15 Mayıs , 2024, 14:11:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok Bulantım Oluyor Ne Yapmalıyım (sayfa 4)

Başlatan sevgi gülü, 24 Eylül , 2010, 09:20:31

« önceki - sonraki »

Balböceği

Gozun aydin olsun Rabbim sana bagislasin  :flowers:

IşılL

gözün aydın, allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.
bebiş kaç haftalık?

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

gözun aydın olsun canım allah kucagına almayı nasıp etsın :amin: :amin: :amin:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

hasret_gülü

ALLAH hayırlı ve mübarek etsin inş...benimde aklım çok karışık 1 günüm geçiyor ve 10 öncesinde baya gebelik belirtileri vardıı bas dönmesi mide bulantısı ateş basması agzımda tat değişikligi alt karnımda dolgunluk ve belimm off cok agrıyordu ve hala adet olcakmışım gibi sancılar var ama yok bişey ve en garibide akıntım cok garipti 3 4 günn..arada birde kasıgımda kasılmalar var böle belirti yasayanınız varmı arkadaşlar..ben psikolojik oldunu düşünüyorum ve umutlanmak istemiyorum gidip test yaptırmayada korkuyorum sonu hüsran olur diee..ooffff ne yapsamm yaa...

sevgi gülü

korkma canım bende korkuodumda hamişim ama piskolojik ben pek belirti yaşamadım mesale sadece  kasıklarımda agrı oluodu ama hamişim  yınede kan testı yaptır ben ole yaptım

KONYALI

tebrikler,allah tamamına erdirsin inşallah....

SABIRTAŞI

HAYIRLI OLSUN ALLAH SAĞ SALİM HAAMİLELİK GEÇİRMENİ VE EVLADINI SAĞ SALİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH... :muzz: :muzz: :muzz: :occasion5: :muzz: :muzz: :hello2: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz:

elif cemre

Alıntı yapılan: sevgi gülü - 28 Eylül , 2010, 10:08:51
belli oldu kızlar hamişim :D:D:D:D :muzz: :hello2: :hieyt: :love8: :k06:
cokkk sevindim senin icin RABBIM hayirlisiyla saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin.icinde melek tasiyosun duanda bebisi olmayanlari unutma :amin:
Ey affetmeyi seven RABBIM;sil gözyaslarimi...SEN teselli et beni,serinlik sun su bagrima.Vardir bundada bir hayir,hayirli kederlerimi SEN sevdir bana.SEN yolum ol...SEN sonum ol...

çigdemyasemin

hayırlı olsun inşallah. Darısı bebiş isteyen herkesin başına. Bende istiyorum artık. Cuma film çekilicek. Çok korrkuyorum. Dualarınızı bekliyorum

SiRiNe

Tebrikler Arkadasimmm Rabbim sagliklica kucagina almayi nasib etsin  :amin:

sevgi gülü

tşekkür ederim senin ikizlerin mi var ay ne tatlııı :D ;D

SUsKuN aNnE

Alıntı yapılan: sevgi gülü - 28 Eylül , 2010, 10:10:52
allah isteyen herkeze versin inşallhh darısı diğer isteyenlerın basınaa..........
MERHABA CANIM HAYIRLI OLSUN DARISI BENİM BAŞIMA BENDE İKİNCİYİ DÜŞÜNÜYORUM HAYIRLISIYLA  :k06: :k06:

sevgi gülü

tskur ederm kızlar darısı isteyenlerın basına : :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :k06: :k06:

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

»-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: sevgi gülü - 28 Eylül , 2010, 10:08:51
belli oldu kızlar hamişim :D:D:D:D :muzz: :hello2: :hieyt: :love8: :k06:
tebrıkler canım darısı aysenımın ve um anne olmak ısteyenlerın başına  :amin: :amin: :amin: