2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

kayınvalidem ben bakarım diyo oğluş için

burası biraz sorunlu benim iş yerim

2 buçuk senedir çalışıyorum burda

bir yandan emeklerim çok devam edeyim diyorum bir yandanda ne halleri varsa görsünler diyorum

işte bakalım şimdiden bişey diyemiyorum

ozaman bir gelsin oğlumu bir alayım kucağıma Allahın izniyle  :amin:

kader kısmette ne varsa o

melek-çağlar

hayırlısı olsun ama onları güvendiğimiz birine teslim etsekte nasıl olacak küçücükler daha nasıl bırakıp işe gelicez  :y25:

Aytii

pff evet işte orası beni düşündürüyo  :-\

birde emerse

gerçi emerse izin alırım eve gelirim diyorum ama işte yinede daha küçücük olacak diyorum alt tarafı toplamda 16 hafta izin veriliyo

hayat şartları zor

çalış derlerse mecburen geri gelcem sanırım  :dontknow:

Rabbim hayırlısını versin cümlemiz için  :amin: :amin: :amin:

melek-çağlar

Aytii

banu_fth

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Nisan , 2011, 16:49:15
sende çalışıyosun değilmi  :icon_scratch:

anne olunca iş kötü mü gelmeye başladı ayti hanim..

ya cicişler ne zaman gelicek .. ?? merak ediyorum .. fotolarını  ;D ::)

Aytii

Alıntı yapılan: eylül_üm - 04 Nisan , 2011, 16:52:23
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 04 Nisan , 2011, 16:49:15
sende çalışıyosun değilmi  :icon_scratch:

anne olunca iş kötü mü gelmeye başladı ayti hanim..

ya cicişler ne zaman gelicek .. ?? merak ediyorum .. fotolarını  ;D ::)

kötü geliyo tabe  :'( yavrumdan uzakta olucam büyüdüğünü anlayamıcam ve sonra büyüdüğünde evlenir ve torun ister dururum geçken sevemedim şimdi sevcem diye  :ehi:

cicişleri 20 Nisanda geliyo kısmetse

yerleştircem eşyaları içine ama asıl kıyafetleri mayıs sonu gelecek

Haziranda resimleri paylaşçam  :love9:

<<AyBüKe>>

İyi akşamlar kızlar  :hello:  Ben kaç gündür giremiyorum benim kız erken gelmeye kalkıyo sanırım  :y25:  Bugün nst de sancılarım çıktı 2 tane serum yedim yarın sabah yine hastanedeyim dua edinde zamanında gelsin kızım nolur  :y25: :y25: :y25:  Daha çok erken yavrum için  :crybaby2:

serife26

aybukecim Allahtan hakkında hayırlısını diliyorum ben,Rabbim hepimize hayırlısını versin,unutmaki korkularımızın olacaklara faydası yok ve unutmaki tıp o kadar ilerledi ki Allahın izniyle nice erken doğacak bebekler 40. haftalarını doldurdular,ne dilersek dileyelim bize hayır getirsin inşallah :amin: benim dualarım seninle...

izemsevi

günaydın cankuşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :director: :director: 3günlük aradan sonra ben geldim kızımla hepinizi öpüyoruz.

Aytii

günaydın Seval

kız sen nerelerdesin?

dün yoktun hiç

serife26

selamlar ayten&seval

bebişleriniz ve sizler nasılsınız?nasıl gidiyor hamilelik bakalım?

izemsevi

cankuşum aytenim ben cumartesileri çalışıyorum oyüzden pazar pazartesi izin kullanıyorum ondan dolayıda pazartesileri pek giremiyorum evde net var ama iş güç derken birde dün aylık aile hekimliği kontrolü vardı öğleden önce kan verdim öyle bir bekledim öğleden sonrada tahlil sonuçlarını almaya gittiğimde bekledim dün nerdeyse mesaiyi orda tamamladık kızımla sanırım oda çok sıkıldıki 2saat boyunca  :nazar: maşallah kıpır kıpırdı bir ara 3defa tekmeledi ama böyle resmen vurdu ya o vurdu ben eğildimnasıl şiddetli vuruyorsa yerim onun ayaklarını ellerini teyzesi senin oğluşun ne durumda.

izemsevi

şerife canım allaha şükür iyiyiz siz nasılsınız eski yazıları okudumda burcu neden taşınıyor aybüke kaç haftalıkki bebişi gelmek istiyor biri lütfen özet geçsin.

Aytii

sağol Şerife biz iyiyiz 25. haftamıza adım attık bu sabah  :nazar: :love9:

sen nasılsın oğluşla? isim buldunmu sen oğluna :)