2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

burcu MELEK

haydi temizlik yapmaya kızlar camları silicem kendinize cici bakın  :wave:   :wave:  :opucuk:

izemsevi

cankuşlar ben geldim kim var kim yok

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

ne yaparsın anne cankuş yavru cankuşun nasıl.

iyiyiz çok şükür cnm oda iyi dün yürüyüş olayını abartmışız biraz acaip yorulmuşuz bugün kendimize gelemıyoruz.sıkıcı bir pazar günü işte evdeyiz :sad1:siz nasılsınız
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

izemsevi

canım kusura bakma az işim vardı bende ne yapıyım senin gibi dün  baya yorulmuşum bugün bende sarhoş gibiyim.

<<AyBüKe>>

Selam anneler  :hello:   Nasılsınız , bebişleriniz nasıl  :binkybaby:   Bende temizlik yapıcam azcık ama totomu kaldıramıyorum bi türlü  :cildir:   

Dün gezdirdi bizi babamız sinemaya gittik, yemeğe gittik bugün de evdeyiz  :k06: :k06:   Yeter bu kadar gezmek dedi galiba  :k06:   Bende hazır evdeyken ona azcık temizlik yaptırayım  :ehi: :ehi:

izemsevi

<<AyBüKe>>

Selam Seval'cim iyiyim çok şükür sen nasılsın ?  Temizliğe başlıycam birazdan ilk önce foruma bi göz atayım dedim  :)   Sen evdemisin yoksa iştemisin bugün canım ?

izemsevi

aybükecim dün çalıştım bugün ve yarın evdeyim  :muzz: :muzz: :muzz: wvdw çok iş var ama hiç birini yapasım yok içimden bir his git alışveriş yap diyor  :k06:

izemsevi

cankuşlar merhaba sanırım hiç kimse yok yarın tetonoz aşımızı vuruncaz teyzeleri biraz yoğun bir gün bizim için şimdiden herkese günaydın diyoruz :k06: ayten teyzesi kızım sana bişey diyor pırttttttttttttt :ehi: :toothy10: hepinizi kocaman öpüyoruz :hello: :hello:

izemsevi

cankuşlar bunlar bilgisayarda hazır yüklü olan resimler diğer kıyafetlerimizin resimlerinide çektim onlarıda bilgisayara yüklediğimde burada paylaşacağım.

Aytii

28 Mart , 2011, 08:46:49 #3133 Son düzenlenme: 28 Mart , 2011, 08:49:52 ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑
günaydın Anneler  :opucuk:

bu hafta sonum çok yoğun geçti  :sad1:

cumartesi dişçiye gittik eşimin kontrolü vardı. 20 lik dişlerinin damağın içinde gömülü olduğunu ve amelyatla alınması gerektiğini söyledi dişçi  :-\ bu cumartesi yine gidicez amelyat olacak birtanesinden diğerine nezaman randevu verir bilmem  :dontknow: sonra düğünümüz var malum mayıs ayında onun için kumaş aldım kendime inşallah istediğim gibi olur  :amin: dünde eşimle bir olduk evi baştan aşağıya temizliğe tuttuk  :D ama geberdik  :sad1: yatağa yattığımda sanki dövülmüş gibiydim  ;D gecede çok kramp oldu yine  :crybaby2: rahat uyuyamadım  :-[

siz nasılsınız  :love9:

Aytii

Allah güle güle giydirmeyi nasip etsin Sevalcim maşallah çok tatlıymış aldıkların  :love9: