2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Umut merhaba :)

sen bişeyler almaya başladınmı bebişine  ::)

Aytii

zaten ilk zamanlar seyirme gibi hissedersin sonra sonra otururken daha net hissetmeye başlarsın bebekten bebeğe değişiyor

erkekler daha çabuk hissedilir derler mesela kızlar daha geç

ben ilk 29 Ocak ta hissetmiştim aynen seyirme olmuştu böyle karnımda ama güzeldi  :love9:

geçen haftada ayağını hissettim sanırım :D bastırdı karnıma 2 saniye kadar minicik bişeydi hissettiğim  :love7:

elvan&busenur

ben dayanamadım aldım ayticim.bebişime biberonlarını aldım bile 3 tane oldu boy boy ve cam aldım.şimdi bir tane küçük su içmesi için alıcam.yalancı memesini halası aldı.hazırladı.babanesi ha bire bişeyler alıyor.2 tane battaniyesini aldım bile.dayanamıyorum cinsiyeti belli değil ama ortak renkler alıyoruz :k06:

Aytii

elvan&busenur

ben kendimi bir türlü tutamıyorum canım :ehi:eşim sanki sen alış veriş yapmak için doğmuşsun diyor bana napayım elimde değil bir de cinsiyeti belli olsa napıcam kimbilir çarşıyı eve taşırım sanırım :k06:

Aytii

bencede :D

eşim benden meraklı nereye gitsek bakınıyo bebek eşyalarına alsakmı yavaş yavaş diyo  :k06: yok diyorum bende daha bekleyelim

elvan&busenur

banada eşim bekle diyor ama ben dayanamıyorum canım ya :y25:o kadar bekledim ki bebeğimi kitap olur anlatsam yaşadıklarımı hangi dra gitsem normal yolla çocuğun olmaz dediler.tüp bebek yaptırdık tutmadı sonra allahım mucizesini gösterdi 2ay sonra hamile kaldım.şu an içim içime sığmıyor inan tatlım :opucuk:

Aytii

ben hala inanamıyorum bile :) hareket ederken sanki hayal gibi geliyo

eşim istemiyodu benim 4 senedir evliyiz ve çok bekledim istemesini dua ettim çok şükür oldu  :amin:  :amin:

elvan&busenur

senin ikli testinin kan sonucu nasıl geldi canım sen tecrübelisin bu konuda benden önce yaptırmışsın

Aytii

yok cnm ben ne 2li nede 3lü test yaptırdım çünkü dediğim gibi doktorum gerek görmedi ozaman burun kemiği normal ense kalınlığı parmakları kemik oluşumu normal dedi sadece 17. haftanda gel 4lü test yaparız hani bi sorun varmı yokmu bakalım diye dedi bende cumartesi gidicem kısmetse işte

elvan&busenur

hayırlısı olsun canım ben kan testinide yaptırdım.hayırlısıyla salı günü hayırlı haberini aldıkmı sonucun martda gittiğimdede 3 lü testinide yaptırcam

Aytii

20. haftada sağlık ocağına gidiyosun tetanoz aşıları için unutma  ;)

elvan&busenur

evet bugün sağlık ocağında kontrolümüz vardı ebe hanım dedi önümüzdeki ay aşını yapalım dedi :)

Aytii

13+6 olmuşsun ya ben netten baktım 13+ ya başlayınca 14 oluyomuş yani yarın kısmetse 15 + oluyosun :)

bende yarın itibariyle 18 + oluyorum  :nazar:

elvan&busenur

aaa bak bunu bilmiyordum salı günü dr da ölçtüğünde 13+4 demişti :'(