2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

melek-çağlar

benimkide durmuyor yerinde her an ayağını dışarı çıkarabillir  :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:toothy10: :toothy10: HADİİ CİCİ GELİNİM VUR ANNEYE ŞÖYLEE Bİİİ BEN OĞUZHANI İSTİYORUM DA HADİ BENİM AKILLI ŞIMBIĞIMMM  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

izemsevi

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 13:50:19
sanırım ben çok yedim benim kız bugün pek ses vermiyor yada oynamak istemeyen gelin yerim dar dermiş naza çekiyor kızım utanma hadi bir pıt de bakıyım bir kızı bin kişi isterser bir kişi alır hedi utanma benim tontilişim şimdi izemsevimden haber bekliyoruz eğer yakın zamanda pıt derse oldu bu iş  :k06: :k06:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Shadowqueen

melek-çağlar

kızlar sahi kilolar ne alemde ben  6 kilo aldım şimdiye kadar

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 13:50:19
sanırım ben çok yedim benim kız bugün pek ses vermiyor yada oynamak istemeyen gelin yerim dar dermiş naza çekiyor kızım utanma hadi bir pıt de bakıyım bir kızı bin kişi isterser bir kişi alır hedi utanma benim tontilişim şimdi izemsevimden haber bekliyoruz eğer yakın zamanda pıt derse oldu bu iş  :k06: :k06:

;D ;D ;D

izemsevi

nur şımbık ne kız öyle kızıma hemen isim taktın yokmu bu kayınvalideler şımbıkmış hıh :icon_scratch:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Size doyum olmaz canlarım biz yemeğimizide yedik sizle sohbet ederken şimdi çıkıp uzanıp dinlenelım biraz görüşürüz sonra şeker anneler öptüm hepinizi :opucuk: :wave:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Shadowqueen

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 10 Mart , 2011, 13:50:47
Gizem bence senin kız içerde kahve pişiriyo durumu kabullendi yani  :laughing7: :laughing7:
:toothy10: :toothy10: İlahi Ayten yaaaaa

melek-çağlar

Shadowqueen

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mart , 2011, 13:54:22
Size doyum olmaz canlarım biz yemeğimizide yedik sizle sohbet ederken şimdi çıkıp uzanıp dinlenelım biraz görüşürüz sonra şeker anneler öptüm hepinizi :opucuk: :wave:

Görüşürüz canım kendine ve meleğine dikkat et  :opucuk:

Aytii

Görüşürüz Pisiciğimmm  :opucuk: :love9:

Melek bende 6 kilo aldım 21 haftada  :basardim: :basardim:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: izemsevi - 10 Mart , 2011, 13:54:04
nur şımbık ne kız öyle kızıma hemen isim taktın yokmu bu kayınvalideler şımbıkmış hıh :icon_scratch:

BENİM DEDEM BENİ HEP ŞIMBIK KIZIM DİYE SEVERDİ BİZZ DEE AKILLI KIZIM FİLAN ANLAMINDA KULLANIYOR.GÜZEL Bİ ŞEY YANİİİ :D

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 10 Mart , 2011, 13:54:22
öpüldün canım