2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

:ehi: :ehi: :ehi:

günaydın Seval

ya bende uyuyamadım hiç bu gece  :crybaby2:

kaç gece oldu hep böyle  :sad1: işe böyle geliyorum  :cildir:

başım dönüyo arada uykusuzluk artık vurdu iyice  :y25: :y25: :y25:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 09 Mart , 2011, 08:24:27
günaydın anneler  :-*

tansyonum 11,6 olmuş  ::) normalde 10,6 çıkardı yani hamiş değilken yükselmiş  :D

Allah seni napmasın Ayten sen nereye ben oraya  :ehi: :ehi: :ehi:
Benim normal tansiyonum 8.5 tur düşük tansiyonluyumdur hamileyken benimde senin gibi olmuştu 11.6 - 10.5 civarı filan.Bir keresinde duşta bir panik atak krizine girdim tansiyonum 15 oldu ben felç  :icon_pale: :icon_pale: İlaçta içemeyince çok şükür telkin ede ede kendimi geçirmiştim  :amin: Aman siz siz olun tansiyonunuza çok dikkat edin  :icon_thumright:

Aytii

:icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:

aman dur sende şooom ağız  :ehi:

zaten eşim vardiyalı ve ben çok kez evde yalnızım tansyonum yükselmesin bi zahmet  :laughing7:

izemsevi

kızlar benimde hamileliğimin ilk 2ayında olmuştu ama şimdi allaha şükür iyiyim bazen 10.5 bazen 11.6 benimde çok düşerse acayp baş agrısı yapıyor öyle işte heran uyuyabilirim.

Aytii

Seval senle 2 hafta var aramızda ama sen benden önce doğurcan heralde sezeryan olacağına göre  :icon_scratch:

izemsevi

allahtan hayırlısı canım öyle gibi gözüküyor gerçi erkek çocukları geç geliyor biliyorum hatta gecen hafta doğum yapan arkadaşın 41.hafta başında doğdu dahada gelmeye niyeti yoktu yani.

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 09 Mart , 2011, 08:51:16
allahtan hayırlısı canım öyle gibi gözüküyor gerçi erkek çocukları geç geliyor biliyorum hatta gecen hafta doğum yapan arkadaşın 41.hafta başında doğdu dahada gelmeye niyeti yoktu yani.

bende 41 haftalıkken doğdum  :k06: bütün arkadaşlarımda senin içinde bir erkek yatıyo diyolar  :ehi: çok erkek fatmaymışım  :tongue3: :tongue3: bakalım oğlum nezaman doğacak  ::) ben rüyamda 30 Temmuzda gördüm hayırlısı artık  :amin:

izemsevi

hayırlısıyla kısmen yolu yarıladık ayten bahar gelse ozaman daha hızlı geçecek diye düşünüyorum.kızlar genelde 38.haftada doğuyorlarmış pek 40haftayı bekleyen olmuyormuş ama allahtan hayırlısı.

Aytii

ya canım benim yeğenimde geç geldi ve kız çocuğu. 26 Haziran demişti doktor 2 Temmuzda doğdu normal doğumla

bende geç geldim. erkek yeğenimde geç geldi. doktoru 13 Eylül demişti 17 Eylülde doğdu mesela yani belli olmuyo  :dontknow:

izemsevi

tabi canım diyorumya yüce rabbim gelecekleri günüde doğacakları günüde biliyor biz ne desek boşuna.

Aytii

izemsevi

niyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :director:

Aytii

izemsevi

benimde bu cuma 4boyutluya girdinmi sen ayten bende 25şubatta girmiştim dr videosunuda verdi çok güzeldi kısmetse inşallah şimdi nisan başında bir daha gircem.