27 Nisan , 2024, 16:06:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Topuklu Ayakkabılarrr ;D

Başlatan AککORTįє, 25 Eylül , 2010, 18:43:04

« önceki - sonraki »

SiRiNe

Evet aysem orasi öyle tak tuk cok guzel :ehi:

gunah  oluyor cunki tesettur dikkat cekici her seyden kacinmak yani ilgi cekebilecek hersey
sadece sacin kapali olmasi degil bu yuzdende nur suresindeki zinnet  bu anlama geliyor
yani guzelliklerini ilgi cekici yönlerini varliklarini sadece mahremlerine göstersinler
Parfumlede kadinin disari cikmasinin yasak dinen haram oldugunu biliyorum hatta bu konuyla ilgili sahih hadisler mevcut
Herhangi bir kadin parfum SIKARDA bir erkek topluluguna girerse zina etmis gunahinda
Bende cokkkkkkkkkk seviyorum parfumuuu inan SIKMADAN duramam ama evde kullaniyorum, eslerimize karsi her turlu guzelligi yapabiliriz yani makyaj parfum
disardada dikkat cekmeyecek bir tarz cunki evdeki halimizde disardaki halimizin farki olmali
Birde giyinik olduklari halde ciplak halinde olan kadinlarin cennetin kokusunu alamaycaklari hadisi daha bir cok var ama su an yeri degil yani
bilen arkadaslarim din bölumune yapistirirsa bilgileri cok guzel olur
Ama hepimizin eksikleri var hic birimiz tabiki mukemmel degiliz kuluz cunki hata yapariz duzeltiriz sonra tekrar yapariz
Amellerimiz Allah katinda insaallah  amelleri kabul edilmis olanlardan oluruz
Her kul hata eder hata edenlerin en hayirlisi  tevbe edenlerdir Muhammed salllahu aleyhi ve sellem
cok fazla konustum :ehi: uzun lafin kisasis topuklu  ayakkabiyi bende cok seviyorum ama evde dugunlerde giyiyorum

мiŁenα.

:'( :'( :'( :'( abow ozaman emme günah işlemişim ama bilmeden allah affetsin

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 27 Eylül , 2010, 16:05:32
:'( :'( :'( :'( abow ozaman emme günah işlemişim ama bilmeden allah affetsin
:opucuk:  canim benim  hepimiz insaniz bilemden veya bilerek yapiyoruz bendede cok eksik var imani yönden  Allah cumlemizi af etsinnn
seni ve aileni cennet ehli eylesin ! :amin:

Angel

Alıntı yapılan: ★ikiz AnneSi★ - 27 Eylül , 2010, 16:04:24
Evet aysem orasi öyle tak tuk cok guzel :ehi:

gunah  oluyor cunki tesettur dikkat cekici her seyden kacinmak yani ilgi cekebilecek hersey
sadece sacin kapali olmasi degil bu yuzdende nur suresindeki zinnet  bu anlama geliyor
yani guzelliklerini ilgi cekici yönlerini varliklarini sadece mahremlerine göstersinler
Parfumlede kadinin disari cikmasinin yasak dinen haram oldugunu biliyorum hatta bu konuyla ilgili sahih hadisler mevcut
Herhangi bir kadin parfum SIKARDA bir erkek topluluguna girerse zina etmis gunahinda
Bende cokkkkkkkkkk seviyorum parfumuuu inan SIKMADAN duramam ama evde kullaniyorum, eslerimize karsi her turlu guzelligi yapabiliriz yani makyaj parfum
disardada dikkat cekmeyecek bir tarz cunki evdeki halimizde disardaki halimizin farki olmali
Birde giyinik olduklari halde ciplak halinde olan kadinlarin cennetin kokusunu alamaycaklari hadisi daha bir cok var ama su an yeri degil yani
bilen arkadaslarim din bölumune yapistirirsa bilgileri cok guzel olur
Ama hepimizin eksikleri var hic birimiz tabiki mukemmel degiliz kuluz cunki hata yapariz duzeltiriz sonra tekrar yapariz
Amellerimiz Allah katinda insaallah  amelleri kabul edilmis olanlardan oluruz
Her kul hata eder hata edenlerin en hayirlisi  tevbe edenlerdir Muhammed salllahu aleyhi ve sellem
cok fazla konustum :ehi: uzun lafin kisasis topuklu  ayakkabiyi bende cok seviyorum ama evde dugunlerde giyiyorum

agzina saglik canim benim inan yasina gore cok ama cok olgun sun  duygucum  taktir ediyorum seni arkadasim  :alkış:

SiRiNe

Allah razi olsun angel canim  sende öylesin masaaAllah tum hanimlara :nazar:

мiŁenα.

bende :opucuk:

bende olgunum banada maşallah çekin ordan :ehi:

:love9: :love7: :love9:

SiRiNe

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 27 Eylül , 2010, 16:24:38
bende :opucuk:

bende olgunum banada maşallah çekin ordan :ehi:

;D ;D ;D :k06: :k06: masaallah aysecim sanada :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :basardim:

derbeder

az topuk severim arada, ama fotograftakiler cok fazla topuklu. boylesini ben ayda yilda bile giyemem, cok zararlidir. heleki gunluk ayakkabi olarak kullanmak cok sakincali. benim en sevmedigim sey carsiya cikarken filan boyle seyler giymektir. yani ince topuk her yere giriyor, iki saat onla ugrasiyorsun.
sevmiyorum, rahat olmuyor. yeni calismaya basladigim zamanlarda giyerdim daha siksik, ama artik bin yilda bir canim isteyecek oyle giyecegim.
simdi daha rahat seyler seciyorum ister istemez. evlilik beni paspallastirdimi neeee  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Demet_dk

::) ::) ::) ::)

YA BEN PARFÜMSÜZ ASLA DURAMAM
MAKYAJ OLMASADA PARFÜM MUTLAKA OLMALI AMA TEMİZ OLMAK GÜNAHMI YANİ

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: Demet_dk - 27 Eylül , 2010, 17:35:50
::) ::) ::) ::)

YA BEN PARFÜMSÜZ ASLA DURAMAM
MAKYAJ OLMASADA PARFÜM MUTLAKA OLMALI AMA TEMİZ OLMAK GÜNAHMI YANİ

TEMIZLIK İMANDAN PARFUM SURULMEDENDE TEMIZ OLUNABILIYOR BENCE  :D

SiRiNe

Hayir demetcim temiz olmak gunah degil tabiki temizlik imandan gelir
Makyajsiz ve parfumsuz olmak pislik degildir
yani yikanmayip ter kokularini parfumla bastirmaya calisirsak pis oluruz :k06: o ayri bisi temizlik ve pislik kavrami
bakimli olmak gunahmi hayir ese ve mahremi olanlara bakimli olmali kadin dinimizce
tabiki herkezin kendi secimi isteyen uyar isteyen uymaz

derbeder

zamaninda fransizlarin parfumu cikarma maksatlari, pis kokulari ortbas etmek icinmis. zaten fransa
1 peyniri ile
2 parfumu ile unludur.

yani temizlikle degil, bilakis pislikle alakali olarak cikmis ortaya, aynisi topuklu ayakkabi icinde gecerli. ortaya yaptiklari pisliklere ayaklari bulasmasin diye topuklu ayakkabilari icad etmisler. evet arkadaslar avrupada ne yikanma nede tuvalet kulturu varmis eskiden, hos simdi turklere pis ve gerici olarak bakiyorlar..ama olsun bu da onlarin ayibi olsun:)
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: angel81 - 27 Eylül , 2010, 17:41:11
zamaninda fransizlarin parfumu cikarma maksatlari, pis kokulari ortbas etmek icinmis. zaten fransa
1 peyniri ile
2 parfumu ile unludur.

yani temizlikle degil, bilakis pislikle alakali olarak cikmis ortaya, aynisi topuklu ayakkabi icinde gecerli. ortaya yaptiklari pisliklere ayaklari bulasmasin diye topuklu ayakkabilari icad etmisler. evet arkadaslar avrupada ne yikanma nede tuvalet kulturu varmis eskiden, hos simdi turklere pis ve gerici olarak bakiyorlar..ama olsun bu da onlarin ayibi olsun:)

EVET CANIM BOSUNA DENILMEMIS TEMIZLIK IMANDAN GELIR DIYE  BIZIM BURADA UMUMI TUVALETLER VAR NE BI ÇESME TUVALET KAGIDI TUVALETIN ICINDE AFEDERSINIZ NE DIARIYA CIKINCA EL YIKAMAK ICIN LAVABO TUVALETLERIN KAPISI BILE YOK YANI İŞİNİ GOREN CIKIYOR DEVAM EDIYOR İGRENCLIK DIZ BOYU EVE AYAKKABIYLA GIRERLER AYAKKABI CIKARTILACAK DEDIKMI EDEPSİZLİK OLUR V.S V.S

SiRiNe

Bakimli bence eli yuzu temiz tirnaklari temiz ve kisa ter kokmayan temiz giyinen agzi disleri pislik icinde olmayan agzi kokmayan dir
ee bunlar mecburi disardada böyle olmamiz farz :D
Suslenmek ise eslere dair bisi
evet angel öyle parfumun cikisi ama ben misklere bayiliyorummm hacdan getirmisti kayinvalidem namazlardan önce suruyorum
daha baska bir husuu katiyor namaza sankiii
cok guzel miskler varrr offff :k06:

Demet_dk

YA BEN ÖYLE PARFÜMÜ ÜSTÜME DÖKMEM
AMA HAFİFTEN SÜRERİM YANİ
ÇOK ÖZEL Bİ GÜN OLMADIKÇA MAKYAJ YAPMAM TOPUKLU GİYMEM

DİKKAT ÇEKMİYORUM YANİ

AMA BUNU İLK DEFA DUYDUM DİKKATİMİ ÇEKTİ
TEŞEKKRÜLER BİLGİ İÇİN