2011 Haziran-Temmuz-Ağustos Anneleri

Başlatan cigdems, 29 Eylül , 2010, 09:00:53

« önceki - sonraki »

izemsevi

valla muhriş şu dönemlerde kimse bizden birşey ummasın beklmesin ben kendimi zor kaştarıyorum allahtan eşim çok yardımcı oluyor temizlik felan ona bakıyor geçen kızım hemen doğ büyüde annene yardım et ben yoruldum artık diyor bende dedim emeklemeye başlayınca sen dizlerine paspas tak silsin hertarafı :ehi: :ehi: :ehi:

muhribe

Alıntı yapılan: izemsevi - 14 Haziran , 2011, 13:27:22
valla muhriş şu dönemlerde kimse bizden birşey ummasın beklmesin ben kendimi zor kaştarıyorum allahtan eşim çok yardımcı oluyor temizlik felan ona bakıyor geçen kızım hemen doğ büyüde annene yardım et ben yoruldum artık diyor bende dedim emeklemeye başlayınca sen dizlerine paspas tak silsin hertarafı :ehi: :ehi: :ehi:
:k06: :k06: :k06: ilahi seval. adamcağız senden umudu kesmiş zaten, işler ya bana ya kızıma kalacak diyor baksana  :k06: :k06:

izemsevi

ay muhriş sorma zaten apartmana çok kzıyorum gerizekalılar durmuş durmuşlar doğalgaz almaya karar vermişler yarın toplantı var yöneticiye derdimizi anlatıyoruz ben doğuma 1.5 ayım kalmış nasıl alıyım dedim zaten sıraya giriyormuşsun bir aydan önce sıra gelmiyormuş ben haziran sonunda evime temizlikçi alıyorum temmuzn başındada birde doğalgaz çıkarsa ben birdahamı temizlik yaptırıyım hadi ondanda geçtim en ağır olduğum dönemler olcak ben nasıl uğraşayım böyle anlattık ozaman sizde ekimde alın diyor ya ekimde çocugumun yeni kırkı çıkcak ben nereye gidiyim bir aylık bebkle siz hiç çocuk büyütmedinizmi dedim eşimde sonuçta bizim önümüzde doğum var maddi yönden doğalgaz için hazırlıklı değiliz dedi iyice sinirlerim bozuldu dangalaklar :cildir: :cildir: :cildir: hepsinden nefret ediyorum birde 15 yıllık komşularım gelin olmadan önce bekarkende ben o evde oturuyordum

muhribe

canım sen doğalgaza katılmak zorunda değilsin. zaten belediyeler doğalgaz hattını apartman kapısının önüne kadar ücretsiz getirmek zorunda. eğer dairene bağlatmak istiyorsan o zaman ücret ödüyorsun. boşver isteyen yaptrsın. sen durumun müsait olduğunda yaptırırsın. zaten apartmana geldikten sonra bağlatmak çok kolay. bence durumunu hiç zorlama, başkası senin durumunda olsa uyum gösterecek mi? müsait değilim de geç. insan halinden anlasınlar biraz. valla bizim apartmanda 2 yıldır aidat vermeyen bi adam var. durumum müsait değil diyor kestirip atıyor. her ay 700 lira kira vermeyi biliyor ama 25 lira aidata durumu olmuyor. millet bulmuş yolunu valla

izemsevi

canım zaten gerizekalılar geçen yıl apartmana getirdiler şimdi içine almak istiyorlar eğer geçilcek denirse bizim kömürle yanıyordu onu iptal edecekler ozaman biz neyle ısıncaz herkes kendi alcak anladınmı canım benim

muhribe

hmm bu kötü olmuş işte. kendi eviniz mi canım orası yoksa kira mı?

izemsevi

muhribe

hayırlısı olsun canım ya, sen sıkma kendini. Allah bir kapı açar mutlaka. ama apartmandakiler niye anlayışsız davranıyor ki  :caca: zaten bu devirde kimse kimsenin derdiyle dertlenmiyor. herkes kendini düşünüyor  :cussing:

izemsevi

muhriş böyle bir karar bir önceki yıldan alınır ozaman geçilecekse zaten itiraz etmeyiz ama bu salaklar temmuzda geçmek istiyor bide bana akıl veriyor temizlikçi tutarsın benim hanım her hafta tutyor diyor bende heralde temizlikçi alcam bu halde kendim yapavcak değilim bir tane sizin eşiniz temizlikçi almıyor merak etmeyin dedim inan çocuk olmasaydı isterse geçsinler almazdım zaten akşam5.30-6ya kadar olmuyoruz ondan sonrada giderdim ufoyla ısınırdım hayır bide doğalgaz soguk oluyor kömür gibi değil ayrıca biz birdahaki yıl ev alcaz kısmetse çıkcaz burdan ben 3 yıldır kira vermeden oturuyorum ama çıkınca babm kiraya vercek gelen kiracı yaptırı ben şimdi içinde oturuyorken babama nasıl sen yaptır deyim anlatamam çok sıkıntıdayız

muhribe

canım sakıncası yoksa ne kadara mal oluyor ki doğalgaz çektirmek? gerçi onunla bitmiyor di mi. kombi, petek falan da almak gerek..

izemsevi

muhribe

of çokmuş ya. Allah yardımcınız olsun canım.

izemsevi

sağol canım seninde kafanı şişirdim valla neyapıyım çok sinirlendim birileriyle paylaşmasam çatlarım

muhribe

rica ederim canım ne demek. kolay olur mu ya, bebek beklerken o kadar masraf kapısı varken havadan 4 bin lira masraf. Allah yardımcınız olsun. ama her bebek kısmetiyle gelir, sen hiç canını sıkma

muhribe

seval sen çalışabilir raporunu ne yaptın canım? hastaneden kaç nüsha verdiler? sen hangisini işyerine verdin, hangisini kendine sakladın?