2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

muhribe

kızlar günaydın, oğluşum doğum pozisyonuna dönmüş nihayet  :hello2: :hello2: :hello2:
doktor amcamız normal doğum için bir engel görünmüyor dedi  :muzz:

aydinays

Maşallah canım oğluna. Dün nasıl geçti nst de sancın çıktı mı? Peki kaç kilocuk olmuş oğlun?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

canım sancım azmış. rakam söylemedi doktorum ama doğum sancısı yok dedi. nerdeyse 3 kilo olmuş oğluşum da. 49 cm. maşallah ona  :nazar:

aydinays

Maşallah canım. Şu an için gayet iyi daha 36 haftadasınız değil mi? İnşallah canım sende günlerini sağlıkla geçirip paşaya kavuşursun.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

günaydın kızlar  :opucuk:

Muhriş bak ben sana demiştim :) hadi gözün aydın  :occasion5: inşallah engel olmaz normal doğum yaparsın  :nazar:

muhribe

aytencim çok sağol acayip mutluyum sorma valla  :hieyt:

toplantıya girip geliyorum kızlar  :hello:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günaydın kızlar  :muzz: :muzz: afferin akıllı oğluşunaa  :nazar: çok sevindim muhribe inşallah normal doğum olur sağlıklıca  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

sağol nurcum, sen hala burda mısın :)

dün ilk kez nst'ye girdim kızlar, çok eğlenceliydi. özel odaya aldılar beni, eşim de yanımdaydı. sürekli bebeğin kalp atışlarını takip etti, sanki at yarıştırıyor :)

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: muhribe - 15 Temmuz , 2011, 10:33:56
sağol nurcum, sen hala burda mısın :)

dün ilk kez nst'ye girdim kızlar, çok eğlenceliydi. özel odaya aldılar beni, eşim de yanımdaydı. sürekli bebeğin kalp atışlarını takip etti, sanki at yarıştırıyor :)

evet ilk nst güzel oluyo ama sonrakiler için ben aynı şeyi söyleyemicem bi de senin gibi özel odada girmedim ben şekerim 3 makina var kafam şişiyo kendi bebeğimin sesini duyamıyorum ki hepsi birbirine karışıyo bi de benim belim tutuluyo kalkmak için 5 dakika kıcvranıyorum yatakta
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

eğer bebeğim dönmüş olmasaydı doktorum dün sezeryan tarihi verecekti  :cildir: aa dönmüş deyince sevinç çığlığı attım  :hieyt:

aydinays

aFERİM ONA AKILLI BIDIK. MUHRİBE HAYIRLISI OLSUN. KİLOSU DA ŞİMDİLİK NORMAL DOĞUMA MÜSAİT GİBİ GÖRÜNÜYOR.

muhribe

evet canım inş. kafası da normal büyüklükte dedi doktor. galiba oğluşum annesini üzmeden doğacak  :amin:

...ŞehzadEfe...

bu nts ye biz ne zaman giricez  :k06: özeniyom sizleri okurken  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

muhribe

canım ben 36+0'dım dün ilk kez girdim

aydinays

Sizin listede kimler kaldı muhribe. Yaz annelerini çoğu kavuştu meleğine değil mi?