2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Ezocan84

insallah gecer ya, artik hic cikmiycam disariya  :k06: en korktugum sey cildime birsey olmasiydi doktorda gecer dedi, bol yogurt ye süt ic dedi ne alaka anlamadim ama, gecmezse kalsiyum tablet verecekmis..

afiyet olsun canim.. bende sürekli birseyler yemek istiyorum ama canimin ne istedigini bilmiyorum.. birseyler cekiyor canim ama ne?

Aytii

ya o hisler bende bu son haftalarda çok oldu

bide derlerki son ayinda artik istahin kapanir yemek istemezsin  :suclu:

ben paso yiyorum

en son 16 kilo almistim sanirim doguma 20  kilo ile gidicem  :basardim:

Ezocan84

:nazar: masallah gercekten iyi almissin, ben 21inci haftama girdim ve henüz daha 3 bucuk kilo aldim, doktor iyi gidiyorsun diyor ama cevrede cok az diyor, 20 temmuzda belli olacak bebegin durumu iyi mi gidiyorum yoksa azmi diye.. ramazandan önce dogum yapiyorsun, bayrama bebegine bayramlik giydirir gezdirirsin insallah  :love9:

Aytii

evet bayramda 40 i çikmis olacak belkide  :nazar:

ozamanda mevlüt okuturum insallah  :amin:

her bünye farkli ki herkes ayni kiloyu almaz

benim büyük ablam 20 kilo almisti digeri 12 kilo

bende büyügü gibi oldum  :) ama görsen nerede bu kilolar dersin :D herkes sasiriyo 16 kilo aldim diyince

hayatimda ilk defa bu kadar hizli kilo aldim bir ilki yasiyorum  :k06:

Ezocan84

boylu oldugunu yazmistin yanlis hatirlamiyorsam, o yüzden belli etmiyorsundur, dagildigi icin fazlada belli etmezsin, benim boyum 163 oldugu icin kilom baya bi belli olurdu sanirim, ben oglumdada 12 kilo almistim ve herkes sanki daha fazla almissin diyorlardi, ama bunda daha az aliyorum gibi..

bende kurban bayramina az kala dogum yapacagim nasip olursa ama 40im cikmis olmuycak

Aytii

evet boyum 174  :nazar: bacaklarim tam bir metre  :nazar: :k06: bacaklardan dolayi çok uzun gösteriyorum 174 ten fazlasindir sen diyolar ama sende kisa degilsin aslinda

Ezocan84

:nazar: masallah gercektende güzel boyun var, ben boyumdan sikayetci degilim, perde takarken biraz sikayet ediyorum ama o kadar  :ehi:

Aytii

:k06: :k06: :k06: :k06:

uzun boylu olmak güzel ama onunda bedeli var

bel agrisi mesela  :laughing7:

Ezocan84

dogrudur, yasayan bilir.. bel agrisi dedinde bende aksam yatiyorum sabah kalkinca o kadar belim agriyorki yana yatmaktan artik iyice bunalim geldi, sirt üstü yatarmiydin sen? taraf degistirdigim halde belimi agrisini gideremiyorum ya

Aytii

son bir aydir artik dogru dürüst yatamiyorum neyazikki

sol tarafima tam dönemiyorum bu defa karnim agirlasiyo çok ve agri yapiyo oyüzden çok hafifçe sol tarafta duruyorum ama bu defa popom karincalaniyo  :-\ :sad1: biraz sirt üstü yatiyorum ama yastiklarim oluyo çok yûksek oluyorum oyüzden tam sirt üstü sayilmaz ama elimden geldigi kadar solumda yatiyorum

Ezocan84

belki yasimdan dolayi bu hamilelikte baya zorlaniyorum, 26 yasindayim, oglumda hic zorlanmamistim, dogumada komsudan gitmistim, orda tuttu sancim..

yada oglumun beni yormasindanda olabilir, evi hergün en az 2-3 defa cekiyorum süpürgeyle, haliya leke olusuyor, leke tutmadan siliyorum, hem kendim icin hemde oglumun yiyebilecegi seyleri hazirliyorum yani cesit bol olmak zorunda.. oglum erken kalkiyor uzun yatamiyorum.. hayirlisiyla dogsaydi diyorum ama henüz daha yeni yariyi bitirdim

Aytii

daha dur yasin çok genç :) bende 25 yasindayim

sorumlulugun var senin ondan dolayi çok yoruluyosun kendini yorgun hissediyosun

yani çocuklu olmak çok baskadir hamilelikte  :-\

Ezocan84

bence en iyisi ikinci cocuk isteyenler icin, cocuk henüz daha kücükken ikinciyi yapmak, benimkisi ekimde 4 olacak, ve en önemlisi erkek cocugu, cok aktif, bi orda bi burda, pesinden kosturmak cok zor, artik babasi götürüyo parka, ama parktan eve geliyor, giri girmez iki dakika oturayim yoruldum demiyor, son sürat devam yaramazliga.. kalem kegat aldim onlarla en azindan 1 saat dinlenebiliyorum, kitaplar aldim

Aytii

simdikiler hiperaktif oluyorlar canim yediklerindenmidir nedir anlamadim bende  :dontknow:

biz eskiden annemizin eteginin dibinden ayrilmazdik bize kas göz isareti yapardi anlardik ama simdikilere falakaya da yatirsan cixxx anlamazlar

ben çikiyorum canim ezan okundu burda sonra yaticam gözlerimden uyku damliyo  :-[ insallah normal dogum olursa dayanma gücüm  :amin: olur bazen diyorum ki kendime ya o anda çok yorgun hissedersem kendimi  :'(

Ezocan84

tamam canim dinlen sen, senin bol bol enerji toplaman lazim, iyi geceler görüsürüz