2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 21 Şubat , 2011, 13:13:43
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Şubat , 2011, 13:12:02
Selam yaz anneleri nasılsınız bakalım?Özledim sizleri  :love9:

hoşgeldin canım  :opucuk: nasılsın? ben iyiyim  :flowers: nerelerdesin sen :D

Hoşbulduk canım ya sorma evde duramıyorum ki annemin ve benim altın-para günlerimiz peş peşe geldi 3 gündür oradayız bugünde var birazdan gideceğiz. Ye ye şiştim valla görsel olarak ama kiloda değişiklik yok. Sen neler yaptın?

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 21 Şubat , 2011, 13:15:55
23 haftayım bebeşimde kız :nazar:
Maşallah Allah esirgesin dikkat ettimde birbirine yakın hafta hamişlerinin bebişlerinin cinsiyetleri Kız  :k06:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Şubat , 2011, 13:14:33
Ayyy inanmıyorum Bitanemmmmmmmm Gelmişş nasılsın şeker anne :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Canım benim hoşbulduk, valla iyi değilim ya 2 gündür felaket karnım ağrıyor midem bulanıyor, h.sonu idi bugünde doktorum yok diye gidemedim inş. yarın olurda giderim merak ediyorum neden böyle diye. Sen nasılsın prensesin ile ??

burcu MELEK

evet canım haklısın valla öyle neyse kızlar ben kaçar cok acıktım bide biraz temizlik yapayım :laughing7:

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Şubat , 2011, 13:20:00
Ayyy inanmıyorum Bitanemmmmmmmm Gelmişş nasılsın şeker anne :opucuk: :opucuk: :opucuk:

Canım benim hoşbulduk, valla iyi değilim ya 2 gündür felaket karnım ağrıyor midem bulanıyor, h.sonu idi bugünde doktorum yok diye gidemedim inş. yarın olurda giderim merak ediyorum neden böyle diye. Sen nasılsın prensesin ile ??
:opucuk: Çok şükür bitanem, Kızımın arkadaşına dikkat et bak öle günlerde geziyosn dinlenmiosn Yiğenimi yoruosn Gizem :caca:  Şaka bu arada canım İnşallah ciddi bişi yoktur  :amin: :amin: :amin:

FeHi

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 21 Şubat , 2011, 13:20:41
evet canım haklısın valla öyle neyse kızlar ben kaçar cok acıktım bide biraz temizlik yapayım :laughing7:
Güle Güle Kolay gelsin :wave:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Şubat , 2011, 13:24:31
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Şubat , 2011, 13:20:00

:opucuk: Çok şükür bitanem, Kızımın arkadaşına dikkat et bak öle günlerde geziyosn dinlenmiosn Yiğenimi yoruosn Gizem :caca:  Şaka bu arada canım İnşallah ciddi bişi yoktur  :amin: :amin: :amin:

Valla canım ne yapayım gitmeyince soruyorlar illa geliceksin diyor kaynanam yanınada arkadaş arıyor mecbur gidiyorum. Bugünde temizlik yaptık şimdi ne yapayım yan gelip yatamıyorum ki.Kendi evimde olsam ayrı tabiki. Ayrıca ben elimden geldiğince ona iyi bakıyorumda o annesini üzüyor teyzesi karın ağrısı yapıyor  :k06: :k06:

FeHi

Canım hafta geçtikçe meleğimiz büyüyo böyleliklede rahatsızlıklar ufak ufak başlıyo

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Şubat , 2011, 13:29:21
Canım hafta geçtikçe meleğimiz büyüyo böyleliklede rahatsızlıklar ufak ufak başlıyo

Umarım ondandır canım ya yoksa korkuyorum valla, yeterki sağlıkla büyüsün çekerim ağrı canım. Bende alınacak listesi yapıyorum işte sen neler yapıyorsun?

Ben bebişimin şekerlerini de kendim yapacağım  :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Şubat , 2011, 13:35:18

Umarım ondandır canım ya yoksa korkuyorum valla, yeterki sağlıkla büyüsün çekerim ağrı canım. Bende alınacak listesi yapıyorum işte sen neler yapıyorsun?

Ağzından yel alsın Gizem İnşallah bişiyi yoktur Rabbim acılarını göstermesin :amin: :amin: :amin:
Yaptığım bişi yok canım ya bekliyorum öyle dnlenmeye çalışıyorum çünkü doğumdan sonra elimize geçmicek dinlenmek gerçi geceleri uyuyamıyorum ama olsun napim beklenen gün gelcekse çekilen çile kutsaldır  :tongue3:

Shadowqueen

Shadowqueen

Alıntı yapılan: FeHi - 21 Şubat , 2011, 13:47:48
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 21 Şubat , 2011, 13:35:18

Ağzından yel alsın Gizem İnşallah bişiyi yoktur Rabbim acılarını göstermesin :amin: :amin: :amin:
Yaptığım bişi yok canım ya bekliyorum öyle dnlenmeye çalışıyorum çünkü doğumdan sonra elimize geçmicek dinlenmek gerçi geceleri uyuyamıyorum ama olsun napim beklenen gün gelcekse çekilen çile kutsaldır  :tongue3:

Aynen canım umarım mherşey yolunda giderde meleklerimize kavuşuruz biran evvel, benimde pek uykum olmuyor ağrılardan canım

FeHi

Aytii