2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Şubat , 2011, 16:40:22
Ayti acaba doktora balık yiyemediyimi söylesem yazarmı :dontknow:

öncelikle söyle doktoruna tabii yiyemediğini ben yiyorum herşeyden dedim oda devam et dedi az az sık sık ye dedi ama ben çok çok sık sık yiyorum  :k06: yiyemediğin için yazabilir diye düşünüyorum ama söyle yani  :icon_thumright:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Şubat , 2011, 16:37:58
nurcum bana cevap vermedin ama cevabımı okudun deyilmi valla yanlış anlamanı istemem soruna hemen cevap yazdım sabah

canım gördüm sonradan yazdığınıı yok kırılmadım görmemişim ben kusura bakma
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR RABBİM İNŞALLAH HEPİNİZ GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  SAGLIKLI SIHATLI BEBİŞLERİNİZİ KUCAGINIZA ALIRSINIZ  :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 28 Şubat , 2011, 16:43:14
nurcum bana cevap vermedin ama cevabımı okudun deyilmi valla yanlış anlamanı istemem soruna hemen cevap yazdım sabah

Nurum boydan bir resim çekilsene merak ediyorum çok :)

burcu MELEK

Önemli deyil nurcum sen yanlış anlamada yeter gerisi önemli deyil ;D ayticim mutlaka söylerim bu defa bakalım napacak

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Şubat , 2011, 16:48:22
Önemli deyil nurcum sen yanlış anlamada yeter gerisi önemli deyil ;D ayticim mutlaka söylerim bu defa bakalım napacak

peki sende gece uyurken mesela sol tarafında yatıyosun bir süre sonra kalçana batma oluyormu? benim çok batıyo ve rahatsız ediyo mecburen sağıma dönüyorum ama bu defa orayada vuruyo sancı :(  :-[

burcu MELEK

valla kızlar keşke her ay hepimiz resim koysak göbüşler nekadar büyümüş bende çok merak ediyorum :laughing7: :laughing7: :laughing7:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 28 Şubat , 2011, 16:46:19
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 28 Şubat , 2011, 16:43:14

Nurum boydan bir resim çekilsene merak ediyorum çok :)
TAMAM CANIM ÇEKTİRCEM KOCAMA KOYCAM BURAYA KOCAA GÖBÜŞÜMÜ :)
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

burcu MELEK

canım uyurken oluyor ama benim kalçama vurmaya fırsat vermeden bebişim vuruyor :toothy10: :toothy10: ondan uyumak cok zor ama yinede soluma yatıyorum hem dogum kolay oluyormuş hemde daha saglıklıymış bebiş için ha aradada karnıma sancı yapıyor

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 28 Şubat , 2011, 16:53:07
canım uyurken oluyor ama benim kalçama vurmaya fırsat vermeden bebişim vuruyor :toothy10: :toothy10: ondan uyumak cok zor ama yinede soluma yatıyorum hem dogum kolay oluyormuş hemde daha saglıklıymış bebiş için ha aradada karnıma sancı yapıyor

ya işte iki kalçamada sancı girince bu defa sırt üstü yatayım diyorum karnım tamamen içe çöküyo  :-\ ve acımaya başlıyo sanki oğluşum sıkışıyomuş gibi içerde rahat edemiyorum mecburen ağrısada kalçam tekrar yana dönüyorum  :sad1:

izemsevi

canım bende karpuzu çok severim tam tersi yani balığı bende hiç yiyemyorum balık hapıda veriyor günlük bir tane ceviz yiyorum kızlar bide bişey sorcam benim 16.haftanın başında hafifi lekelenmem başladı drum birde iğne verdi geçti progesteron depot adında inceleme yaptı herhangi bişey yok rahim ağzın kapalı bebek yukarda herhangi bir risk yok dedi 1hafta sonra gene vurun dedi ve tam vuruncagım gün hafif yine lekelenmem oldu başka dr gittim oda bir problem yok dedi bu pazar gene hafif lekelenme şeklinde peçeteye silince geliyor 3dr baktı bişey yok diyor ama kendi dr 9ay boyunca vurunman gerekebilir dedi szi böyle bir problem yaşadınızmı bir sıkıntı yok allaha şükür ama 16. haftama kadar hiç olmamıştı

Shadowqueen

Alıntı yapılan: izemsevi - 28 Şubat , 2011, 16:23:03
Shadowqueen canım sen hissedebiliyormuusn ben sadece karıncalanma gibi bişey hissediyorum okadar drda erken dedi bide ben kiloyla hamile kaldım ilk gebelite olduğu için geç hissedermişim birde canım senin ilk gebeliğin neden sonlandı hep yazıyorsunda neden olduğunu anlamadım

Canım benim meleklerimiz bizi 16.cı haftadan sonra dış sesleride 20 ci haftadan sonra duymaya başlarmış. Meleğim 2-3 gündür valla kıpır kıpır hele onunla konuşunca daha fazla tepki veriyor. Benim ilk meleğim 21 haftalıkken 2.ci düzey ultrasonda organları incelenirken bel kısmın omurga açıklığı tespit edildi yani tıp dilinde spina bifida, bu hastalığın 3 safhası varmış ve benim meleğim 1 haftada 3ci safhaya geçmiş ya anne karnında ölür farkademeyiz sizi zehirler yada doğumdan sonra ölür dediler yaşama şansı vermediler o yüzden 22 haftalıkken normal doğum yolu ile bebeğimden vazgeçtim. O erkekti onuda 16 cı haftada hissetmeye başlamıştım. İkinci gebeliğim olduğu için kızlarda geç hareketlenir derler ama ben 16.cı haftadan sonra hissetmeye başladım hafif hafif şimdi felaket  :k06: :k06:

Rabbim abisinin yaşayamadığı ömrü güzel prensesime sağlıkla versin inş. Allah'ım kimseye böyle bir acı yaşatmasın gerçekten çok zor canlarım  :nazar: :nazar:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Şubat , 2011, 16:44:36
KIZLAR RABBİM İNŞALLAH HEPİNİZ GÖNLÜNE GÖRE VERSİN  SAGLIKLI SIHATLI BEBİŞLERİNİZİ KUCAGINIZA ALIRSINIZ  :amin: :amin: :amin:

Sağol canım amin cümlemize inş. Sende tez zamanda anne ol inş.  :amin: :amin:

Aytii

İzemsevi ismin ne canım senin?

hep kızının ismini diyorum :) benim hiç kanamam olmadı çok şükür Rabbime  :amin: ama duyduğum kadarıyla bazı kadınlarda oluyomuş o kanama regl olamadığımız için bazılarında akıyomuş yani öyle leke şeklinde belki ondan da olabilir  :dontknow: