2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

Kızlar zaten adını hatırlayamadıgım birşey veriyolarmış dogumdan önce bunu doldurun diyolarmış dogumda zorlanmasınlar diye :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: yani uyanık doktorlarımız önlemini alıyormuş :hieyt:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 16 Şubat , 2011, 09:21:46
Kızlar zaten adını hatırlayamadıgım birşey veriyolarmış dogumdan önce bunu doldurun diyolarmış dogumda zorlanmasınlar diye :toothy10:  :toothy10:  :toothy10: yani uyanık doktorlarımız önlemini alıyormuş :hieyt:
iyiyimiş o zaman yoksa 9 ayın birikimi çok fena çıkar :D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

ee adamlar önceden bu ilaçlar olmadan doğurtuyodular demekki akıllandılar  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 16 Şubat , 2011, 09:22:42
iyiyimiş o zaman yoksa 9 ayın birikimi çok fena çıkar :D

zuhahahaha  :toothy10:  :toothy10:   :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:  :toothy10:

yasmin24

benimde en büyük hayalimdi 2011 yaz annesi olmak  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

HASRET!M S@N@

evet yasemin ya ben o kadar emindim ki buraya gireceğimden hatta yazmıstım bile inş bende aranıza katılacagım diye bırak yaz annelerini sonbahara bile yetişemedim

yasmin24

:k06: :k06: :k06: :k06: yaaa sorma balalım biz ne zman anne olcaz

FeHi

Kızlar Önce sağlığınız önemli sağlık yerindeyse Rabbim en hayırlısından nasip eder İnşallah :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

öle tabi canım benm ben cok takılmıyorum artıkta yasemin yazınca bende yazmak istedim :ehi:

FeHi

HASRET!M S@N@

iyiyim canım biraz daha ama agrım devam yani önceki günlere göre iyi ya iltihap mı var bende acaba midemde bulantıda oluyor simdi tamamen kasıklarıma indi agrı

HASRET!M S@N@

FeHi

Çok şükür bitanem..
Bu aralar ciddi salgın var, kendine çok dikkat et şifanın en acilini diliorum arkadaşıma  :opucuk:

HASRET!M S@N@