2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

bizde iyiyiz çok şükür canım geldik işe çalışıyoruz
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

Aytii

kolay gelsin sana nagihan

eee seval  :dontknow:

izemsevi

ayten ne olmadıki hala şokundayım evimi su  bastı yemek yedik eşime balkonu yıkda balkonda oturalım dedim o balkonu yıkarken bende bulaşık makinasını yerleştirdim sonra biraz dinlenmek için oturma odasına geçtim eşimde balkonu temizledi geldi 10dk yatıyım çıkalım dedim sonra şakır şakır bir ses duydum eşime sen bir yerin suyunumu açık unuttum bir bak dedim eşim mutfağa bir gittiki mutfak küçük abant gölüördekleri koy yüzsün yavaş yavaş koridorda gelmeye başlamış biz bulaşık makinası zannettik heralde suyu geri verdi diye düşündük 1.5 saat eşim fırını dolabı bulaşık makinasının arkasını çekti tezgazları boşalttı temizledi sonra 22.30du hadi çok yoruldun bari temizlenmişken balkona oturalım dedim ben meyve felan yıkamıştım onları elime aldım balkona bir çıktım balkon mutfaktan beter olmuş combur combur su sonra apartamndan yöneticiye söyledik indi baktılar sizin makina bozulmuş suyu geri veriyor dedi adam gitti eşime dedim ya bu makina suyu değil bariz pis su ben suyu tam açıyım sen dışardaki gidere bir bak dedim eşim gidere bir abktıki oluk oluk akıyor karşı komşunun balkonunuda su basmış onlarda 12 haftadır evde yoklarmı  yöneticiyi tekrar çağırdık gece 11den sonra eşim ve yönetici apartamnın ortak mazgalı var onu açtılarki kızlar pislik dolmuş tıkamış eşim ne kadar yağ avrsa dökmüşler donmuş resmen diyor gece 12.30a kadar onu temizlediler mutfak halım felan berbat olmuştu allahtan makinada yıkanıyorduda hemen attım gece yıkandı astım ya böyle kızlar korku filmi gibiydi dedim yakında tuvalettende çıkacak bu su evim 1.kat ama yüksek ama işte olunca oluyor

izemsevi

herkes gene bir yerlere gitti konuşurken bir anda nasıl oluyor bu gidiş hiç anlamış değilim :dontknow:

izemsevi

Aytii

geçmis olsun seval valla bu ev isleri zor heleki su konusunda  :sad1:

izemsevi

temiz su olsa ayten sorun değil pis su daha kötü allahtan mutfakla kurtardık ya diğer odalara geçseydi bide yeni sildirdim heryeri

Aytii

izemsevi

evet yapıldı doğuma 1 hafta kala gene gelcek yeniden camları silcek sonuçta yağmur felan yağdı azda olsa gene kirlendi mutfak dolabımı yeniden boşaltcak ve gümüşlükleri silcek ama doğuma yakın alcam çünkü bu sefer öyle yoğun işi yok sen bitirdinmi tamemen

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 07 Temmuz , 2011, 11:05:22
evet yapıldı doğuma 1 hafta kala gene gelcek yeniden camları silcek sonuçta yağmur felan yağdı azda olsa gene kirlendi mutfak dolabımı yeniden boşaltcak ve gümüşlükleri silcek ama doğuma yakın alcam çünkü bu sefer öyle yoğun işi yok sen bitirdinmi tamemen

ben pazartesi yardim edeyim kayinvalideme dedi o gecesi çok agrim oldu

sonra biraktim bende ancak evin içinde dolaniyorum iste

kayinvalideme Allah uzun saglikli ömürler versin vallahi kadincagiz tek basina koskoca evin üstesinden geliyo masallah ona  :nazar: :nazar: bugün mutfagi halledecek sonra bisey kalmiyo zaten yani büyük temizlik yapildi sonrasi sadece orayi burayi süpürmek

izemsevi

evet büyük temzilik bitince küçük temizlik kolay oluyor ben işte beşik ve şifonyeri geldi kızımın onları silmem lazım içine kışıklarını yerleştircem annemin ve kayınvalidenin ördüğü kışlıklar var küçük 4 tanede yolluğum var onlarıda temmuz 15den sonra yıkamaya vercem annem şimdi ankarada o gelsin bende izne ayrılmış oluyorum hastane çıkışı eve gelince yatacağım yatak için pike takımını felan hazırlarız öyle yani öyle çok bişeyim kalmadı çantalarımda hazır ufak tefek eksikleri alıp koycam ve kapatcam ağızlarını

muhribe

Aytii

hosgeldin Muhribe

Seval zaten sen haftaya çikinca izne hepsini halledersin evde olunca insan rahat oluyo

Shadowqueen

Selam kızlar nasılsınız? Ben geceden beri çok fenayım aşırı derecede sancım var sürekli kalkıp dolaştım uyumaya çalıştım ama şimdide geçmemiş sancılarım, normalde yarın doktor kontrolüm ne yapsam bilemedim  :dontknow: :dontknow:

izemsevi

hoşgeldiniz muhriş ve gizem

gizem canım dün sen birşeylermi yaptın başladı gene sancılar istersen acile bir git nstden baksınlar sancın varsa ona göre gene birşeyler yaparlar bence yarını bekleme bugünden git neolur ne olmaz