2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar ben 5-10dkya çıkarım aniden çıkarsam kusura bakmayın öyle yani bugün lütfen burcu için dua edelim yarın güzel haberler alsın

muhribe

tamam seval, Allahım dualarımızı kabul etsin inş.

KasrıCinan

amin canım aminn. tama tatlım güle güle

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Aytii

aydinays

Kızlar hıçkırdığını nasıl anlıyorsunuz??? Ben daha hareketlerini yeni hissediyorum. Oda gümbür gübür değil  :'( :'(
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

:k06:

canim ben 6 ayimda hissettim hiçkiriklarini  :love9:

böyle karnin hopluyo  :D yani hissediyosun zaten hiçkirik oldugunu  :love9: yirim onun hiçkiriklarini ben  :opucuk:

aydinays

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: maşallah ben yerim onun hıçkırıklarını annesi. Oğluşun büyüyor. Bizim var bir iki ayımız daha :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HAYAT29

Kızlar okudukça sinirlerim bozuldu benimde Allah yardımcısı olsun çok zor bisey aslında hiç bisi yapmasın yatsın kötüyüm  filan desin ağrım var gibi yapsın Dr a götürsünler böylece offf offf

Aytii

ya sus Hayat öyle yaparsa korkuyorum ki dayak atarlar  :honk:

bunlardan herseyi bekler oldum ben

vallahi yakin olsa hider agzini burnunu dagitirim o orangutan kaynanasinin  :cildir:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlarr nabersinizzz....göğsümün hemen altı çok acıyor ya ,sanki bıçak saplamışlar hala orda gibi .yatıyorum,oturuyorum yokkk geçmiyor geçmiyooorrr
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

HAYAT29

Eşinin yanında olmaması çok kötü Allah yardımcısı olsun pisicik neden acaba belki ayağını filan uzatmistir baskı yapiyodur

Aytii

ayagini gerdiriyodur Dünürüm

ondan acitiyodur

benimde oluyo arada ama sonra geçiyo

yerim ben onlarin bacaklarini  :nazar: :love9:

aydinays

Ay yerim ben onun ayaklarını annesi. Yeri iyice daraldı ben gelicem diyor sana. :k06: :k06:

Aytii

Elifim kendini asagiya dogru itiyodur dünürüm  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.