2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar benim kızım bugün tam gögüs altımdan vuruyor geçen gittiğimizde kafası vardı acaba gene kafasımı oraya geldi :dontknow:

Aytii

benimde hep kasıklarımda vuruyo eğilemiyorum ayaklarımı kaldıramıyorum hiç  :cildir:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

benimde kaburgalarımı itiyor artık o derece yani göğsümün altından sıkıştırıyor beni dün gecede hep sağ taraftaydı öyle tekmeledi ki hep ahlayıp durdum artık çok sert vuruyor ve canım acıyor bazen
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

benide uyutmadı dün gece pislüüükkk

izemsevi

bazı geceler benimde öyle uyutmadığı oluyor ama bu aralar iyiyim uyuyoruz ama sabah annesini çalar saatten önce uyandırıyor kuzum benim :nazar:

izemsevi

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 27 Nisan , 2011, 11:34:28
aynen canım tvyi bir survivor ı izlerken açıyorum işte cumartesi-pazar.evin işi temizlik hoş temizliği eşim yapıyor sağolsun ben öyle toz almak gibi basit işleri yapıyorum .yemeği çamaşırı falan var... hamılelıkte zorlanıyorum hemen yoruluyorum çünkü nefes nefese kalıveriyorum.çok şükür elifin eşyalarını yıkayıp ütüleyip dolabına yerleştirdim bir kaç eksik banyo küveti,ağız mendili falan... birde önden çıtçıtı bir zıbın alayım diyorum kırkı çıkasıya kadar giydiriliyormuş belki hastanede lazım olur diyorum gerçi hastane seti almıştık iki tene biri 5li diğeri 10lu set içlerindekiler yetermı bılemıyorumki..ayy tecrübesizlik ne zormuş hıı birde emzirme sütyeni alacagım kendime onları düşünüyorum kafam karmakarısık su aralar ne esksık baska ne alınır diye düşüüp duruyorum

sevalcim hep soracagım cnm unutuyorum ya sen ne iş yapıyorsun tatlım

pisicik görmedim canım yazıyı cankuşum ben bir kamu kurumunda sözleşmeli olarak çalışıyorum teknik personelim arkeolog olarak

izemsevi

AZCIKDA GÜLMEK ZAMANI

Kaynana gelini karşısına alır:
Bak kızım benim üç türlü halim vardır. Gülü saçıma taktığımda çok iyiyim. Kulağıma takarsam orta, göğsüme taktığımda ise çok sinirliym.
-Gelin: bak anne benim bir türlü halim vardır. Sigarami yakarım bacak bacak üstüne atarım. Sen gülü kıçınada taksan ben bildiğimi yaparım :) :)

izemsevi

kızlar ben 5dkya kadar yemeğe gideceğim  :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: çok güldüm tatlım yaa sağolasın

kızlar ben çıkıyorum hazırlandım görüşürüz siz devam edin muhabbete ,arada benide anın :k06: ben işten gelince okurum geçmişi :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

:ehi:

görüşürüz canolar öptüm sizi  :opucuk:

FeHi

Aytii

burcu MELEK

bizde geldik 2.30 da yürüyüse gidicem birde agdaya ay kızlar agdaya ilk  defa dısarı gidicem bakalım gidebilecekmiyim

Aytii

burcu MELEK

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 27 Nisan , 2011, 13:30:24
inşallah canın yanmaz Burcu  ::)
canım benim acı eseyim cok yüksek kasımı alırlarken uyuyorum bacagım alınırkende acayip zevk alıyorum bikini bölgesinide hep kendim yapardım ama işte baskasına gidip yaptırmak nasıl olur bilmem bende güzellik uzmanıyım cok elimden gecen oldu ama ne bileyim işte tuhaf oluyor insan