2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

Amin Burcu sagol

evet yeni olunca dönemiyolar ama bi süre sonra artik dikkatli davranmak lazim  :-\

burcu MELEK

kızlar ben kacar kızımn banyosunu hazırlayayım mis gibi koksun meleyim  :wave:

Aytii

Alıntı yapılan: burcu MELEK - 27 Haziran , 2011, 16:00:56
kızlar ben kacar kızımn banyosunu hazırlayayım mis gibi koksun meleyim  :wave:

tmm canim öptüm  ikinizide  :opucuk: :love9:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

aydinays

İyiyim canım sen nasılsın??= Uykun mu var???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

evet canım ya tontiğim gece uyutmadı beni, maşallah gerindi durdu  :love9:

aydinays

Yerim onun o minicik ayaklarını. Annesi o da sabırsızlanıyor artık. Benimki arada bir varlığını hatırlatıyor. Sabah hareketlendi. Vurduğu yere elimi koydum durdu. Elimi çektim konuşmamı bitirdim başladı tekrar vurmaya. Sıkılıyor galiba :k06: :k06: :k06:

muhribe

elinin sıcaklığını hissedince yavaşlıyor hareketleri  :laughing7: bizimki de önceleri öyle yapardı, başlardı oynamaya, babası dokunurdu bizimki dururdu. babası da güya gücenirdi, bu çocuk beni sevmiyor, dokununca hemen durgunlaşıyor diye  :k06:

aydinays

Oyy yerim onları ben. Bu sabah geç kahvaltı yaptım acıktı sanırım. Allahım yerim onu ben yemek yiyince başladı kıpırdamaya. Çok mükemmel bir duyguymuş :) Canım sen çalışıyorsun hala değil mi?

muhribe

çalışıyorum canım, bugün 33+3 olduk. birkaç hafta daha dayanabilirsem süper olacak inş. şimdilik pek zorluğu yok şükürler olsun.
sen de çalışıyor muydun?

aydinays

Bende çalışıyorum canım. Çok şükür şimdilik zorlanmıyorum. İnşallah dayanabildiğin kadar çalışabilirsin canım. Yiğitle bol bol vakit geçirirsin.

muhribe

amin canım sen de inş. her şey evlatlarımız için. ama miniklerimiz ne kadar akıllı ki bizi hiç üzmüyorlar, her sabah kıyamam bizle işe gelip yoruluyorlar. Allahım sağlık versin onlara

Aytii

dünürüm insallah yarin sabah bu sayfaya baktigimda iletilerini okurum  :love9: çok merak ettim

ayrica Nurumda girmedi hiç bugün  :dontknow: