2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

Aytii

izemsevi

ayten günaydın canım 2gündür acayip bacağım ağrıyor tam bacakta değil kalçamın üstü yürümekte çok zorlanıyorum gören ayağına neoldu diyor 2gündür benimninnoşun uyku düzenide değişti 2gündür gündüzleri az hareketli akşam 8.30dan sonra baya hareketli oluyor sendede oluyormu böyle anlaamdım normaldir diye düşünüyorum

Aytii

normal canim

benimde oluyo evet benim gece çok agriyo sol kalçam  :sad1: sabah geçiyo sonra yürüyünce

gûndüz bizim hareketlerle sallandiklari için uslu duruyolar ama gece artik dinlenmeye geçince harekete basliyolar  :k06: endiselenme. benimkisi mesela artik yeri daraldi çok fazla hareket edemiyo  ::)

izemsevi

benimde sağ kalçam bugün hiç uyumadım desem yeridir bende yeri daraldı ondan diye düşünüyorum önceki haftalar gibi kıpır kıpır değil gündüz hareket ediyor ama öyle çok hareketli değil ara ara ama gece baya hissediyorum allahım hayırlısıyla kucağımıza bir alsaydık. :amin:

Aytii

az kaldi insallah o günlerde gelecek  :amin:

izemsevi

çarşamba günü gündüz çok az hareket etti ara ara bide ogün ayakkabı almaya gitmiştik eğildim felan akşam 8.30 a kadar güçlü olmayan hafif hareketler şeklinde hissettim okadar korktumki eşim hadi kalk gidiyoruz dedi neyse arabaya bindik hastaneye acile giderken 3defa hızlı hızlı bir tekme attı içim rahatladı geri döndük

Aytii

bundan sonra hareketlerinin azalması normal

benimde geçen gün adet sancım olmuştu ama sonra geçti

telaşlanma  ;)

izemsevi

ÖYLE VALLA AYTEN BİRDE BENİM MİNNOŞ TATİLLERDE BEN GEÇ UYANDIĞIM İÇİN DOLAYISIYLA GEÇTE KAHVALTI YAPTIĞIM İÇİN hareketleri ve uyku düzeni tatillerde değişiyıor.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günaydın kızlarr.nasılsınız? ben hiç iyi değilim 2 gündür gece kramp kramp üstüne gündüz baş dönmesi tansiyon düşüklüğü.uyku zaten yokk yürüyemiyorum altım çok ağrıyo yatakta dönmek kabus gibi p.tesi kontrolüm var onu bekliyorum 4 gözle benim bebek hala hareketli mşallah azalmadı henüz
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Aytii

günaydın Nur  :opucuk:

oh maşallah oğluna  :nazar: demekki yeri iyi içerde  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günaydın fıstıklar.
aytencim bilmiyorum onun keyfi yerinde olsun daa 32.ci haftama girdim ben abawwwwww  :icon_pale: internetten bakıyodum doğum ne zaman olur diye   ;D

izemsevi

nur 8 hafta sonra kesin olur  doğum :ehi: benimde şimdi hareketli sanırım benim minnoşum tatili sevmiyor