2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Günaydın hamişlerim benim nasılsınız bakalım?
Özlediniz dimi beni Rüzcüm çok fenaydı diş arifesindeyiz malum azılar mahvediyor işe bile gidemedim çok şükür düzeldik ilaçlara halen devam ediyoruz ama :sad1:
Sizler nasılsınız?
Dünürüm aldıkların çok güzel hayatım allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah :amin:
Yalnız Bübschen nin pişik kremi hiç iyi değil aklında olsun popolin en iyisi :icon_thumright:
Bir de park yatakları 2-3 yaşına kadar kullanabiliyorsunuz beşikler maximum 3-4 aylık olana kadar malum kızlar daha da hareketli erkenden bırakırlar beşikleri :icon_thumright:

<<AyBüKe>>

Selam güzel anneler nasılsınız  :opucuk:   Ben yarın nasipse 8 de ameliyata giriyorum, bu sıralar kızım kucağımda olucak Allah kısmet ederse  :amin: :amin:  Dualarınızı bekliyorum canlar ,  kızımı sağ salim kucağıma alayım  :amin: :amin:   :y25:

muhribe

canım benim bu aralar sabahları tembel oluyor. bütün gece hareket ettiği için sabaha doğru uykuya dalıyor galiba. sonra da saat 10-11 gibi başlıyor hareketlenmeye. sonra da gün içinde sürekli oynuyor  :nazar: ama artık hareketlerinin azalması çok normal çünkü büyüdüler ve alanları daraldı. o yüzden mesela benimki çok hızlı vuruyor arada. canım yanıyor o derece yani

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

mrb kızlar :hello:nasılsınız? aybükecim Rabbim yardımcın olsun canım benım dua edeceğim senin için
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

muhribe

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 30 Mayıs , 2011, 11:15:05
    Selam güzel anneler nasılsınız  :opucuk:   Ben yarın nasipse 8 de ameliyata giriyorum, bu sıralar kızım kucağımda olucak Allah kısmet ederse  :amin: :amin:  Dualarınızı bekliyorum canlar ,  kızımı sağ salim kucağıma alayım  :amin: :amin:   :y25:
canım benim Allahım bir avazda kurtarsın inş. ne güzel ya, yarın bu saatlerde bir mucize olacak kucağında  :nazar: dualarımız seninle canım

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 30 Mayıs , 2011, 11:15:05

Canım demek büyük gün geldi çattı  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allah yardımcın olsun sağ salim bebeğini kucağına alırsın inşallah :amin:
Dualarımız her zaman seninle :amin:
Haydi bakalım doğumların startı verildi artık gerisi sizlerin başına olsun :amin:

cemre81

Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mayıs , 2011, 11:14:12
canım bende bugün sanah aç karnına tartıldım 8kilo almışım heralde 3-4 kilo daha alırım gibi geliyor ama bende yediklerime dikkat ediyorum kalorili şeyler yemiyorum bebeğe yaramayacak bana kilo yapacak yiyeceklerden uzak duruyorum senin bebiş hareketleri nasıl benim haftasonlarını hiç sevmiyor acaba geç kalkıyoruz ondanmı şuan maşallah hareketli :nazar: ama dün gündüz çok az hareket etti ama bende dün epey yoruldum iş yaptım yazlık kışlık topladım
İZEMSEVİ SENİ KORKUTMAK GİBİ OLMASIN AMA ZANNEDERSEN 30HAFTA LIK HAMİLESİN DOĞUMA DAHA 10 HAFTA EN AZ 8 KİLO DAHA ALIRSIN ÇÜNKİ BENDE 6 KİLO ALMIŞTIM 30 HAFTAYA KADAR HELE 38 HARTADAN SONRA 3 KİLO ALDIM HAFTADA

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

O kilo meselesi bünyeden bünyeye göre değişiyor.Bende 30.haftaya kadar 9 kilo almıştım doğurana kadar 3 kilo aldım ve doğurdum :icon_thumright:
Genelleme yapmak yanlış olur bana kalırsa aman bu zamanda alınmayacak da ne zaman alınacak kilolar sefanız olsun :hello2:

izemsevi

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 30 Mayıs , 2011, 11:14:42
Günaydın hamişlerim benim nasılsınız bakalım?
Özlediniz dimi beni Rüzcüm çok fenaydı diş arifesindeyiz malum azılar mahvediyor işe bile gidemedim çok şükür düzeldik ilaçlara halen devam ediyoruz ama :sad1:
Sizler nasılsınız?
Dünürüm aldıkların çok güzel hayatım allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah :amin:
Yalnız Bübschen nin pişik kremi hiç iyi değil aklında olsun popolin en iyisi :icon_thumright:
Bir de park yatakları 2-3 yaşına kadar kullanabiliyorsunuz beşikler maximum 3-4 aylık olana kadar malum kızlar daha da hareketli erkenden bırakırlar beşikleri :icon_thumright:

tşkler sevgili dünürüm arkadaşımda popolini önerdi onuda alıyım olmazsa canım biz büyüyen bir beşik aldı bu portatif beşiği yatak odasına koymak için aldık aybükecim fıstığım allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ne heycanlı birşey hepimiz hayırlısıyla minnoşlarımızı kucağımıza alalım rüzüm şimdi zayıflamıştır değilmi dünürüm.

<<AyBüKe>>

Muhribecim , pisicik, gözdecim çok teşekkür ederim canlarım  :opucuk:  Bende o masadayken hepiniz için dua edicem, Allah'ım kabul eder inş.  :amin:  Karmakarışık duygular içindeyim şu anda  :y25:  Ben başlatıyorum haziran ayını sizde sırayla gelin arkamdan  :k06: 

muhribe

ya ben kiloyu bebeğimin sağlığı için dert ediyorum. yoksa sorun değil. doktorum bana az kilo alırsam bebeğim için daha iyi olacağını söyledi. ben de başından beri dengeli gitmeye çalıştım yediklerimde. son muayenede doktorum toplamda 10-12 kiloyla kapatacağız galiba dedi. bakalım hayırlısı inş

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayy sorma dünürüm ya süzüldü yavrum 2 günde valla  :sad1: Ama çok şükür şimdi iştah arttırıcı Zaditene başladık şimdi yiyiyor içinde kalıyor verdiğini alacak inşallah paşam :amin:
Sen nasılsın tatlım ?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

<<AyBüKe>>

Teşekkür ederim Seval'cim darısı sizlerin başına olsun inş.  :amin:

izemsevi

Alıntı yapılan: cemre81 - 30 Mayıs , 2011, 11:18:05
Alıntı yapılan: izemsevi - 30 Mayıs , 2011, 11:14:12
canım bende bugün sanah aç karnına tartıldım 8kilo almışım heralde 3-4 kilo daha alırım gibi geliyor ama bende yediklerime dikkat ediyorum kalorili şeyler yemiyorum bebeğe yaramayacak bana kilo yapacak yiyeceklerden uzak duruyorum senin bebiş hareketleri nasıl benim haftasonlarını hiç sevmiyor acaba geç kalkıyoruz ondanmı şuan maşallah hareketli :nazar: ama dün gündüz çok az hareket etti ama bende dün epey yoruldum iş yaptım yazlık kışlık topladım
İZEMSEVİ SENİ KORKUTMAK GİBİ OLMASIN AMA ZANNEDERSEN 30HAFTA LIK HAMİLESİN DOĞUMA DAHA 10 HAFTA EN AZ 8 KİLO DAHA ALIRSIN ÇÜNKİ BENDE 6 KİLO ALMIŞTIM 30 HAFTAYA KADAR HELE 38 HARTADAN SONRA 3 KİLO ALDIM HAFTADA

cemre canım ben kısmetse sezeryan yapıcam 38.haftanın sonunda alınacak 8 haftam kaldı hayırlısıyla artık yaz geldi meyve felan bol dikkatte ediyorum umarım ben almamda minik prensesim alır ama bende alırsam yapacak bişey yokl tek sağlıklı doğsunda önemli olan bu   :amin: