2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

<<AyBüKe>>

Gizem'cim tam 60 gün önce doğum yaptım, 40'ım çıkana kadar kanamam sürdü. Dünde adet oldum işte, çok kısa sürmüş benim yaa.. 1 sene bile adet olamayanlar varmış doğumdan sonra .. Belki kolay kilo veririm böylelikle ..

FeHi

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Ağustos , 2011, 12:17:28
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 01 Ağustos , 2011, 12:14:41
  Benim tam 40'ım çıktığında kesildi  :k06:   Yoğun şekilde olmasa da damla damla geldi sürekli ... Dünde adet oldum  :hieyt:  Ama felaket şekilde yoğun geliyo, annemin dediğine göre içim tamamen temizleniyomuş  :dontknow:

Bende işte bundan korkuyorum bazen o kadar az geliyor ki ped koymayayım diyorum wc ye gidiyorum şakır şakır geliyor 40 gün sürmesin yaaa havalar çok sıcak  :crybaby2: :crybaby2: Ayrıca Aybükecim ne kadar zaman adet olmadın şimdi yine oldun?
Benimde 40'ım çıktı 10 gün sonra adet oldum ama tam kanama olmadı azar azar oldu :icon_scratch:

Shadowqueen

Valla kızlar benim 40 ım çıktıktan 10 veya 20 gün sonra adetim gelirse eşim çıldırır herhalde  :k06: :k06: Şimdi bile ne kadar kaldı diye sorup duruyor  :k06: :k06: Ya bu sıcakları atlatalım da ben bir daha öyle olayım yoksa çekemiyorum valla  :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 01 Ağustos , 2011, 18:21:04
Valla kızlar benim 40 ım çıktıktan 10 veya 20 gün sonra adetim gelirse eşim çıldırır herhalde  :k06: :k06: Şimdi bile ne kadar kaldı diye sorup duruyor  :k06: :k06: Ya bu sıcakları atlatalım da ben bir daha öyle olayım yoksa çekemiyorum valla  :ehi: :ehi:

Ayyy kıyamam eşine ben.  :k06: :k06: :k06: Doğum yapınca kesin benim eşimde soracak ne kadar kaldı diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

serife26

Alıntı yapılan: güneşş - 28 Temmuz , 2011, 16:52:56
selam  güzel annişler nasılsınız bakalım ..eskisi gibi giremiyorum artık..tatlı cadım yüzünden fırsat bulamıyorumm :k06: wc ye bile zor gidiyorum  :k06: meleklerinizle aranız nasıl bakalımm..bizim melek şuan uyuyor banyo ettirdik banyo edince uykumuz iyi rahatlıyor çok.. gaz ve pişik olayımız geçti çok şükür pazartesi kırkımızda çıkıyor  :occasion14: aşımızıda oldukk... boyumuz 55 cm kilomuz 5900 olmuş bir ayda 1550 gr almış hemşire nereye gidiyorsun kız diyor cadıya  :k06: :k06:  kucağıda çok seviyor ama kollarım kopuyor bütün gün onu taşımaktan annelik çooooookk güzelll bir duygu ama bir o kadar da sabır ve fadakarlık gerektiriyormuşş gerçekten  ama ne olursa olsun hiçbir şey ağır gelmiyor artık gülücükte atmaya başladı o güldüğü zaman herşey bambaşka oluyor  canımm kızım benim yaaa  çok seviyorumm onu çokkkkkkk  :k06: :k06: :k06:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah güneşim meleğine,demekki sütün çook yarıyor bıcırığa:)
düzeninizi oturtmanıza sevindim,dilerim hep böyle olur.

serife26

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 01 Ağustos , 2011, 14:30:28
  Gizem'cim tam 60 gün önce doğum yaptım, 40'ım çıkana kadar kanamam sürdü. Dünde adet oldum işte, çok kısa sürmüş benim yaa.. 1 sene bile adet olamayanlar varmış doğumdan sonra .. Belki kolay kilo veririm böyle.

benim 33. günüm ve sadece ilk 7 gün normal kanamam oldu,sonra 10 gün kadar az az,geri kalan süre bir iki damla,sulu gibi hatta damla damla acayip az oldu ki bazı günler o bile olmadı.bakalım ne kadar sürecek daha :icon_scratch: hakikaten 40 ındn sonra geçecek mi komple göreceğiz inş
bi de dediğin gibi adet olmak seneyi bulanlar duydum ben de,sen baya şanslısın bu konuda :nazar: :nazar:

burcu MELEK

kızlar 40 kım cıktı 7 gün sonra bende adet oldum bence cok güzel birsey yoksa göbekte gec gidiyor

HAYAT29

Kızlar kırkım çıkana kadar kanamam oldu şimdi de kırkından bes günsonra bugün hastalandım inşallah göbek gider zayıflarım artık :)))

KasrıCinan

KIZLAR MUHRİBEDEN HABERİ OLAN VARMI.HİÇ GİRİP HABER DE VERMİYOR.ÇOK MERAK ETTİM ONU.İYİDİR İNSALLAH.GÜNÜ GELDİMİ.DOĞUM YAPSA SÖYLERDİ HERHALDE DEĞİL Mİ?

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

FeHi

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 13:24:15
KIZLAR MUHRİBEDEN HABERİ OLAN VARMI.HİÇ GİRİP HABER DE VERMİYOR.ÇOK MERAK ETTİM ONU.İYİDİR İNSALLAH.GÜNÜ GELDİMİ.DOĞUM YAPSA SÖYLERDİ HERHALDE DEĞİL Mİ?
Cidden ama bende erak ettim :icon_scratch:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

muhrişin evinde net yoktu bağlatırım diyodu ama bağlatamadı sanırım.kimsede numarası yokmu acaba birine haber verseydi keşke
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Ağustos , 2011, 19:18:18
muhrişin evinde net yoktu bağlatırım diyodu ama bağlatamadı sanırım.kimsede numarası yokmu acaba birine haber verseydi keşke
olsa mutlaka birine söylerdi ben iyiym diye.nese bekleyeceğiz artık.nurum sen nasılsın.yiyp bitiriyormusun kuzunu

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Ağustos , 2011, 19:35:31
Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 04 Ağustos , 2011, 19:18:18
olsa mutlaka birine söylerdi ben iyiym diye.nese bekleyeceğiz artık.nurum sen nasılsın.yiyp bitiriyormusun kuzunu

hayırlısı olsun muhribe içinde inşallah.
pek iyi değilim canım depresyona girdim galiba :(  sen nasılsın
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

herkese öncelikle teşekkür etmek istiyorum iyi dilekleriniz için foruma geç girdim çünkü daha kendimi yeni toplayabildim çarşamba öglen hastaneden çıktık güzel kızımla evimize geldik sizlere doğum hikayemi kısaca anlatmak istiyorum

cuma günü 29 temmuzda drumuza gittik genel kontrol için ve drumuz 1agustos ameliyat günü artık bu güzel kızı almanın zamanı gelmiş dedi ve pazarteseiye gün verdi oan çok heycanlandık eşimle 9aydır beklediğimiz mucize sadece 2gün sonra kollarımızda olacaktı cumartesi pazar hem heycan hem stres karmaşık duygular içinde geçti pazar gecesi hiç uyuyamadım sabah 07.15de annemleri evden aldık ve hastanenin yolunu tuttuk 7.30gibi hastanedeydik ve 07.45de ben doğumhaneye girdim benimle birlikte 4sezeryan ve 2normal doğum bekleyen hamiş vardı sezeryan olacaklar sıraya girdik ve hepimize sonda takıldı ebeler tarafından ve yeşil kıyafet giydim ve gözlem odasına gönderildik yaklaşık 15dk orda bekledikten sonra ismim söylendi ve bir hasta bakıcı beni sandalyeye bindirdi doğumhaneden ameliyathaneye götürmek için çıktık dışarı çıkınca tüm yakınlarım ordaydı herkesde biraz heycan biraz korku vardı ama kimse bana belli etmek istemiyordu ve ben ameliyat haneye çıktım orda eşimle drumla foto çekindik ben heycandan kangrubumu yanlış söylemişim onu düzelttik ve 08.35de ameliyahaneye girdim ameliyat masasına yattım drum geldi seval hanım çok iyi gözüküyorsunuz az kaldı kızınıza kavuşmanıza dedi ve siz uyanıkken endişe etmeyin hiç bir müdahalede bulunmayacağız dedi 2anestezi uzmanıda vardı drum evet şimdi başlayalım artık dedi ve anestezi uzmanı narkoz vermek için hazırlandı son olarak dr bey kan grubum a pozitif lütfen unutmayın dedim ve gerisini hiç hatırlamıyorum kendime geldiğimde başımda bekleyen bir hemşire vardı ve hala ameliyat masasındaydım seval nasılsın kendine geliyorsun dedi ve ilk dediğim bebeğim nasıl bebeğin çok iyi asıl sen nasılsın dedi ve sedyeyle ben bir hasta bakıcı tarafından odama götürüldüm odaya geldiğimde herkes ordaydı ama defalarca canım çok acıyor dediğimi çok net hatırloyorum odadadki yataga yatırıldım ve yanıma hemen kızımı vediler ve işte oan acıda neymişki dedim sanki dünyanın en kuvvetli ağrı

izemsevi

kesicisi yapılmıştı ve ben oan kızımı görmenin heycanıyla herşeyi unuttum çok özel ve güzel bir duygu evet zor bir süreç ama harika mükemmel bir duygu allahım herkese tatdırsın yarım saat sonra drum geldi seval hanım ameliyatınız uzun sürdü çünkü kanamanız çok oldu kan almanız gerekecek dedi beim doğuma girmeden önce 11.4 olan kanım 8e düşmüş drum kistim vardı onuda almış oyüzden benim ameliyatım biraz zor geçti ve tabiki sonraki süreçte öyleydi çok şükür bugün çok iyiyim kısa derken baya uzun yazdım tekrra gireceğim öptüm hepinizi.