2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

naparsın ayten ısındınmı dün arkadaşa bebk görmeye gittik gecen hafta doğdu maşallah çok şekerdi.

burcu MELEK

günaydın kızlar nasılsınız bakalım ben kızımla iyiym sabahları uyumama izin vermiyor kızımalıştırma yapıyor anneye sonra zorluk çekmesin diye. simdi dogum hikayelerini okuyodum valla aglattı beni bizde böyle olucaz inşallah kucamızda küçük meleklerimiz ah zaman gecsede bebişlerimiz bir gelse :muzz:  :muzz:

izemsevi

bende dün okumuştum ama bazıları çok sorunlu olmuş sonra okumayım daha iyi dedim pozitif olmalıyız biz evrendeki kötü düşünceleri üzerimizden atalım burcucum.

burcu MELEK

canım ben sanslıymısım hep güzel olanları okudm hiç kötüye denk gelmeden bıraktım duygulandım baktım cok heveslendim ah cocugum dogsa diye :-\   zaman cabuk cok cabuk gecsin

izemsevi

ayten ,burcu,gizem,gözde,afra  :director: :director: nerdesiniz hadi gelin sinirleniyorum ha. :cildir: :k06:

burcu MELEK

canım burdayım sayfaya bakıyorum siz msj cekersiniz diye  :ehi:  :ehi:  :ehi:

izemsevi

hıh akıllı anneler kızımla yanlız kaldık ya. aaaaaaaaaaaa

Aytii

:k06: :k06:

kahvaltı yapıyodum ben :)

öğlen eczaneye gidicem magnezyum ilacı almaya  :muzz: :muzz: :muzz:

burcu MELEK

canım ben kızıma battaniye örüyorum bir yandan harıl harıl baya büyüdü valla ayıptır söylemesi cok hızlı örüyorum:)  :muzz:  :muzz:

izemsevi

maşallah burcu ayten sen iş yerindemi yapıyorsun bak seni

Aytii

izemsevi

bizim iş yerinde yasak oyüzden yapamam ben hemde bir sürü şey getirmem lazım peynir,seytin,yumurta vs hangisini getiriyim canım.

Aytii