2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

eylül bugün geç kaldın nerelerdesin

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar ben çıkıyorum yemeğim pişti yanınada birşeyler yapacağım,öptüm sizi :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

Aytii

günaydin Seval ben hastaneye gidiyorum acile  :sad1: hiç iyi hissetmiyorum kendimi  :'( kalp atislarim hizlandi asitli su çikardim tansyonum düser gibi oldu bide adet sancisi var hafif vuruyo oglumun hareketlerinide fazla hissedemiyorum ben en iyisi bi gidip baktirayim hastanede  :(

izemsevi

geçmiş olsun canım dur hemen endişelenme ama tabi mutlaka gözük hareketlerini hissetmemen normal iyice sıkıştı yavrucaklar asitli suda belki karnın aç yada miğden boşsa ondan olabilir ama ihmal etme bizide hemen haberdar et

Aytii

yok canim biseyler yedim oturuyodum birden bire tansyonum düstü  :sad1: sonra asitli su geldi agzima bogazim yandi  :-[ ayaga kalktim ama basim döndü uzandim biraz sonra size yazdim simdide esimi bekliyorum geldiginde gidicem hastaneye

izemsevi

dün benimde kalp atışlarım çok yüksekti 125e çıkmıştı sanırım hamilelik ve gripten dolayı yükseldi ama kalp atışının yükselmesi adaı yoruyor dün ben baya bitkindim kendi druna gitsen daha iyi olmazmıki :dontknow:

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 24 Mayıs , 2011, 08:33:30
dün benimde kalp atışlarım çok yüksekti 125e çıkmıştı sanırım hamilelik ve gripten dolayı yükseldi ama kalp atışının yükselmesi adaı yoruyor dün ben baya bitkindim kendi druna gitsen daha iyi olmazmıki :dontknow:

doktorum hastanede zaten ama geç geliyo o belki baska doktor bakar

izemsevi

ilerledikçe şikayetlerde artıyor bide havalrda iyice kızdırdı 2-3gündür hepten yoruyor oğluşun bence döndü sen ondan hissetmiyorsun hareketlerini dinledinmi en son nezaman hissetmiştin birde canım muz ye 1000kalori var muzda hem sen hem bebiş enerji toplar.

...ŞehzadEfe...

Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Günaydın herkese kızlar nasılsınız???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

izemsevi

melek-çağlar

aydinays

Biz iyiyiz oğlumla birlikte işe geldik. Ama çok yorgun hissediyorum kendimi. Benim oğlum çekiyor büyün enerjimi. Sizler bize göre öndesiniz. İnşallah bizde sağ salim kucağımıza alırız yavrularımızı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek-çağlar

amin canım inş. hepimiz sağ salim alırız kucağımıza miniklerimizi. bizim artık az kaldı sizin baya yolunuz uzun. allah yardımcımız olsun.