler acaba neyden kaynaklanabilirki drum 9ay boyunca pruluton deot diye bir iğne var ondan vurunmam gerekeileceğini söyledi

canım benimde 2 gün üst üste oldu ilk gün pembe şekilde yoğun bi kanama oldu.2çci gün koyu leke geldi.ilaç filan vermediler bana düşük tehliken var yatacaksın yolculuk yapmıcaksın filan dediler 1 gün müşade altında tuttular doktor dediki düşecek olduktan sonra bi şey yapamayız bence git evinde yat dedi :( kalktım eve gittim 1 hafta yattım tekrar işe başladım

izemsevi

ŞİMDİ NASILSIN PEKİ tekrar oldumu bir daha birde nur hamilelikte hep ilk 3ay riskli denir benim 16.haftamda oldu peçeteye silince geliyor gerçi allaha şükür şimdilik yok kanama şeklinde değilde akıntı gibi lekelenme oldu çok az drlar baktığında bebek yukarda rahim ağzın kapalı riskli bir drum gözükmüyor dediler bende 10gün yattım gerçi ben son 2gün yolculukyapmak durumunda kaldım ama kendi aracımızdı

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 01 Mart , 2011, 09:19:35
ŞİMDİ NASILSIN PEKİ tekrar oldumu bir daha birde nur hamilelikte hep ilk 3ay riskli denir benim 16.haftamda oldu peçeteye silince geliyor gerçi allaha şükür şimdilik yok kanama şeklinde değilde akıntı gibi lekelenme oldu çok az drlar baktığında bebek yukarda rahim ağzın kapalı riskli bir drum gözükmüyor dediler bende 10gün yattım gerçi ben son 2gün yolculukyapmak durumunda kaldım ama kendi aracımızdı

bi daha olmadı canım ama çok korkuyorum ben sabahları etimesguttan geliyorum çoğu zaman ayaktayım ve yol 1.5 saat sürüyo bi şey olacak diye korkuyorum yoksa işim rahat devam ederdim ama hiç bi şey oğlumdan önemli değil.ben lokman hekime gittim orda baktılar rahim kapalı bebek sağlıklı dediler benimde 17.ci haftamda oldu kanamam canım

izemsevi

benim eşim bıraktığı için sorun olmuyor ama insan hamileye yer verir bu kadardamı insanlık kalmadı yani inşallah nurcum ikimizinde bir daha olmaz ve tüm hamişler sağlıkla kucaımıza alırız bebişlerimizi.

burcu MELEK

Günaydın kızlar erkencisiniz ben daha yeni uayandım daha dogrusu uyanmadım kzızım uyandırdı vuravura :k06: :k06: bende kalkayım dedim.valla sırt üstü yatmayı bıraktıktan sonra iyi uyuyorum. bide kızlar çok kötü bişi oldu 75 numara sütyen kullanan ben suan 95 :dontknow: takıyorum felaket bir büyüme var neolacak bu halim.bu arada ayticim masallah göbüşün bizimki kadar olmuş :nazar: :nazar: :nazar:

izemsevi

günaydın melekcim bende senin gibiyim gerçi benim öncedende vardı ama şimdi daha büyüdü canım çalıştığımız için erken girdik sen iyi uyumuşsun ben ve bir kaç arkadaş daha hiç uyuyamamışız ben 4.30kaltım geri yatamadım bugün teyzesi senki benim kızımda hareketlendi şimdi 18 hafta başındayım sen ilk ne zaman anladın kızlar geç anlaşılır deniyorya

burcu MELEK

Canım o kural benim kızım için gecerli deyildi :ehi: :ehi:biracık yaramaz benim cadı 18 de hissetmeye basladım simdide zaten allah yardım etsin içerde napıyor bukadar anlayamadım durmuyor yerinde :laughing7: :laughing7:hele göbüşümü acıp izlemek cok zevkli