2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

Aytii

masallah ona  :nazar: :nazar: ee son haftalarda öyle oluyo :) bende soruyorum kendime hep bu hiç uyumuyomu diye  :k06: ama kaslarini gelistiriyomuslar hareket ederek  :nazar: saglikli olsunlarda insallah  :amin: :amin: bizde iyiyiz ama artik uyuyamiyoruz geceleri  :-\ popom agriyo ya  :'( sanki günlerce hareket etmeden üstüne oturmusum gibi  :sad1: yataktan kalkarken resmen kasiliyorum :(

muhribe

benim de popom koca gün üstüne oturmaktan düzleşti sanki, tepsi gibi oldu   :k06: bi de geceleri bi uyanıyorum, tuvaletim gelmiş. ama kasıklarım nasıl sancıyor. eyvah diyorum bir şey olacak. wc'ye gittikten sonra rahatlıyorum

Aytii

yok canim o idrardan oluyo

bendede oluyo aynisi

tuvalet bitince rahatliyorum  :laughing7:

her sabah aç karnina süt içiyorum. ilindirip. sende içiyomusun  ???

muhribe

ben de kahvaltıdan önce içiyorum genelde. ben bu aralar peynire çok düşkün oldum. bi de yoğurt. her öğle ve akşam yemeğinde bi kase yiyorum  :hungry:

izemsevi

günaydın kızlar bende dün hep burcuyu düşündüm acaba ne yaptı diy eşime anlattım o bile sinir oldu tanıdık arkadaş olsa söylerdik yardım etmeye çalışırdık felan dedi sabah kahvaltı yaprken bile gene sordu eşim o bile çok etkilendi bugün burcunun eşi götürecekti dr inşallah götürmüştür ama bence kızlar bu sefer sanmıyorum drun burcuyu bırakacağını kesin doğum alır

Aytii

iyi iste ne güzel

bende elimden geldigi kadar tüketmeye çalisiyorum

Aytii

Alıntı yapılan: izemsevi - 16 Haziran , 2011, 09:31:05
günaydın kızlar bende dün hep burcuyu düşündüm acaba ne yaptı diy eşime anlattım o bile sinir oldu tanıdık arkadaş olsa söylerdik yardım etmeye çalışırdık felan dedi sabah kahvaltı yaprken bile gene sordu eşim o bile çok etkilendi bugün burcunun eşi götürecekti dr inşallah götürmüştür ama bence kızlar bu sefer sanmıyorum drun burcuyu bırakacağını kesin doğum alır

günaydin Seval hosgeldin  :-*

insallah getirir bugün onu hastaneye  :amin: yazik ya kizcagiz evde doguracak  :sad1:

muhribe

sevalcim bana da öyle geliyor canım. hatta keşke doktor eşini şöyle bi güzel haşlasa, gözünü korkutsa. sağlıkla alsın kızcağız yavrusunu kucağına inş  :amin:

muhribe

toplantı zamanı. görüşürüz kızlar  :hello:

Aytii

kolay gelsin sana Muhribe

ya bikaç gündür benim oglani hiçkirik tutuyo niye acaba  :icon_scratch:

izemsevi

ayten canım benim kızıdatutuyor ama hıçkırık iyimiş ciğerlerin geliştiğini gösteriyor burcunun sende teli varmı

Aytii

e masallah ozaman onlara  :nazar: bende diyodum bu kadar SIK olmasi kötü biseymi acaba diye ama degilmis  :amin: :nazar:

Burcunun telefonu yok neyazikki  :-\

izemsevi

AKLIM KALDI VALLA NE YAPTI ACABA KIZ bebk içinde sadece iki kez hareket etti diyordu ama acaba yeri çok daraldığı içinmi az hareket etti yada burcu stresli olduğu içinmi :dontknow:

Aytii

dogum yaklastigi zaman bebegin hareketlerinde azalma olur derler

e zaten doktoruda demis senin acilen doguma girmen gerekiyo diye

yani bence bebek iyice asagiya indigi için hareketlerini hissedemiyodur artik

yani enazindan böyle düsünelim daha kötü bisey yoktur insallah  :amin:

izemsevi

zaten kötü düşünmek istemiyorum bu kayınvalidesinde hiç allah korkusu yokmu ya bunu anlamıyorum bir insan helede bir bayan hemcinsine nasıl bukadar eziyet eder valla hiç anlamış değilim azcık merhametli vicdanlı olmak çokmu zor :dontknow: