2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

evet ince görünüyorum Şerife  :basardim:

günaydın Seval

burasıda güneşli bugün az da olsa daha morallendim sabah sabah  :laughing7: ama artık bahar havası olsun güneş hep olsun soğuk olmasın hiç  :(

izemsevi

günaydın ayten hava sıcakmı sıcak yanıyorum masa başında çatlamak üzereyim anlıyorsunuz değilmi :dontknow: :dontknow: :dontknow:

Aytii

burası okadarda sıcak değil

yine serinlil var biraz

izemsevi

benim muayene pazartesi olacak ayten inşallah kızımı pazartesi görcem.

Aytii

evet biliyorum

hayırlısı olsun canım  :amin:

bende önümüzdeki perşembe gidiyorum kısmetse

bu ay nedense bana çok uzun geldi geçmedi bi türlü  :dontknow: oğlumu merak ediyorum. acaba nekadarlık oldu ve tipini  :love9: sağlıkları yerinde olsun inşallah Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

izemsevi

:amin: :amin: evt bu ay banada öyle geldi bu ay ayrıntılımızda var birdahaki ayda şeker yüklememiz var nisan 282.doz tetonoz vuruncaz geriye kalan 3ünüde doğumdan sonra vurunacakmışım hemşire öyle dedievt tek sağlıkları yerinde olsunda önemli olan bu

Aytii

sanırım şeker yüklemesini bana bu gidişimde yapacak doktorum. birşey demedi ama 28. haftaya kadar yapılıyomuş. e bende ozaman 26 haftamda oluyorum kısmetse  :nazar:

melek-çağlar

Aytii

günaydın Melek hoşgeldin nasılsın  :opucuk:

melek-çağlar

saol ayten iyiyim şükür sen nasılsın  :flowers:

Aytii

sağol canım bizde iyiyiz oğlum 2 günde bir hıçkırık oluyo  :k06: kıyamam ona  :opucuk: :love9:

haftaya doktora gitmeyi bekliyorum sabırsızlıkla  :hello2:

6 ayıma girdim zaman geçmiyo sanki  :'(

melek-çağlar

benimde haftaya kontrolüm erken mi gitsem acaba diye düşünmüyor değilim  :k06:
6.aya girdiğimde banada zaman hiç geçmiyor gibi gelmişti ama sanki bugünlerde daha hızlı geçiyor gibi

Aytii

geçsin geçsin  :hello2: :hello2: bir an önce kavuşayım diyorum ama doğumu düşünüyorum sonra diyorumki sonunda ödülüm oğlum olacak çekeriz paşa paşa ne olacak  :k06:

melek-çağlar

ödül harikaaaa düşününce bile gülümsüyorum onu ilk göreceğim anı korksamda her ne kadar doğumdan bir an önce yaşayıp bitirmek istiyorum o dakikaları

Aytii

aynen canım

sende normal mi istiyosun doğumunu?