arkadaşlar izmir özel tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıran varmı

Başlatan _sevilay_, 25 Eylül , 2010, 13:52:52

« önceki - sonraki »

_sevilay_

alsancakta hangı hastaneye baglı ırem bey bılgı verırmısın bana

ipek_lab

canım alsancakta talatpaşa bulvarında kime sorsan İRENBE TÜP BEBEK MERKEZİ diye herkes gösterir bütün kadın doğumcuları çok iyidir

_sevilay_

Alıntı yapılan: ipek_lab - 25 Eylül , 2010, 18:00:00
Alıntı yapılan: _sevilay_ - 25 Eylül , 2010, 13:52:52
selam arkadaşlar ben izmir bornovadaki şifa hastanesinde 3 kez tüp bebek yaptırdım ve 1. deneme dış gebelik oldu sağ yumurtalıgım alındı 2. denemede donmuslar kullanıldı ve yumurtalarda bolunme olmadığı icin transfer yapılmadı ve 3. denemede bız esimle ısrarla yeni tese verelim dedikce dr.inatla donmusları kullandı ve 2 emriyo transfer edildi 1 ay önce ve tutmadı negatıf ilk tup bebek denemesınıde 5 yıl önce yapmıstım yanı 5 yıllık yumurtaları kullandıgı ıcın olmadıgını dusunuyoruz dr.erol tavmergen doktorumuz maddi manevi bizi cokerttı ve ınancımız umudumuz kalmadı tekrar 4. denemek ıstıyoruz ama şifada deıl arkadaslar özel ege tüp bebegi onerdı ve dusunuyoruz bize an yakın ve uygun sehir izmir onun icin ege tüp bebekte tedavi gören arkadaslar bana yazın lütfen yardım edin sevgiler

canım ege tp bebek merkezini bilmiyorum ama sana alsancaktaki İRENBE yi tavsiye ederim tüp bebek yaptırmadım ama özel laboratuvarda çalışırken o merkezden hastalarımız geliyordu hepside çok memnundu bütün doktorları çok iyidir
alsancakta hangı hastanede calısıyo ırem bey bana bırzda hakkında bılgı verırsen sevınırım cnm

ipek_lab

Alıntı yapılan: _sevilay_ - 25 Eylül , 2010, 18:08:52
Alıntı yapılan: ipek_lab - 25 Eylül , 2010, 18:00:00
Alıntı yapılan: _sevilay_ - 25 Eylül , 2010, 13:52:52
selam arkadaşlar ben izmir bornovadaki şifa hastanesinde 3 kez tüp bebek yaptırdım ve 1. deneme dış gebelik oldu sağ yumurtalıgım alındı 2. denemede donmuslar kullanıldı ve yumurtalarda bolunme olmadığı icin transfer yapılmadı ve 3. denemede bız esimle ısrarla yeni tese verelim dedikce dr.inatla donmusları kullandı ve 2 emriyo transfer edildi 1 ay önce ve tutmadı negatıf ilk tup bebek denemesınıde 5 yıl önce yapmıstım yanı 5 yıllık yumurtaları kullandıgı ıcın olmadıgını dusunuyoruz dr.erol tavmergen doktorumuz maddi manevi bizi cokerttı ve ınancımız umudumuz kalmadı tekrar 4. denemek ıstıyoruz ama şifada deıl arkadaslar özel ege tüp bebegi onerdı ve dusunuyoruz bize an yakın ve uygun sehir izmir onun icin ege tüp bebekte tedavi gören arkadaslar bana yazın lütfen yardım edin sevgiler

canım ege tp bebek merkezini bilmiyorum ama sana alsancaktaki İRENBE yi tavsiye ederim tüp bebek yaptırmadım ama özel laboratuvarda çalışırken o merkezden hastalarımız geliyordu hepside çok memnundu bütün doktorları çok iyidir
alsancakta hangı hastanede calısıyo ırem bey bana bırzda hakkında bılgı verırsen sevınırım cnm

canım irem bey değil tüp bebek merkezinin adı İRENBE alsancakta talatpaşa bulvarında kime sorarsan gösterir

ipek_lab

_sevilay_

cnm bıde dr.erol bey telde bıze genetık tanı testı yaptırın dedı o nasıl bı teset senın bılgın varmı ve nereye yaptırabılırız ızmırlısın galıba sen bılırsın 10 gune kadar ızmıre gelıp hem genetık tanı testını yaptırmayı hemde yenı bı tup bebek merkezınle konusmayı dusunuyoruz

ipek_lab

senden sadece kan alıcaklar alsancak bir sürü özel laboratuvarla dolu herhangi birisine gidebilirsin çünkü dışarı göndericekler yada ege üniversitesine gidebilirsin orda genetik laboratuvarı var ama sonucu çabuk verirlermi onu bilmiyorum

_sevilay_

saol canım sorularıma hemen cevap verdın sende tedavımı goruyosun cocuk ıcın sorun ne

ipek_lab

yok canım ben hamileyim tahmin ettiğin gibi izmirliyim ve laborantım izmirde özel laboratuvarda çalıştım çoğu merkezi iyi biliyorum

_sevilay_

Alıntı yapılan: ipek_lab - 25 Eylül , 2010, 18:36:19
yok canım ben hamileyim tahmin ettiğin gibi izmirliyim ve laborantım izmirde özel laboratuvarda çalıştım çoğu merkezi iyi biliyorum
hayırlı olsun hamileligin canım ALLAH sapa saglıklı kucagına almayı nasip etsın mutlulugun daım olsun ne dıyebılırımkı baska

ipek_lab

Alıntı yapılan: _sevilay_ - 25 Eylül , 2010, 18:39:31
Alıntı yapılan: ipek_lab - 25 Eylül , 2010, 18:36:19
hayırlı olsun hamileligin canım ALLAH sapa saglıklı kucagına almayı nasip etsın mutlulugun daım olsun ne dıyebılırımkı baska

güzel dileklerin için teşekkür ederim inşallah sende en kısa zamanda miniğine kavuşursun

sibel28

irenbe ile birçok kişinin mahkemelik oldugunu duydum...arkadaşım irenbede prolaktın tedavisi gördü 2500 tl gitti diyor..bebek sahibi olamadı tedavi sonuç vermedi..özel egede çok eski bir bina..insanın içini açmıyor..hijyenik gelmiyor..biz 3 yıl izmirde çok araştırdık.dokuz eylüldede tedavi oldum..sağolsun aşılamada doktor bey ne kadar pahalı igne varsa, ilaç varsa onu yazmış..devlet çoğunu ödemedi biz cebimizden ödedik..tanıdık bir eczacı bunlara hiç gerek yok aynı işi yapan ucuz ilaçlarda vardı dedi.ama smrna devletin karşıladığı ve fiyatı hep ucuz olan ilaçları yazdı...size tavsiyem smrna art bayraklıda..ilgi mükemmel..transfer sonrası birgün hastanede misafir ettiler ..hastane 5 yıldızlı otel gibi..hemşireler güler yüzlü her olayı anlatıyor açıklıyorlar sizi.o hasta bakıcılar etrafınızda gülüm gülüm diye dört dönüyor...transfer çok sıkışık oldugunuz zaman yapılıyor..nerdeyse 4-5 lt su içtim..transferden sonra lavaboya gitmem yasak..çok kötü oldum..sonta takmadılar canım acımasın diye..o hasta bakıcılar her 10 dakikada altımı aldılar..gülüm canım diye diye..eşim bana dediki yeter yazık kadıncagız her 10 dakikada 4 kat aşagıdan bhuraya geliyor, yap bi kez gelmesin dedi..hasta bakıcı kadın eşime öyle bir kızdıki :)sıkıştırsında agrısımı olsun dedi...sonra bana döndü çagır gülüm beni her 5 dakikada da çagır ben hemen gelirim..elimin altına bir telefon verdiler ..çagırıyordum telefonla..

dileKKK:)

çok memnun kalmışsın canım güzel bir şey... tedaviye başlandımı pekii..