2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

bende ilk kez bugün aldım pazardan  ::)

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

aytencim sol baldırım acaip kasıldı ve ağrıyor topallayarak yuruyorum ben uzanıp ılık su torbası falan koyayım,iyi gelir belki,kilitlendi resmen ya :sad1:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

günaydın anneler bugün çok heycanlıyız kontrolümüz var bakalım benim güzel izemsevim nekadar olmuş.

Aytii

günaydın Seval

ohh ne güzel göreceksin prensesini  :hello2: :hello2: :hello2:

bende belki bugün iş verenle görüşçem

izemsevi

inşallah sende hayırlı haberler alırsın ayten benim sol kaburgam batıyor resmen anlamadım :dontknow:

Aytii

inşallah canım

çünkü prenses oralarda tepiniyoda ondan  :laughing7: :love9:

izemsevi

bakalım güzel kızım kaç kilo kaç cm olmuş bugün gittiğimde söylerse tam doğum tarihinide sorcam dün genital bölgeyi alırken çok zorlandım artık görüş mesafesi sıfır :ehi: bundan sonra ne olcak bilmiyorum valla.

Aytii

:ehi: :ehi:

ben o görüş mesafesini kaybedeli çok oldu  :toothy10: :toothy10: sende hoşgeldin kaybedenler kulübüne  :ehi:

izemsevi

ne yapcaz peki ayten ya ben ağdaya gitmeyede çekiniyorum hoş zaten daha önce hiç gitmediğim için şimdi zor olur diye düşünüyorum neyapsamki acaba dahada zaman var son aylar dahada büyüyecek karın bugün itibariyle 6.5 kilo almış gözüküyorum bu ay ilk kez 1.5 kilo aldım hep 1kilo alıyordum

Aytii

bende gitmem etmem diyodum ama öyle bi gidiyorumki vallah

ne yapçan? mecbursunki. benim bide boyun fıtığım var. zaten eğilemiyorum öne doğru hemen tutuluyorum oyüzden ağdaya gidiyorum e bide hamile kalınca çok pratik oldu

izemsevi

...alıntıdır
Hafta = Ay
1-6 = 1. Ay
7-10 = 2. Ay
11-14 = 3. Ay
15-18 = 4. Ay
19-22 = 5. Ay
23-26 = 6. Ay
27-31 = 7. Ay
32-35 = 8. Ay
36-40 = 9. Ay

artık 1.ayıma girdim yupiiiiiiiiiii :hello2: :hello2: 8 hazirandada 31.hafta oluyor bitiriyoruz ozaman 7.ayımızıda 28gün sonra yani inşallah. :amin:

izemsevi

cümleyi tamamen yanlış kurmuşum bugün itibariyle 7.ayıma girdim 28 gün sonrada 7.ayım bitiyor demek istemiştim bugüne çok güzel başladık odam değişiyor yuppiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii körün istediği bir göz allah vermiş iki göz bu kızımın uğuru kurtuluoyrum bu kasvetli odadan.

Aytii

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

konuştum iş verenle sen dönersin yerine dedi bana çık iznini yap dedi  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

izemsevi

e hadi gözün aydın bugün hep güzel haberler alıyoruz ne güzel hep böyle olsun sende ozaman temmuz beklersin izne ayrılmak için

Aytii

sağol canım

ama ben önce muhasebeciyle konuşçam ona göre ayrılcam izne