2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

HAYAT29

yok ama bebişim aşağıya inmiş durumda ama içimden bir ses o zamana kadar bekklemeyeceksın dıyo ağrılarım ara ara oluyo bakalım hayırlısı inşallah

Aytii

biz nedense hep erken gelecekler saniyoruz  :k06: aman olsun beklesin gününde gelsin saglikla sihhatle insallah  :amin: :nazar:

HAYAT29

Aytii

sabret gülüm az kaldi

bak ben yarin tam 34 haftayi dolduruyorum kismetse

daha dolu dolu 6 hafta  :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar merhaba size bişey danısmak ıstedım :sad1:benım karnım çok ağrıyor,akşamda böyle agırdı geçti yine agırıyor,hafif bulantıda var ya:( acaba sancıların başlamasıylamı alakalıki :igrenc:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

kızlar kimse yok galiba neyse çok ağrıyor karnım ben cıkıyorum :(
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

Aytii

hosgeldin dünürüm  :opucuk:

doktorunu arasan sorsan  :icon_scratch: mide bulantisi duymustum daha önce son haftalarda oluyo diye ama neyin belirtisi bilmiyorum  :-\

izemsevi

Aytii

günaydin Seval  :-*

nasilsiniz Izemsevi nasil bu sabah  :flowers:

muhribe

izemsevi

ayten benim kız çok uyanık :k06: karnı acıktığı zaman gündüz tekmeliyor ama aç deyilse öyle gündüz çok hareketli değil ama akşam 6dan sonra başlıyor hareketleri anlayacağın gündüz yok yere kendini yormuyor :k06: serinlikte uyanıyor başlıyor atraksiyonalara senin oğuz paşa nasıl

Aytii

günaydin Muhribe hosgeldin sende  :-*

biz iyiyiz Seval benim oglum açta olsa tokta olsa durmuyo hiç masallah  :nazar: :nazar: :nazar:

geceleri uyuyamiyorum artik karnim büyümedi ama oglum büyüdü :) masallah ona  :nazar: sigmiyo karnima  :k06: sol tarafta oldugum zaman yataga degiyo bacaklari ayaklari  :love9: :nazar: 34 haftamizda doldu bugün Allahin izniyle 6 haftamiz kaldi geriye  :amin: :love9:

Aytii

bu gece rüyamda gördüm O'nu  :love9: :love9:

sari saçlari, beyaz teni masmavi gözleri vardi böyle 1,5 yaslarinda biseydi  :nazar: :nazar: :nazar: minicik bi burnu vardi çok tatliydi  :nazar: :love9: :love9: :love9:

izemsevi

benim gündüz çok yavaş hareket ediyor benim kızımda büyüdü teyzesi akşam 6 gibi başlıyor solda ayaklarla gögüs altımdanda elleriyle vurmaya göbüşüm kabarıyor bişeyler oluyor bazen çok sert vuruyor sanki sallanıyor gibi oluyorum ama öyle gündüz aç değilse sıkıntıya gelemiyor :k06:

Aytii

evet o sallama bendede oluyo  :ehi: geçen gün deprem oldu sandim  :toothy10: sonra anladim meger oglummus  :laughing7: