2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

HAMİLE KADINLARIN AHINI ALIYORLAR SEVAL BOŞVER

ODA HAMİLE KALIR YARIN ÖBÜR GÜNDE İLK AKLINA SEN GELİRSİN MERAK ETME

izemsevi

ayten hiçde ah etmedim dangalak bana diyorki 1hafta sabredemezmiymişim bana ne lanetler okudu bir görsen akıllı sevgilisiyle gezsin tozsun diye ben bir hafta dişimi sıkacakmışım saçmalığa bak ya hastası felan olur hadi gene dişimi sıkıyım deyim ama kimse başına gelmeden bilmiyor şimdi yüzüme bile bakamıyor

Aytii

HA HAYYYY BAKMAZSA BAKMASIN MUŞMULA SURATLI

BOŞVER SALLA SENDEN ÖNEMLİ KİMSE YOK BU HAYATTA FİFİ DE GEÇ

izemsevi

canlar hepinizi kocaman öptüm biz hamilelre eziyet edeni allah görüyor öyle büyükki rabbim herkese payına düşüne gün gelir verir.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 05 Nisan , 2011, 16:33:21
AYBÜKE SENİN DOKTORUNDA SATA GÖRE HESAPLIYORDU DEĞİLMİ?

ŞİMDİ BEN MESELA 24 HAFTAMI DOLDURDUM 24/4 YAPIYORUM 6 AY DOLDU ÇIKIYO

AZ KALMIŞ BENİM  :-ooo

Ayy maşallahh  :nazar:  Son 3 ayına girmişsin bile sende dikkat et bundan sonra canım.. İlk 3 ay ve son 3 ay çok önemliymiş hamilelikte çok ağır işler yapma evdeyken hem kramplarında var senin aman dikkat et ..

Temizlik işine kalkışmamız lazım bizimde ama ben bu haldeyken nasıl olcak bilmiyorum valla belki bu hafta sonu eşim bebişin odasını boyıycak sonrada yavaştan başlarız derin temizliğe.. Kayınvalidemde mayıstan önce gelemiyo annem zaten çalışıyo ahh bu gurbetlik çok zor çokk  :sad1:  Neyse temizlikti hazırlıklardı derken zaman geçer inş.  :)

Aytii

<<AyBüKe>>

Bu arada yazmayı unutmuşum Ayten benim doktorumda sata göre hesaplıyo hep ama ilerde çıkıyo gelişimi o nasıl oluyo bende anlamıyorum .. Gerçi o doğum tarihini pek etkilemiyomuş internette öyle okumuştum ..

Aytii

SATA GÖRE BENİM HAFTAYA DOLUYO 6 AYIM AMA HAFTA HAFTA HESAPLARSAK 6 AYIM BU HAFTADA DOLMUŞ OLUYO BENDE BİŞEY ANLAMIYORUM  :dontknow:

<<AyBüKe>>

Ayy zaten bu hafta hesaplarından ay hesaplarından bende bişey anlamıyorum çok kafam karışıyo  :k06: :k06: 

Aytii

bunun konusu var

ordan takip ediyorum

ama yinede insan tereddüt ediyor

neyse ben doktorumun dediğini hesaplayayım o daha iyi biliyo sonuçta

izemsevi

izemsevi

hava ayazmı ayaz
ellerim ceplerimde
bir türkü tutturmuşum
anlıyorsun değilmi

cidden hava çok soğuk kızlar iki gündür yürüyüm dedim yok soğuk ya artık birileri gelsin kızımla sıkıldık burda ama

Aytii

günaydın Seval

burdada hava soğuk

ben yürüyerek geliyorum işe şemsiyemle  :laughing7:

nasılsın bakalım  :opucuk:

izemsevi

slm ayten ne yapalım iyiyiz 14nisana gün sayıyoruz muayenemiz varya sen neler yapıyorsun oğluşun nasıl tekmeler atıyormu

Aytii

benimki fır dönüyo :D

sabah bir hareketler bir hareketler görmen lazım

maşallah tontişime  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

bende gün sayıyorum 14 Nisana  :love7:

bu arada sen araştırdınmı? izne ayrılacaksın ya doğum iznine ne kadar ücret alınıyo felan? bazıları toplu veriliyo diyo bazıları 2 taksite bölünüp öyle ödüyolar diyo anlamadım  :dontknow: