2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:02:56
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Mayıs , 2011, 15:54:44
kızlar net gitti yazamadım cıldırıcam ya sonrada hastaneye gittim yeni döndüm .hepinize tesekür edrim merak ettiniz benimde dün kanamam oldu doktora gittik oda orada bir parca var patalojiye yolayalım iyi huylumu klötü huylumu dedi yarın gel dedi. bugün baska doktora gittim bana asistan bakmış parca filan yokmuş nişan bozulmuş ntsde sancım cıktı evde yet sakın kalkma suyun gelirsede doguma gel dedi hemen ay cok korktum  üfffffffffffffff bebyimin kafası hep asagıdaydı yukarı dönmmüş dogum baslarsa sezeryanan gidersin dedi yavrumda dönecek zamanını buldu yani

canım geçmiş olsunn dün bende hastanelerdeydım kanamam olunca apar topar gittik ve erken doğum yapacagım sandım çokşükür tuvalette zorlandıgım için makattan kan gelmiş alttan muayene olmak zorunda kaldım kanama varmı içerde diye ,hangi hastaneye gittin bak lokman hekımde seda hanım var nurunda kanaması oldugunda ona gitmişti yatırmıştı hatta nuru,aklında olsun iyi bir doktor nur atlattı çok şükür o günleri

Tatlım sanada çok geçmiş olsun lütfen dikkat et kendine  :opucuk: :opucuk:

burcu MELEK

yok bebyim nekadar gec gelirse okadar iyi nişandan bir hafta sonrada dogum olabilirmiş te ondan suyumu bekliycez kalkıp kendimi zorlamasam olmayada bilirmi,ş bebişin hareketleri filan iyiymiş dönmesi içinde beklememk gerekmiş

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

burcucum sancın falan varmı canım?doğum göstergesi olsa o kanama hemn doğuma alırlardıki seni çevremdekıler öyle oldu hep kanaman devam edıyormu pekı bak ıhmal etme cnm güvendiğin bir doktora görün derim
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

burcu MELEK

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 05 Mayıs , 2011, 16:05:20
Alıntı yapılan: burcu MELEK - 05 Mayıs , 2011, 16:01:58
ay sagolun kızlar evet herseyim hazır dün esimle markete gittim eksiklerimi aldım dogum cantamda cikolata bnile var enerji versin diye ;D canım normalde 33 hafta amam gelişimi 35 hafta 3 günlükmüş amam ödüm kopuyor anlatamam. ve aytencim asagıdan muayenen etti içerde girişte bir parca var dedi salak dünden beri aklım cıktı aglaya aglaya bir hal oldum zaten bugün rahatladım derken ay doguma hazır deyilim imdat diye bagırasım var pisicik sanada gecmiş olsun bitanem kusura bakmayın net yok ayrı ayrı tesekür edmiyorum

Tatlım merak etme bebeğin gayet büyümüş yani doğum olsa bile bence sağlıkla gelişir miniğin stres yapma kendine. Ben bile 28 haftalığım sanki bende erken doğuracakmışım gibi geliyor o psikolojik yani ama seninkine doktor demiş. İÇin rahat olsun sadece sağlıkla gelsin zamanı hiç önemli değil tatlım  :opucuk: :opucuk:
evevt bebyim haklısın zaten gelişimi iyi oldugu için sorun yapmıyorlar

burcu MELEK

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 05 Mayıs , 2011, 16:07:43
burcucum sancın falan varmı canım?doğum göstergesi olsa o kanama hemn doğuma alırlardıki seni çevremdekıler öyle oldu hep kanaman devam edıyormu pekı bak ıhmal etme cnm güvendiğin bir doktora görün derim
canım kanama dedyiyim bir iki damla su nişan denilen kahve kanlı akıntı dogumdan bir hafta yada bir ikşi gün önce oluyor netten okuyun ona yapacak birsey yok suyu bekliycez dedi hem sedaya gittim zaten

burcucum kaç kilo bebeğin şuan?dün baktılar banada normalde 32+2 yim ama ultrasona göre 33+2 çıkıyor 2210 gr olmuş maaşallah
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

sen kendini yorma bakıyım hadi kalk anam bende tırstım şimdi heycan yaptım hep 38.hafta diyorum yavaştan alıyorum ben biraz gaz veriyim kendime allahım zamanında gelsin tüm bebişler zamansız gelenlerde sağlıklarıyla gelsinler yarabbim :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Aytii

kızlar paniklemeyin ya

ayrıca Aybüke ne yaptı acaba? ona doktoru zaman vermişti doğum için

yapma yaa :D ee dün bende ordaydım biliyormusun canım nöbetçiydi allahtan doktorum sana bukadarmı dedi duyun gelınce gelmi dedi sadece yani yatırmaya falan görmedimi yani

dünürüm ayy dün öyle kanama olunca tamam dedim erken doğuma alacaklar beni  nasıl korktum ağladım anlatamam :sad1:

izemsevi

ondan hiç haberim yok pazartesi nstye girecekti dr ona 34te alırız demişti yanlış hatırlamıyorsam

Aytii

korkmayın ya bebişler hissediyo sonra :( Aybükeyi çok merak ediyorum

sancıları vardı onunda inşallah herşey yolundadır ben yokkende girmedimi foruma

FeHi

Dün bende Doktordaydım 40.haftanın içinde bi hasatası vardı, bende ona soruyorum Nts'ye girdin mi diye kız dedi ki hiç girmedim
doktor hiç çatısına da bakmamış.. İşin garibi 40.hafta da olmasına rağmen kızda tık yok :icon_scratch:
Kızlar soruyorum şimdi sizlere Sizce normal bi durum mu bu ??

izemsevi

ya kızlar benim acayip uykum geliyor son 1aydır ilk aylardaki gibi nasıl yorgunluk çöküyor aha birde arkadaş aradı akşam gelcez diye oda 2ay önce doğum yaptı gidiyip pasta kek felan yapıyım birde suya hiç doymuyorum ya iç iç nereye gidiyor anlaamdım hamilelik önceside zorla içerdim bu kadar içseydim dal gibi olurdum.