2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

muhriş karpuzu kirazı muzu ve çileği benim kızda çok seviyor ama karpuz yemek işkence zaten çok sık wc gidiyorum karpuz yeyince dahada artıyor ama dayanamıyorum yiyorum genede benim kızda şuan maşallah 41 kere çok hareketli yakında ağzımdan ya eli ya ayağı çıkacak üste üste bir itiyor :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

muhribe

bi dilimde böyle oluyosa bütün karpuzda ne yapacak tahmin edemiyorum. herhalde bağırsaklarımla gitar çalar  :ehi:

Aytii

ayyy benim esimde bana bizimkisi halay çekiyodur simdi diyo nezaman meyve yesem  :k06:

muhribe

sıpam doğsun karpuz suyu damlatıcam ağzına. bakalım yine horon tepecek mi  :laughing7:

izemsevi

aman kızlar tek hareketli olsunlar önemli olan bu yerleri daraldığı için hareketleri artık çok net ve sert hissediliyor dışardan felan çok net belli oluyor ama çok güzel allah bu duyguyu herkese tatdırsın :amin: neyseki şafakların bitmesine az kaldı  :hello2: :hello2:

muhribe

haklısın sevalcim az kaldı gerçekten. Allahım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin minnoşları  :love9:

izemsevi

benim kzı sakinledi heralde konuştuklarımızı duydu yavaş yavaş hareket etmeye başladı :k06:

muhribe

heheh nazlanıyordur şimdi o :) benim oğlan ne hikmetse babasının sesini duyunca coşuyor. akşam babası konuşuyor oğluyla, Yiğit de ona cevap verir gibi tekmeliyor. nasıl hoşuna gidiyor eşimin  :love9: oğluşumuz daha gelmeden evimizin neşesi oldu

Aytii

muhribe

evet canım  :hungry: ekmeksiz içtik oğlumda. bi de et yedik biraz

Aytii

afiyet bal seker olsun yarasin ikinizede  :hungry:

bizde simdi yiyoruz oglumla  :hungry:

muhribe

izemsevi

kızlar çok sinir durumdayım anlatamam

muhribe

Aytii