2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

izemsevi

ayten ben 100ün altına düşsün öyle şafak saycam inşallah cancazım benim kızda bugün tık yok neden acaba uyanmadımı acaba ben ne yapıyımda bu kızı uyandırıyım dün o beni uyandırmıştı 

Aytii

normal öyle olması bende bazı zamanlar çok az hissediyorum yada baya bi zaman sonra hissediyorum  :aferin:

çikolata yesene  :love7:

izemsevi

bende çikolata kilo alma dışında pek işe yaramıyor ben sevmiyorum ya sanırım oda sevmeyecek tatlıyı.

Aytii

o belli olmaz.

çikolata yediğimde benimkisi takla atıyo içerde  :laughing7:

izemsevi

bende öyle bir şey olmuyor kaç defa denedim çikolata işe yaramadı  :director: güzel kızım izemsevim uyannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Aytii

canım zaten tamamen net hissetmen için en az 20. haftanın dolmuş olması gerekiyomuş. benim doktorum öyle söyledi ve gerçektende 20. haftam doldu ertesi günü çok net hissettim bir sonraki haftada dışardan gördüm hareketini  :icon_thumright:

Aytii

Nurrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr  :director:

izemsevi

nura niye bağırıyorsun öyle avazın çıktığı kadar kızımla 19+0 olduk allahın izniyle artık 20. haftayı bitirmek istiyorum bir uzun geldiki eşim bile öyle söylüyor 5ay bir bitmedi diye

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

gel gel gel güzelim gel gel acımayacak aşııııııııııııııııııııııııııı ooooooo aşıııııııı  :laughing7:  :ehi:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

maşallah daşşş gibisin yavruuuu aşı bile işlemiyo sana  :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

sanırım öyleyim Ayten çakmak taş  :laughing7:

burcu MELEK

günaydın kızlar nasılsınız bakalım biz hala hastayız ama kızım hissetmiyor galiba beni uyutmamak için vurup duruyor :-[