2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

acaba dönerkende hareketlerini daha mı az hissediyoruz  ???

dün çok hareketliydi bu gece çok az hissettim ve halada öyle

umarım ters döndüğü içindir ama tekmelerinide karnımın ortasında hissediyorum oda hissettiklerim yani

muhribe

canım bebeklerin de kendine has davranış kalıpları var. bir günleri diğerine uymuyor. mesela benimki son günlerde geceleri aşırı hareketli olmaya başladı. gündüzleri daha sakin oluyor. önceden tam tersiydi halbuki. bi de dün sanki göğsüme doğru ittirdi durdu. eşim bile elini karnıma koyunca aaa dedi elimi itiyor resmen

Aytii

:k06: :k06: :k06:

canım bende öyleydim

ilk zamanlarda gündüz hareketli gece uyurdu sonra değişti gündüz geceye göre daha az sonra eşit oranla oldu hem gündüz hem gece hareketleri yoğundu taki düne kadar :) ve şuanda hafif adet sancısı hissediyorum ama geçmiyo. ben iyi düşünüyorum yinede

muhribe

bunlar doğunca popolarından ısırmak müstehak oldu artık. 9 ay boyunca bu ne stres aaa  :-*

Aytii

:k06: :k06: :k06:

bi arkadaşa daha sordum şimdi msn den

bana dediki dikkat et doğum sancısı da olabilir hafif gelir sonra birden başlar çünkü hareketlerinide çok az hissediyorum ya

ama ben kafasını aşağıya çevirmesine yoruyorum  ::)

Aytii

kızlar sizi korkutmak istemem ama bu adet sancısı bi gidiyo bi geliyo  :-\ doktorumu arasammıki

üff herşeydede panik yapmak istemiyorum ama çok garip yani  :sad1:

muhribe

dönüyor o yarasa  :k06: hem doğum sancısı dediğin bir günde olmaz canım. öncesinde birkaç gün yoklar rahimi bebek.

muhribe

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 18 Mayıs , 2011, 11:46:54
kızlar sizi korkutmak istemem ama bu adet sancısı bi gidiyo bi geliyo  :-\ doktorumu arasammıki

üff herşeydede panik yapmak istemiyorum ama çok garip yani  :sad1:

canım için rahat edecekse bi ara doktorunu

Aytii

canım bak şöyle tarif edeyim istersen

ben geçen gün sağlık ocağında sordum hemşireye

doğum sancısı geldiğinde nasıl olur diye

hafif adet sancısı olur dedi ve bebeğin hareketlerinde azalma olur dedi

şimdi ben dünden beri bu iki belirtiyi yaşıyorum

ama bebek 32 haftada döner derler belki benimkisi daha erken dönüyoda olabilir ama bu dediğim arkadaşta diyoki okadar uzun sürmez adet sancısı bebek dönse bile onun 2. hamileliği haftaya sezeryan olacak yani daha tecrübelidir heralde ne bileyim  ??? :dontknow:

muhribe

ben de bi arkadaştan bebek dönerken hissettiği ağrıları dinlemiştim. bütün gece kıvrandım durdum dedi. ertesi sabah soluğu doktorda almış doğum sancısı sanarak. doktor da bişi yok bebek ters dönmüş demiş

Aytii

çok şiddetli değil zaten

bi geliyo bi gidiyo ama devamlı olarak

neyse inşallah döndüğü içindir

muhribe

sen yine de bi doktorunu ara istersen

Aytii

canım doktora ulaşamadım

sağlık ocağındaki hemşireyi aradım anlattım herşeyi

oda dediki sen bence git bi nst ye gir belki doğum kasılmalarıda olabilir  :-\

muhribe

hala var mı ağrı ayten? işten izin alabilecek misin nst için?

Aytii

hala gidip geliyo evet

işten alamam müdür zaten yok eşimde işte nezaman gelecekte beni getirecek onunda iş yeri sorunlu zaten

en iyisi akşamı beklemek