2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

anaamm biz Havize ile aynı gün doğurcakmışız  :-ooo  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

AYTEN SENİN BEBİŞ 28 TEMMUZDAYA BİZİM EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZDE DOĞRUYOSUN KIZ  :love8: :love3: :love7: :love3: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Şubat , 2011, 11:58:51
AYTEN SENİN BEBİŞ 28 TEMMUZDAYA BİZİM EVLİLİK YILDÖNÜMÜMÜZDE DOĞRUYOSUN KIZ  :love8: :love3: :love7: :love3: :love9:

:k06:

canım zaten eğer o günü doğurursam uluslar arası gün ilan edicem  :laughing7:

o günü bir çok güne denk geliyoda bizim sülalede sitede çıkmamış olması beni şaşırtmıştı şimdi rahatladım  :ehi:

Shadowqueen

Benim doğumumda kesin sezeryana karar verdik benim tarih 2 hafta oynayacak sanırım? Bizim evlilik yıl dönümüde 19 temmuz bakalım denk gelecek mi? Bence denk gelmesin  :crybaby2: :crybaby2:

Aytii

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Şubat , 2011, 12:08:56
Benim doğumumda kesin sezeryana karar verdik benim tarih 2 hafta oynayacak sanırım? Bizim evlilik yıl dönümüde 19 temmuz bakalım denk gelecek mi? Bence denk gelmesin  :crybaby2: :crybaby2:

neden sezeryan canım? çok ağrılı oluyomuş o öyle diyolar  :-\ ben normal doğum istiyorum Allah kısmet ederse sancı çekicem ama enazından içim temizlenir rahatlarım bide kistim var benim oda gider inşallah  :amin: tabi daha bişey belli değil  :dontknow: ama içimden öyle istiyorum

2 hafta daha geçmi doğurmuş olacaksın peki? anlamadım  :icon_scratch:

Shadowqueen

Alıntı yapılan: Abuq PrenseS ツ - 11 Şubat , 2011, 12:10:32
Alıntı yapılan: Shadowqueen - 11 Şubat , 2011, 12:08:56

neden sezeryan canım? çok ağrılı oluyomuş o öyle diyolar  :-\ ben normal doğum istiyorum Allah kısmet ederse sancı çekicem ama enazından içim temizlenir rahatlarım bide kistim var benim oda gider inşallah  :amin: tabi daha bişey belli değil  :dontknow: ama içimden öyle istiyorum

2 hafta daha geçmi doğurmuş olacaksın peki? anlamadım  :icon_scratch:

Canım benim kuyruk sokumumda çatlak ve belimin ordaki omurgamda kilo aldığım için disk kayması oldu, onlardan dolayı şimdiden yatamamaya ve sürekli oturamamaya başladım. İlk doğumum 5.5 aylık normaldi ve sanki doğum sırasında belimden aşağısı felç olmuş gibiydi doğum ağrısından değil bel ağrısından çektim yani. Doktorumla konuştum anlattım kilolu bebek doğuracağın için normal doğum senin için riskli o yüzden sezeryan yapcağız dedi ve genel anestezi ile olacağım belde problem olduğu için. Sezeryan ile genelde 2 hafta önce alıyorlar doğuma 38.ci hafta gibi  :icon_thumright:

Belimde problem olmasa tabiki bende normal doğum istiyordum ama kıısmet bebeğim sağlıklı doğsunda biraz ağrı çekerim  :binkybaby:

Aytii

izemsevi

kızlar izemsevinin anlamı izem: büyük, ulu anlamında sevi :sevgi, aşk izemsevi: büyük sevgi büyük aşk,ulu sevgi anlamında eslina: dünyalar güzeli anlamında sizce hangisini seçmeliyim bu arada bende dr ben sezeryan istiyorum dedim gönüllü isteğe bağlı yapıyormusunuz dedim drumda ben kimseyi zorla normal doğuma almıyorum istiyorsanız öyle olur dedi ama benimki şimdilik korkudan belki cesaretlenirsem normal isterim bu arada çalışıyorum öğle yemeği arasında çıktım bebek mağzasına bakıyım diye gittim bişeyler aldım ama ne yapıyım kızlar ilk bebiş birde kız olunca çok güzel şeyler var almadan duramıyorum sizler alıyormusunuz

Aytii

canım her iki isimde güzel ama izemsevi çok farklı geldi bana  :love9:

ben sana kesinlikle normal doğum yap derim  :icon_thumright: çünkü amelyat herzaman ağrı yapıyor sonrasında anlarsın üşütmeye gelmez insan  :-\ bunu hep duyuyorum sezeryan olanlardan ve zor iyileşiyosun oysaki normal doğumda aynı günü ayaklanabiliyosun ve 1 haftada geçiyo gidiyo ama sen bilirsin tabi :)

bende korkmuyo değilim normal doğumdan ama diyorum sancı çekerim Allahım inşallah yardım ederde bir avazda çıkarırım işte bilemiyosun ama dua ediyorum sürekli bunun için  :amin:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

valla kızlar bende normal dogum istiyorum eğer bir sorunum olmazsa allah yüzümüzü kara çıkartmasın :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

izemsevi

kızlar normal doğuma sadece ebelerin girmsi beni endişelendiriyor biraz sanki acımzasız oluyorlar keşke drlar girse bence birçok kişi normal ister acaba şu belden aşşağıyı uyuşturma nasıl oda riskli gibi geliyor bebişlere kıyafet alıyormusunzu canlar.

Aytii

canım özel hastanelerde doktor ve asistanlar giriyor

ben daha bişey almadım oğluma :)

hümeyra_t_e

bende daha bişeler almya başlamadım toptan alırım heralde :D ama zten ananesi ve teyzeleri durmuyo alıp alıp geliyolar bana bişe kalmıcak :k06:

izemsevi

bizdede annanesi teyzesi babannesi alıyorlar ama hep ilk çocuğa okar fazla şey alınıyorki ikinci ondan artanları giyiyor deniyor bebek odası alamıycam evim küçük olduğu için ama çok güzel beşikler var hoşuma gitti onlardan alırız diyoruz sizler oda almayı düşünüyormusunuz.

Aytii

2 yaşında alırım diyorum ben odasını

ama oda değil daha çok dolabı felan alcam sadece çünkü yatak var  :)