27 Nisan , 2024, 19:42:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

vicdansız ew sahibim

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 28 Eylül , 2010, 16:41:10

« önceki - sonraki »

Balböceği

Busracim soguk deyince kesin bizim memlekettir dedim mevlanayi hatirliyorum oralari..  ::) ::)

Rabbim ev sahibine Hidayet versin akil basa gelir insallah  :amin: :amin:
Ayrica 7765 uye olmusuz  :ehi: :ehi:

н∂vv∂ ツ

aynı dert bende de var
hala bi ev bulamadık
bizim evde çok soğuk üstelik 2 oda
odalarda küçücük
rutubeti de cabası   :cildir: :cildir:
eşimin kendi evi die oturmuştum ama pişman oldum
şimdi kiraya çıkacaz bu seferde ev yokk
bebek hastalanır die çok korkuyorum   :honk: :honk:

Uploaded with ImageShack.us

Balböceği

Alıntı yapılan: havuç - 28 Eylül , 2010, 20:12:02
aynı dert bende de var
hala bi ev bulamadık
odalarda küçücük
insallah bisey olmaz  :y25:

benim evimde oyleydi hemde cok kucuktu ev sahibi rutubet yok dedi ama beni bulmustu sanki
artik gece gunduz yatamaz olmustum allahim hayirli bir ev nasip diye diye sukurler olsun tasindim 1 ay oldu
oncelikle cocugu dusundum allah korusun rutubet cok kotu bisey  :sad1:

Lă_Tăhzen!

ahh ahh bu ev sahıpleri yokmu Allah yardımcın olsun kardes bizim ev sahıbıde durdu durdu bız evden cıkıcaz ıstersenız kalorıfer yaptırım dedım bızde gectı o borun pazarı sur esegı nıgdeye dedık ama anlamadı  :k06:

н∂vv∂ ツ

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 28 Eylül , 2010, 20:17:57
aynı dert bende de var
hala bi ev bulamadık
odalarda küçücük

benim evimde oyleydi hemde cok kucuktu ev sahibi rutubet yok dedi ama beni bulmustu sanki
artik gece gunduz yatamaz olmustum allahim hayirli bir ev nasip diye diye sukurler olsun tasindim 1 ay oldu

ewt canım ya geçen bi tanıdığın bebeği hasta olmuş
dr eviniz rutubetlimi demiş
iice korktum
Allahım inş bizde bi ev bulup çıkarız yaaa   :amin: :amin: :amin: :amin:

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

bizde bu eve tasındık çok soguk oluyo diye eşim
kat kaloriferi yaptı zar zor izin verdi anneannesi
2 buçuk sene oturdum burda dırdırına dayanamadık çıktık 1 sene başka biyerde oturduk
ordanda çıkmak istedik ev yoktu bi bura vardı geldik yine buraya
önceden kira istemezdi oğlum bu ev sizin derdi eşime
şimdi kira istiyo ozaman kaloriferide sökmüştü eşim çıkcaz diye
daha yapmadı yine yapıcak adi köpek yüzünden habire masraf masraf
kira istedinden beri evimede almıyorum üst katımda oturuyo pis kasım gelsede gitse istanbula  :caca: :caca:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

FeHi

Rabbim kolaylıklar versin kızlar İnşallah, gerçekten çok üzüldüm hayırlısıyla İnşallah hepimiz ev sahibi oluruz :amin: :amin: :amin:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: BaLkIzzZ - 28 Eylül , 2010, 19:56:06
biz eşimin dedesinin evinde oturuyoruz
eşimin anneannesi bile bizden kira istiyosa
elin adamı ister tabi bizimkide hacı ama lanet biri

ah canım söyleseniz bebek dogcak kiraya şimdi zam yapmayın deseniz

yok canım yaa anlamıyoki adam hamileyim diye acımayan dogacak bebegemi acır..
hiç söylemioruz çıkacagımızı birden çıkıcaz ortada kalsında werene kadar görsün..gerçi o bulur yolunu allah sorsun elimizden bişey gelmiyoki bide tanıdık yani hiçbi şekilde ikna olmuyor..

Balböceği

Alıntı yapılan: havuç - 28 Eylül , 2010, 20:31:28
Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 28 Eylül , 2010, 20:17:57
aynı dert bende de var
hala bi ev bulamadık
odalarda küçücük

ewt canım ya geçen bi tanıdığın bebeği hasta olmuş
dr eviniz rutubetlimi demiş
iice korktum
Allahım inş bizde bi ev bulup çıkarız yaaa   :amin: :amin: :amin: :amin:
insallah cikarsin en kisa zamanda  :amin:

SiRiNe

Ben bazen cok kiziyorum burdaki sisteme evler devlete ait siraya girip ev aliyor bakiyorsun kiralik yani ama sirada durmak felan cok kagit isi
ama aslinda böyle daha iyi devlete ait  oldugu icin kafalarina göre kirayi artiramiyorlar belli bir kanunu var ki turkiyedede  öyle oldugunu biliyorum anlasma yapmak gerek herhalde...

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

walla niye ew sahipleri böyle oluyor anlamıyorum..annemin kiracısı olmak wardı..kiracı parayı getirmese niye wermedin demez..mahcup olur die hiç görünmüyo bile kadına..zamanında annem dedi hazır ew gelin oturun..hemde sıcacık..çarşının ortası.. bizimki kabul etmedi kaynanasının ewiya olurya iyiyken kötü olmayalım dedi..bişey olmaya olmazdıda oda haklı yani bi bakıma kendini kötü hisseder erkek düşüncesi..
allahım inş biran önce buluruz..

derbeder

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 29 Eylül , 2010, 17:27:10
walla niye ew sahipleri böyle oluyor anlamıyorum..annemin kiracısı olmak wardı..kiracı parayı getirmese niye wermedin demez..mahcup olur die hiç görünmüyo bile kadına..zamanında annem dedi hazır ew gelin oturun..hemde sıcacık..çarşının ortası.. bizimki kabul etmedi kaynanasının ewiya olurya iyiyken kötü olmayalım dedi..bişey olmaya olmazdıda oda haklı yani bi bakıma kendini kötü hisseder erkek düşüncesi..
bence otursaydiniz. kirayi annene verirdiniz hemde iyi bir yerde otururdunuz fenami olurdu? nasib..
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: angel81 - 29 Eylül , 2010, 17:48:50
Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 29 Eylül , 2010, 17:27:10
bence otursaydiniz. kirayi annene verirdiniz hemde iyi bir yerde otururdunuz fenami olurdu? nasib..

ewet otursaydık çok güzel olacaktı eşimde pişman oldu ama iş işten geçti oturan war kiracıyada çık nasl deiz ozaman benm ew sahibinden ne farkımız kalır..nasip dedigin gibi hayırlısı..

elif cemre

Alıntı yapılan: FeHi - 28 Eylül , 2010, 21:39:56
Rabbim kolaylıklar versin kızlar İnşallah, gerçekten çok üzüldüm hayırlısıyla İnşallah hepimiz ev sahibi oluruz :amin: :amin: :amin:
amin.amin amin :amin:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...