28 Nisan , 2024, 12:11:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Topuklu Ayakkabılarrr ;D

Başlatan AککORTįє, 25 Eylül , 2010, 18:43:04

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Evet bende ayşe eşimle çıkarken topuklu kendim çıktığımda ise babet yada spor ayakkabılarımı tercih ediyorum...Benim için bu durum eşimle gittiğim yerler topuklu giymeye daha müsait oluyor diye açıklasam yanlış olmaz...Kendim genelde lojman içinde ya yürüyüşe ya markete gidiyorum sanırım ondan ;)

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

мiŁenα.

ben annemlere olsun artık nereye tek gidersem babet yoksa yol cehennem ızdırabı oluyor topukluyla..

ben bebek arabası almıyorum eşim yokken..kucakta taşıyorum..

eşimle gidince kokoş kokoşş giyiyorum topuklularımı :k06:

:love9: :love7: :love9:

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

SiRiNe

Ben topuklu ayakkabiyla hic rahat edemiyorum hep spor ayakkabi kullanirim yada balerin papuclari diyoruz isvecte onlardan :D

birde kapali iken kendimce hosuma gitmiyor yururken ses cikaran ve dikkat ceken papuclar

Ama dugun ve kapali ortamlarda giyiorum genellikle yanimda göturuyorum o zaman topukluyu

Cocuk arabasi surerken de tabiki dahada zor olur topuklu

мiŁenα.

tak tak sesleri ayrı güzel oluyor be duygucum :ehi:

>>>Gök_ŞeN<<<

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 27 Eylül , 2010, 07:41:54
tak tak sesleri ayrı güzel oluyor be duygucum :ehi:
eve daha b, karizma oluyo ama..... biraz günahıda var .allahım sen affet ama ne yapalım ruhumuzda var :amin: yüksek topuk ama mantar  tabanlarda çok güzel ve rahat bu arada  :D
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

мiŁenα.

dikkat çekiyor diye mi günah :icon_scratch:

>>>Gök_ŞeN<<<

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 27 Eylül , 2010, 08:16:49
dikkat çekiyor diye mi günah :icon_scratch:
evet erkekler bakıyo ya ses gelen yere.günaydın bu arada canım  :hello:
: :love9::love9: :love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: bir gün geleceksin bebeğim biliyorum... inanç ve sabırla seni bekliyorum :love9: :love9: :love9::love9: :love9: :love9: :love9::love9: :love9:

мiŁenα.

günaydın :hello:

Abowww Allah affetsin :amin: ben okadr ses çıkartmıyorum ama :laughing7:

>>>Gök_ŞeN<<<

Alıntı yapılan: ♥..AyŞe..♥ - 27 Eylül , 2010, 08:21:34
günaydın :hello:

Abowww Allah affetsin :amin: ben okadr ses çıkartmıyorum ama :laughing7:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:hani bazıları varya yeri yaracak gibi yürüyor.işte onlar için bi ayet var..şüphesiz onlar için kahredici bi azap var

мiŁenα.

Lă_Tăhzen!

bi hocam vardı o soylemıstı parfum surup dısarıya cıkan topuklu gıyıp tak tuk ses cıkartan ve bunu erkeklerin duyması o kadın cennetın kokusunu bıle alamaycak demisti :(  topukluyu sadece çizmelerde kullanırım oda kalın topuk olur rabbim affetsin dediginiz gibi kadınız ve zaaflarımız var

>>>Gök_ŞeN<<<

Alıntı yapılan: ASEL&NUR - 27 Eylül , 2010, 08:49:13
bi hocam vardı o soylemıstı parfum surup dısarıya cıkan topuklu gıyıp tak tuk ses cıkartan ve bunu erkeklerin duyması o kadın cennetın kokusunu bıle alamaycak demisti :(  topukluyu sadece çizmelerde kullanırım oda kalın topuk olur rabbim affetsin dediginiz gibi kadınız ve zaaflarımız var
evet malesef :amin: :amin:

miray

cok güzeller tam benlik ama benim esim giydirmez dısarda  :-\
zaten babetin rahatlıgına alıstım artık bende
pek giyesim gelmiyo
bazen dügünlerde kına gecelerinde falan giyiyorum

мiŁenα.

parfüm sıkmadan dışarı çıkamam ..topuklu giyerim ama tak tuk sesler pek çıkarmam rahat kullanırım topukluyu..

bunuda öğrendim ya cız etti içim :'(  bilmeden ne kadar çok günaha girmişiz :y25: