2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

FeHi

Allah iilik versin tatlım, Hayırlısı olsun erkek nüfusu çoğalsın bakalım :tongue3:

Aytii

hehe :) evet erkekler az diyorlardı hep  :laughing7:

bana doktorum 27 yada 28 temmuz dedi ama ben daha cinsiyetini öğrenmeden 30 Temmuz diye gördüm rüyamda acaba doğru çıkarmı  ::)

FeHi

Hayır olsun Rüyan inşallah, genelde erkek çocukları erken doğar derler belki de tersi olur erken doğar senin oğlan  :D

Aytii

nette hep 27 Temmuz çıkıyor :D hayırlısı olsun tabiki

ama rüyamda erkek olduğunu gördüm cinsiyetini bilmeden erkek oldu  :tongue3:

FeHi

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 14 Şubat , 2011, 09:18:32
nette hep 27 Temmuz çıkıyor :D hayırlısı olsun tabiki

ama rüyamda erkek olduğunu gördüm cinsiyetini bilmeden erkek oldu  :tongue3:

Maşallah ne güzel rüyanda gömüşsün cinsiyetini doktorla teyitletmiş gibi olmuş :) dediğim gibi erkek çocukları erken de gelebilir
sağlıklı gelsinler de ne zaman gelirlerse artık :D

Aytii

bende aksine gününü doldurur gelişiminin tamamlanmasını beklermiş diye duydum ama hayırlısı belki rüyam çıkar  ::)

FeHi

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 14 Şubat , 2011, 09:29:15
bende aksine gününü doldurur gelişiminin tamamlanmasını beklermiş diye duydum ama hayırlısı belki rüyam çıkar  ::)
Elbette ki dileğimiz o yönde normal zamanında gününde gelmesi ama Rabbim ne zaman git derse nasip ederse gelcekler kuzucuklar yine de herşeyden önce sağlıklı, hayırlı, imanlı gelsinler kucagımıza  :amin: :amin: :amin:

Aytii

amin canım amin  :amin:

ben daha hiç birşey almadım oğluşuma

haziran ayını bekliyorum

beşiğini alıcam sonra bir dolap kıyafetlerini yerleştirmek için  ::)

kıyafetlerini zaten teyzeleri alıyor daha şimdiden  :k06: bide çok çabuk gelişiyorlar  :binkybaby: oyüzden almak istemiyorum hemen kıyafet falan

bakım kremlerini alıcam sanırım Chicco markasını alıcam kullanan herkes çok beğeniyor  :icon_thumright:

FeHi

Bende almadım daha hiçbişi kayınvalidemler alıo, Annemde öyle dio çok çabuk gelişiyorlar bende 1 yaş sonrasını alayım dedim ya canım benim herşey kıyafetle bitmio ki onun ayakkabısı çantası şampuanı çamaşır ilacı vsvs bende senin gibi düşünüyorum doğuma yakın beşiğini dolabını alırım eşyalrını yerleştiririm yanlız bende bebek bezinde kararsızım hangisini kullansam die senin düşündüğün bebek bezi var mı??

Aytii

FeHi

Alıntı yapılan: Aytii & Oğuz ツ - 14 Şubat , 2011, 09:45:55
ben molfix kullanıcam sanırım
Hmm Molfix diyen ikinci kişisin canım, bezleride artık doğuma yakın alırım

Aytii

reklamları hoşuma gidiyor  :k06:

birde uygun fiyatları  :icon_thumright:

Fehicim sen test yaptırdınmı 2li 3lü veya 4lü?

FeHi

3'lü test yaptım canım sadece ama niyeyse her  hastaneye gittiğimde kan verdim tüp tüp

Aytii

FeHi

3'lü test için fark ödedim sadece 30 lira özel hastaneydi üstelik