27 Nisan , 2024, 17:25:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bir bedende 2 can değiliz artık

Başlatan bebeğimmm, 27 Eylül , 2010, 23:05:07

« önceki - sonraki »

naftalin

Alıntı yapılan: bebeğimmm - 27 Eylül , 2010, 23:05:07
Bebişim 23 eylülde beni terk etti.15 gündür küçük bir ümitle bekledik.farklı hastaneleri denedik ama hepsi aynı fikirdelerdi. bebişimin kalbi atmıyordu ve atmadı da.dr büyük ihtimal kromozom anomalisi var dedi.önceden ölmüş olduğu içinde nedenini de inceleyemediler.Allah birdaha göstermez inş.Gerçekten  zor günler geçirdik.Bir süre bebek düşünemiyorum sanırım psikolojim bozuldu ve yine aynısı olursa diye de düşünüyorum.Allah herkesin bebişine sağlık versin bütün anne adayları hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına alsınlar inş.
canım benım gecmıs olsun aynı sıkıntıyı ben ıkı kere yasadım senı cok ıı anlıyorum benımde ılkı 8 haftanı dıgerıde 7 haftalıktı yapılan testler sonucunda kan pıhtılasması cıktı sende oncelıkle çok ıı bır doktora gıt ve testler ypılsın sorun ortaya cıktıktan sonra gebelılıgı dusun cunku tekrar aynı seyı yasamak ınan ınsanı çok yoruyo ben son kurtajdan sonra 6 ay korundum cunku beden ve psıkolojı olarak buna ıhtıyacım vardı sımdı allahım nasıp ederse hamıle kalmayı planlıyorum allahım senın ve herkesın yar ve yardımcısı olsun uzme kendını tekrar gecmıs olsun

Balböceği

Gecmis olsun cnm cok zor biliyorumm...

Rabbim tekrarini nasip etsin   :amin:

bebeğimmm

herkese tşkler ederim.Allah herkese problemsiz hamilelik süreci ve hayırlı sağlıklı bebişler nasip etsin inş.

SABIRTAŞI

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM ALLAH YAŞATMASIN BİRDAHA BU KÖTÜ OLAYI... İNŞALLAH YİNE HAMİLE KALIRSIN VE SAĞLIKLI Bİ ŞEKİLDE ALIRSIN EVLADINI KUCAĞINA...

elif nisa

cok gecmis olsun canim ama unutma beterin beteri var biliyorum bunun tesellisi olmaz ama bak bende yasadim onu bebegimi kurtaramadim.ama ben yurtdisindayim buradaki doktorlar cok acimasiz herseyi hemen senin yuzune anlatiyolar ben o anki soku hala atlatamadim uzulme demiyorum ama hep duaet yeni bebek iste hemen

fatma...

geçmiş olsun bebeğimm alan Allahım inşallah tekrar verir

bebeğimmm

tşkler arkadaşlar Allah herkese sağlıklı bebişler versin

HASRET!M S@N@

canım üzülme hayırlısı rabbim tekrar verir inş

pırıl

çok çok geçmiş olsun canım allah bir daha yaşatmasın... :amin:

❤ հმzεlἶო ❤

Cok gecmis olsun cok uzuldum
Insallah rabbim sana ve tum isteyenlere saglikli bir bebek nasip eder  :amin:
  :nazar: :nazar: :love9: :love9:

duygu(1985)

Alıntı yapılan: bebeğimmm - 27 Eylül , 2010, 23:05:07
Bebişim 23 eylülde beni terk etti.15 gündür küçük bir ümitle bekledik.farklı hastaneleri denedik ama hepsi aynı fikirdelerdi. bebişimin kalbi atmıyordu ve atmadı da.dr büyük ihtimal kromozom anomalisi var dedi.önceden ölmüş olduğu içinde nedenini de inceleyemediler.Allah birdaha göstermez inş.Gerçekten  zor günler geçirdik.Bir süre bebek düşünemiyorum sanırım psikolojim bozuldu ve yine aynısı olursa diye de düşünüyorum.Allah herkesin bebişine sağlık versin bütün anne adayları hayırlısıyla bebişlerini kucaklarına alsınlar inş.
çok üzücü bir durum evet
ama alışıyorsun anlıyorsun yapacak bir şey yok diyorsun teselli buluyorsun kocanla ...yada çabalıyorsun yaşamak bile ağır geliyor bende yakın zaman da yaşadım bebeğimin kalp atışı yok ölmüştü annesinin karnında bende beklemek istedim ama 9 haftalık olup vajinal ultrosondada baktırınca umudum kesildi.kürtaj oldum 20 gün oldu ve şkrediyorum allah daha beterinden kötüsünden saklasın bir daha göstermesin o kürtaj koltuğundan korusun bizleri...

fıstık

canım bende 3 sene önce 23 haftalıkken oğlumu kaybettim 21 haftalıkken bir anormallik görüldü bebeğin ölecek dedi doktorlar bense onu hissediyordum

ama olmadı enfeksiyon olmuş vücudumda 23 haftalıkken kalp atışları durdu ve normal doğum yaparak bebeğime veda ettim.

Şimdi 17 aylık dünya tatlısı bir kızım var şükürler olsunki allah uzun ömürler versin kuzuma

hiç üzülmeyin olması gerekiyormuş oldu ama kucağımı boş bırakmadı rabbim çok şükür :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

okuyunca gerçekten çok derin bi üzüntü duydum canım... Allah başka acı göstermesin. çok geçmiş olsun canım... sabırlı ol...

güneşş

canım çok geçmiş olsun rabbim aynı acıyı yaşatmasın inşallah. :amin: sen iyi ol sağlıklı ol  rabbim nasip eder yine canım.kısmetin önüne geçilmiyor ne yapsak ne desek yalan veren de allah alanda allah ..hakkımızda hayırlısı önemli olan.  :amin:  :amin:

bebeğimmm

herkese tşkler Allah hepimize  tekrardan sağlıklı bebekler nasip etsin.tabi ilk bebiş hüsranla sonuçlanınca etkisi geçmiyo ve 2. bebişte sağlıksız mı  olur acaba diye düşünüyo insan.açıkça korkuyorum